Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,438

· Najnowszy użytkownik: Donaldgoard


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jaro
Takie brania się pamięta U Szkoda, że nie wyjeliście tej ryby, pewnie byłoby czym się pochwalić U
Ja od niepamiętnych czasów byłem też na nocce z soboty na niedziele nad rzeką i muszę się pochwalić pierwszym sumem (czyt. gatunek) złowionym w tym roku U Był tak mały, że migiem trafił do wody, ale był, całe 40 cm &
 
Jan Brzozowski
Od czegoś trzeba zacząć, Jaro D
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Jaro
Najlepsze, że pierwsza ryba to sum &
 
Lucas
Sławciu dlatego ja zawsze wędki na suma przywiązuje linką, za dużo bym był stratny gdyby jakiś mi ją zabrał. Napisz więcej szczegółów, w końcu nie zawsze chce nam coś zabrać kij do wody U
 
Slawomir Tabor
Łukasz to był feder nie sumówka na suma też wiąże wędkę do podpórki na sznur z dwoma karabińczykami .
Pewnie trafił się duży karp , amator moich kanapek na haczyku były 3 kukurydze z białymi robaczkami .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Lucas
O proszę, ostatnio i ja złapałem wędkę w locie po braniu podczas holu karpia na feedera wziął i drugi na odległościówkę i wjechała mi do wody, całe szczęście zdążyłem złapać.
 
Krzysztof Poniewierski
U mnie weekend w miarę udany U
W nocy z piątku na sobotę wyjęte 3 sumki do 1m (ok. 90cm), 2 rozgięte haki BigGame i jeden spad. Wczoraj zaś na zasiadce zero brań sumów, tylko "przynęty" brały :(
Po zasiadce 1h spiningowania i tylko jeden kontakt z sumem, niestety odpiął się po 3-4 minutach walki, sum raczej z tych małych, max 1,2m.
Za to namierzyłem stołówkę ładnych karpi, takich 5kg+ i chyba się na nie zaczaję o ile znajdę czas przed urlopem.
Pielęgnując pasję U
K-Pon
 
Maciek Nawrocki
Mój tata kiedyś płynął po wędkę na środek żwirowni jak pan karp ja wyciągnął z podpórki D. Inni wędkarze leżeli ze śmiechuD.
 
Longin Bojanowski
Sławek, bo jak się chce coś konkretnego złowić i chrapać to żyłkę wiąże się do palca u nogi.H
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Jan Brzozowski
Sławek ma na palcu u nogi za grubą skórę i nic nie poczuje. Musi wiązać żyłkę do innego palca D
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Szymon Kabacinski
Sobotni wyjazd na dorsze. 34 szt. + belona 63 cm. U

sumowapasja.pl/images/imagehost/2bc4efb3cabae9fcb186f4a3faf98db5.jpg




sumowapasja.pl/images/imagehost/48f076a8f8ade3626aeb87e5406cf5d1.jpg


sumowapasja.pl/images/imagehost/81c18305f7212a37d23d31817595cdaf.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/77f7ce3929a3951e1a81609cfd85a133.jpg


sumowapasja.pl/images/imagehost/40855f8ab94808680352162a0d897afa.jpg


Na moją stynkę hand m. :



sumowapasja.pl/images/imagehost/7674706668758784debc86cb106b9457.jpg
 
Jan Brzozowski
Super połowiłeś, Szymek U
Nic nie cieszy bardziej, niż rybka złowiona na własnoręcznie zrobiony wobek I
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Szymon Kabacinski
Wielkość tylko poraża D Ale za to ilościowo super U A co do przynęty to podobno dorszowi wystarczy byle czym pomachać i jak jest to weźmie, jednak radość jest. Dlatego tak namawiam do strugania.
Edytowane przez Beno Grudner dnia 30.08.2013 20:43
 
Lucas
Gratulacje dorszy, ja w tym tygodniu wybrałem się do kolegi na ryby. W niedzielę łowienie żywcy, pakowanie w poniedziałek wyjazd nad wodę. Z drobnymi przygodami dojechałem koło 15 nad wodę, przywitał mnie uśmiechnięty Robert. Wypakowanie manatków i szykujemy sprzęt stacjonarny na nockę. Pierwsza nocka bez brań, sum nie okazywał znaków żerowania. Rano spakowaliśmy i skoro sum nas nie znalazł to postanowiliśmy sami go poszukać. Po godzince około metrowy sumik melduje się na kiju Roberta. Na dalsze łowienie nie pozwoliła nam pogoda. Wróciliśmy do obozu i stanęliśmy stacjonarnie. Brań nie było przez cały dzień, liczyłem że nocka coś przyniesie ale oprócz szamotania żywców nic więcej się nie działo, nieraz mocniej zaczynały wariować jakby coś obok nich przepływało. Niestety kolejna nocka bez suma, tym razem o 5 zwinęliśmy sprzęt i na wodę. Pogoda znów zaczynała się psuć, zaczynało niemiłosiernie wiać co niemal uniemożliwiało łowienie, właściwie dobrych warunków mieliśmy może z 10 minut, co wykorzystaliśmy D Na moim kiju mocne uderzenie zacinka i siedzi, czuć że nie jest to metrówka... Po szybkim około 6 minutowym holu wychodzi sumek w granicach 27-30 kg. Pewna ręka Roberta podbiera rybę i już go mamy na łodzi.

www.sumowapasja.pl/images/photoalbum/album_4/dsc_9141-lukasz-w800q50.jpg

www.sumowapasja.pl/images/photoalbum/album_4/dsc_9144-lukasz-w800q50.jpg

Może nie rekordowy ale bardzo cieszy! Szybka sesja telefonem (oczywiście zapomnieliśmy aparatu z bazy) i sumek wraca do domu.

www.sumowapasja.pl/images/photoalbum/album_4/dsc_9145-lukasz-w800q50.jpg

www.sumowapasja.pl/images/photoalbum/album_4/dsc_9148-lukasz-w800q50.jpg
 
Jaro
Gratulacje J
 
Damian Poweska
Jeszcze raz moje gratulacje #
 
Szymon Kabacinski
Moje wielkie gratulacje !!! Chciałbym choć minutkę takiego mieć na kijaszku. Jeszcze raz GRATULACJE JT
 
Longin Bojanowski
No i wreszcie nadszedł "dzień Łukasza".I
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Krzysztof Poniewierski
Robert zna Zalew a Łukasz ma parę w grabie to i zacięcie pewne U
Gratki Łukasz, piękna sztuczka i postawa C&R godna naśladowania U
"pupili się nie jada" U
Pielęgnując pasję U
K-Pon
 
Jan Brzozowski
Piękny wąsaty, gratuluję, Łukasz J
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.21
18,475,664 unikalne wizyty