Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: evetboole


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jacek Gebala
Szczerze wszystkim dziękuję za gratulacje I Tej wyprawy na pewno nie zapomnę M

Lucas napisał(aM

Gratulacje Jacku jeszcze raz, Pad solo to już mega fajne przeżycie, a za razem chwila zadumy i czas na przemyślenia U Ja też lubię samotne wypady, tyle że nad Wisłą U


Też jeżdżę na pobliskie rzeki(Ren i Thur ) i jezioro Bodeńskie często w pojedynkę i "rozkoszuje" się spokojem i samotnością, ale Włochy i Pad to dla mnie coś innego O



Andrzej Cecula napisał(aM

Ładnie Jacku piękny sum i przygoda I ale tak jak Sławek pisze lepiej w grupie bo samemu to trochi strach &I


Też nie jestem zwolennikiem samotnych wypraw wędkarskich nad Pad. Tak się jednak złożyło ze kolega odpadł G dosłownie w ostatniej chwili i wciąż żywiłem nadzieje ze dojedzie chociaż na dwa-trzy dni. Wyjazd skróciłem nawet o prawie dwa dni S
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
lukasz reczek
Jacku GratulacjeI
 
Jan Brzozowski
Takie rybki cieszą oko, Jacku J
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Koz@k
Gratuluje Jacku ryb i oczywiście odwagi bo samotna zabawa na Padzie to nie przelewki. Szacun!!!
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
Jacek Gebala
Koz@k napisał(aM

Gratuluje Jacku ryb i oczywiście odwagi bo samotna zabawa na Padzie to nie przelewki. Szacun!!!


Jeszcze raz serdecznie dziękuję za gratulacje. &

Co do mojej wyprawy to celowo napisałem "solo". S Samotny(taki) nie bylem - bo miałem zagwarantowane wsparcie i pomoc ze strony Wojtka z bazy sumowej, a on sam robił co mógł aby mi pomóc I Prawdą jest też, że będąc "jednoosobową ekipą" ma się pod dostatkiem zajęć, tak że nawet nie ma zbytnio czasu na jakieś rozważania. Wiedza/pewność o tym, że jakby co, to ma się gdzie i do kogo zwrócić na miejscu jest(dla mnie) bardzo ważna, tak samo jak wzajemne zaufanie. A reszta ? - na resztę trzeba zaplanować trzy razy więcej czasu, umieć sobie jakoś "poradzić" i jeśli już, to próbować zrobić ze "złej" sytuacji możliwie najlepszą.

Teraz zostały mi wspaniale wspomnienia D i.. już bym tam chciał wracać ! No, może tym razem jednak nie "solo" S
Edytowane przez Jacek Gebala dnia 25.04.2017 22:09
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Piotrek7272
Wczoraj pływałem trochę z robalami ,było pare wyjść ,ale nic się nie skusiło.Dziś też byłem pomoczyć robale i jeden mały 110 cm się skusił.
 
tomek sztanka
Hmm...MAŁY WIELKI CZŁOWIEK! Ja bym się już nie odważył samotnie nocą łajbą na suma...Gratuluję i do sezonu/naszego/.
Tomek
 
Mariusz Kulinski
sumowapasja.pl/images/imagehost/7521b99afa46ce00223fbe473967df4f.jpg
Pierwszy wymiarowy w tym sezonie ,tylko 54cm ale cieszy.
sumowapasja.pl/images/imagehost/deabe32d71c036851794d2f393cdab85.jpg
Woda na Warcie wysoka i rośnie przybyło sporo potencjalnie dobrych miejscówek i dobrze U
Sporo wędkarzy nad rzeką ,namioty i kempingi już poszły w ruch.Szczupaki gryzły w godzinach porannych później już nie chciały współpracować.
sumowapasja.pl/images/imagehost/2ed3c5d12857c8eeaa6459410bd67537.jpg
Ponton przewietrzony i Wietierok 12 się trochę podocierał, jakieś 25km na wodzie zrobione.U
 
jachu67
Mariusz I.

Jutro ja sprubujęFishing2
 
Marek Bukowski
No ładny Pikefinder U wygląda z tą gumą jakby fajkę palił . I
 
Slawomir Tabor
Wiosna zagoniła mnie nad morze do Władysławowa . Pogoda super trochę wiało postanowiłem przewietrzyć płuca .
Napotkałem na grupę wędkarzy morskich którzy mieli za zadanie ustanowienie Rekordu Polski w Wędkarstwie plażowym
w ciągłym łowieniu przez 10 dni bez przerwy.

sumowapasja.pl/images/imagehost/9b3d4e84ab22c3f926945f352072ed87.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/7d1d91f83cbe047f7adf82af02f7d6e2.jpg

Sprzętu do łowienia z plaży nie miałem a szkoda .
Fajna atmosfera , grill i rozmowy .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Mariusz Kulinski
Niezły maraton-10 dni , twardziele I
 
Szumi89
I ja otworzyłem sezon szczupakowy U
sumowapasja.pl/images/imagehost/1ff4b0653bc4630c306bbf52912542ee.jpeg

Co prawda do wymiaru brakło 2 cm bo u nas 60 wymiar ale cieszyU był jeszcze jeden ale mniejszy i nie nadawał się do foto.
"Nie możemy rozwiązywać problemów używając takiego samego schematu myślowego, jakim posługiwaliśmy się w trakcie ich pojawienia się. "
 
Jan Brzozowski
Widać, że tarło już dawno odbył, bo ładnie wypasiony jest I
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
salto
Gratuluję szczupłegowww.sumowapasja.pl/images/smiley/coool.gif
Fajnie wypasiony jak na swoją długość.
Robert
 
lukasz reczek
Gratki Damianie#
 
Mariusz Kulinski
Brawa za grubaska Damian #
 
zibii12
Ładny grubcio, gratki #
 
Slawomir Tabor
Ładniutki i podpasiony szczupak .I
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
salto
Dzisiaj króciutki wypad na rybki i jedno branie, po chwili na brzegu karpik 54cm.
sumowapasja.pl/images/imagehost/31af6d2bf54d0a5103739ebdf0c1c993.jpg
Robert
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.25
18,610,133 unikalne wizyty