Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Kiersnowski Artur
Ciekawy i interesujący filmik dla grzybiarzy U U U ale nie tylko.


Ps. Tetrycy poprawcie skrypt wrzucania filmików na forum. Posrany jest że głowa mała.

Nie umiesz wkleić linku pomiędzy znaczniki? Co tam posranego jest?

www.pikefinder.pl/images/tag_video.jpg

Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Kiersnowski Artur
Nie wiem, który tetryk w swej arogancji pisał, ale jeśli nie działa jakiś tag/znacznik to po co jest?, jest do yutuba jest, nie działa. Dla każdego myślącego i średnio ogarniętego, normalne jest że jak wrzuca z yutuba to korzysta z "odnośnika yutuba". Chyba że to zbyt skomplikowane do zrozumienia.
Jeśli do wszystkiego jest video, to powinien być tylko video. Koniec kropka.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Arek Pawlak
Jest po to, że jeśli zostałby w tej chwili usunięty, to nie będą się wyświetlać filmy wrzucone poprzez ten znacznik wcześniej.

Jest to opisane w poradniku. http://www.sumowa...ead_id=356

Jeśli chcesz wrzucać przez znacznik YouTube, to nie wklejasz całego linku, tylko to co jest po znaku =. Dlatego daliśmy inny prostszy, bo jeśli ktoś nie zna tej zasady, to ma za każdym razem ten sam problem, jak Ty dzisiaj.

Masz jeszcze trzeci znacznik (taki mniejszy klaps, gdzie można wklejać cały adres), więc do wyboru do koloru.

Zalecamy stosować ten opisany w poradniku, bo filmy wrzucone przez niego wyświetlają się większe, poza tym jest tam osiemnaście innych serwisów, z których filmy wyświetlają się po wklejeniu linka w ten znacznik, więc nie ma co deliberować, tylko masz link do filmu to go wrzucasz przez "czarny klaps" i finito.
pikefinder.pl/images/pikefinder.jpg Pozdrawiam, Arek
 
www.pikefinder.pl
Kiersnowski Artur
Arek po znaku = też próbowałem i nie działało, jak również bez S w http i inne myki, przy znaczniku yutuba nie działa i tyle.
dobra teraz jak coś bedzie szło przez video ;) ;) ;).
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Jan Brzozowski
Póki co, żaden z Tetryków nie jest arogancki, czego nie można powiedzieć o Tobie, Arturze. Napisałeś, że:
Dla każdego myślącego i średnio ogarniętego, normalne jest że jak wrzuca z yutuba to korzysta z "odnośnika yutuba". Chyba że to zbyt skomplikowane do zrozumienia.
No właśnie, każdy średnio rozgarnięty trzecioklasista wie, że do znacznika youtube nie wkleja się całego linku, tylko prawą część po znaku równości. Jak dotąd, nikt przed Tobą tego problemu nie miał. Jeśli nie potrafiłeś dodać przez ikonę youtube, trzeba było zrobić to według instrukcji podanej przez Arka, a nie robić zadymę. Nikt do tej pory nie miał też problemu z wstawianiem zdjęć do posta przez nasz hosting. Ty natomiast miałeś. Z uporem godnym lepszej sprawy wstawiałeś fotki z fotosika które usuwałem, jednocześnie przypominając Ci o prawidłowym dodawaniu zdjęć. Ty jednak notorycznie ignorowałeś owe przypomnienia, nadal robiąc po swojemu, czyli dodając przez fotosik. Również na pikefinderze robisz dokładnie tak samo. Mam nadzieję, że dotrze to do Ciebie, że ustalone tu zasady trzeba wreszcie zacząć szanować. Przy okazji - specjalnie dla Ciebie instrukcja, jak wstawić film z youtube:
http://sumowapasj...post_16216 post numer dwa.
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 01.04.2015 17:39
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Radek Uscinski
Ja bym jednak rozróżniając muchomora sromotnikowego i gąskę zieloną nie sugerował się miejscem występowania tych grzybów, bo to dla mnie jest nie prawdą, że zielonki rosną tylko w lasach sosnowych, uboższych.
Niestety ludzie przez takie podpowiedzi często później mylą grzyby. A już jak filmiku mówią o zielonkach i pokazują inny grzyb, to dla mnie to już całkowite przegięcie wprowadzające ludzi w błąd!
A tą informację o wstawianiu filmików przenieście do odpowiedniego tematu U
Edytowane przez Radek Uscinski dnia 31.03.2015 18:10
 
Semi
Dokładnie z tym występowaniem gąsek. Zbieram je nawet w osikach już o brzezinach nie wspomnę. Nie jest też regułą że lubią piachy, bo w mchu też rosną. Zbieram grzyby ponad 30 lat i nadal jak jakiegoś nie jestem pewny to po prostu go zostawiam w lesie. Często w przypoligonowych lasach podchodzą do mnie ludzie i proszą aby im sprawdzić grzyby, pytam się ich wtedy dlaczego zbierają grzyby nie mając pojęcia nawet o podstawowych gatunkach takich jak podgrzybki, prawdziwki czy maślaki. Jakoś nie potrafią odpowiedzieć, tłumaczą się tym że zawsze ktoś w lesie się znajdzie kto im te grzyby zatwierdzi w koszyku. Oj można się zdziwić czasami.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
sumcio
z tym pytaniem o grzyby to róznie bywa, my na przykład w zeszłym roku w Beskidzie Małym pierwszy raz zbieraliśmy rydze, wcześniej nie dane nam było na nie trafić i zapytaliśmy pierwszego dnia grzybobrania okolicznych grzybiarzy czy dobrze rozróżniamy U
ale o podgrzybki/prawdziwki/krawce czy maślaki nie pytamybo to podstawa U
 
Slawomir Tabor
Dziś sobie pojechałem nazbierać grzybków do wigilijnych potraw . Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem a żyję długo . Znalazłem gniazdo podgrzybków o promieniu 25 m może było ich tam z 200 szt z czego 50 % robaczywe i co gorsza 30% nawet młode jakieś zapleśniałe . Rosły sobie w lesie liściastym wśród jeżyn .
Podgrzybki zapleśniałe nie były robaczywe tz że robale nie chciały ich konsumować , dziwne . Podjadę za kilka dni zobaczymy czy nowe które urosły nadal będą miały tę pleśń .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
robix
W okolicacg Sulejowa tez pokazały sie podgrzybki .Tak samo sporo robaczywych .Jutro jadę z kolegą na pierwszy grzybowy wypad .Pozdrawiam wszystkich grzybiarzy .U
 
Semi
U mnie coraz mniej robaczywych ale oprócz podgrzybków których jest sporo to bida z innymi grzybami.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Jacek Wrobel
...u nas podobnie, sporo podgrzybków, i czerwoniaków większość niestety robaczywychO
Aby stać się lepszym, nie mu­sisz cze­kać na lep­szy świat.
Phil Bosmans
 
Radek Uscinski
A u mnie na wschodzie ponoć dziś ładnie już sypnęło grzybkami, a tak w tamtym tygodniu codziennie po koszyczku kurek przynosiłem czasami prawdziwki się trafiały.
sumowapasja.pl/images/imagehost/d36d142e749d44465a17511eacd2f6aa.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/14dd0c360d9d13f70d2326e0810474da.jpeg
I nawet pierwszy młody jydzyk się trafił M
sumowapasja.pl/images/imagehost/128d7050ef6c44d7cd1e6a807b6116f0.jpeg
I było też spotkanie z panią Ż
sumowapasja.pl/images/imagehost/3c7eb6fcbc4126a657cf46d61c862a5a.jpg
 
Slawomir Tabor
Jak bym zjadł placuszków ziemniaczanych z sosem kurkowym .B
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Robert
A ja rydza nigdy nie próbowałem, bo u nas ich nie ma -chyba.
 
Semi
Obżarłem się kaniami dziś za wszystkie czasy. Jest ich masa, pojechaliśmy po południu na godzinkę we troje i pół bagażnika kombiaka przytargaliśmy. A ile jeszcze małych zostało. Wszystkie skraje lasów pełne kań. Jutro do Warszawy sobie wezmę kilka, trzeba się obeżreć, bo zaraz zima.D
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
Pierwsze w tym roku grzybki .

sumowapasja.pl/images/imagehost/0d7c670f5eccaa56cf9be36161644871.jpg
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Arek Pawlak
Też coś pozbierałemU

sumowapasja.pl/images/imagehost/4fafa9212335ebe266262ee97fe79060.jpg
pikefinder.pl/images/pikefinder.jpg Pozdrawiam, Arek
 
www.pikefinder.pl
km73
Ładne otarcie sezonu grzybiarskiego.
Uważajcie na muchomory.

sumowapasja.pl/images/imagehost/dd29cdb0a033310e303d9c36b9262664.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Semi
Dzisiaj polazłem na dwie godziny po robocie, udało się uzbierać litr kurek i kilkanaście piaskowców modrzaków, trafiło się też trzy podgrzyb ki, ale młodych nie ma wcale. Straszna susza, trzeba deszczu to moze jeszcze gąsek się pozbiera trochę.
sumowapasja.pl/images/imagehost/e3a8cf617217356ea9839c5e65d91394_resized.jpg
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.15
18,642,009 unikalne wizyty