Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Marek Bukowski
To jaki rodzaj stopek wybrać do namiotu ?. Skręcane czy z zawleczką G , na Ali można cały osprzęt kupić ,chyba to samo co u nas w sklepach . G

sumowapasja.pl/images/imagehost/98962ddd95b8374049e03bfc244074b5.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/5523c88dd347d1b7cc617f632b7efdb7.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/eff7d5dba32b4da32d9a67a519434d3f_resized.jpg
 
Marek Bukowski
Albo zrobić stopki z dwóch kawałków kątownika . Cygaro

sumowapasja.pl/images/imagehost/fc1b436d18b307960c0edce984ad1192_resized.jpg
 
szymong
Łódź juz zakupiona, teraz namiot waszym zdaniem jest lepiej kupić gotowy czy samodzielnie coś wykonać? Widziałem kilka takich gotowych namiotów i nie za specjalnie podoba mi się to strasznie delikatne się wydają. Jakie są wasze opinie o tych gotowych namiotach np z BC?
C&R!!!
 
szymong
Namiot zamówiłem z black Cat. .. zobaczymy jak się będzie sprawdzał mam nadzieje ze da rade
C&R!!!
 
Mariusz Kulinski
Sprawia raczej solidne wrażenie i powinien się sprawdzić. I oby tak było. Trzymam kciuki za makaronową misję I
 
szymong
Właśnie wydaje się solidny i dlatego stawiam na niego w tym sezonie. I misja "makaron" w trakcie realizacji
C&R!!!
 
Robert Pytka
Oby nie był szyty w tej samej fabryce co ubrania BC , bo ciuszki to niestety badziew straszny .
 
Marek Bukowski
Robert ale co portki się Tobie porwały H czy coś innego . ? Kupiłem sobie jedną bluzę Bc jak na foto i jakoś się nie chce porwać , ciepła też jest .G

sumowapasja.pl/images/imagehost/317f64e0dd497a559f85f28069d2db7d_resized.jpg

Namioty Bc podobne do Ehmanns to może tam są razem szyte .
Wracając do szycia namiotu to może Wiecie jaka maszyna sobie z tym poradzi .? G
 
szymong
Ja się poddalem i kupiłem tez chciałem szyć ale nikogo nie znalazłemG
C&R!!!
 
Marek Bukowski
Na ponton miałem stelaż zrobiony a jak przyszło na mierzenie materiału to zrezygnowałem . Chciałbym kupić gotowy na łódkę ale wymiarami nie pasują firmowe .G
 
Karol Krause
Firma z Głogowa a więc z mojego rodzinnego miasta
Miałem okazję oglądać kilka gotowych projektów i szczerze mogę polecić , zabudowy łódek pierwsza klasa....

http://www.emantex.pl/home/


///////////////////////////////////////////////////////////////
MONSTERFISHING
C&R Karol.
 
maweric
Ja w tym roku będę testował to:
sumowapasja.pl/images/imagehost/22d36adb0097b8034aedd9e074b8b0cc_resized.jpg
 
pontony.maweric.pl
Robert Pytka
Robert ale co portki się Tobie porwały H czy coś innego . ? Kupiłem sobie jedną bluzę Bc jak na foto i jakoś się nie chce porwać , ciepła też jest .G


Dokładnie , poszły portki , podkoszulka , komplet przeciwdeszczowy - źle poszyte były . Nici się strzępiły a szwy się porozchodziły i puściły materiał . A to że sa ciepłe to przyznam , że są .


Wracając do namiotu BC to cena 1700 zł trochę przytłacza .
Edytowane przez Robert Pytka dnia 09.02.2017 13:54
 
szymong
Masz racje trochę dużo. .. ale mam nadzieje ze będzie wart tej ceny, ogólnie ciężko jest kupić namiot na łódź w niższej cenie, przynajmniej ja nie znalazłem. Widziałem kilka modeli i zdecydowałem się na BC a jaki będzie to ocenie jak tylko go rozłoże na łodzi.
C&R!!!
 
Slawomir Tabor
Jak ktoś chce sobie życie utrudnić niech robi namiot ale to nie będzie tak tanio .
Spędziłem z Lońkiem przy moim stelażu do namiotu kilkanaście godzin . Do tego trzeba doliczyć rurki z nierdzewki i kształtki zamocowania i samo spawanie , to jest z 700 pln .
Do tego materiał na namiot , suwaki ,szyby , rzepy i zamocowania do burt z nierdzewki i szycie pewnie z drugie 700 pln .
Dodam że Jacek Bartnik prawie za darmo załatwił mi 80 % materiałów jeśli bym miał kupić no nie wiem czy mój namiot nie kosztował by z 2000 pln .
Jak robimy sami to robimy taki jaki chcemy a jak cos nie wyjdzie jak chcemy to i tak sie nie przyznamy . H
Obecnie nie szył bym namiotu tylko zaadoptował jakiś kupiony w sklepie .
Lepiej nasz cenny czas poświęcić na co innego np; na przebywaniu na rybkach z kumplami .I
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Marek Bukowski
Z tym szyciem to nie hop-siup pytałem się u miejscowych to jakoś nie chcą się podjąć roboty a stelaż śmiało można ogarnąć . Dla mnie priorytetem ma być możliwość pływania z namiotem ,widoczność z przodu i na boki ,wyjścia przód tył,otwierane na suwak boki ,szybkie składanie i rozkładanie bez potrzeby dobijania do brzegu coś jak w poście 102 .
 
Mariusz Kulinski
maweric napisał(aM

Ja w tym roku będę testował to:
sumowapasja.pl/images/imagehost/22d36adb0097b8034aedd9e074b8b0cc_resized.jpg


Testuj, testuj , wstępnie mi się podoba.
 
Marek Bukowski
Tegu typu jak na filmie mi się podoba , złożyłem zapytanie w kilku firmach może coś wymyślą jak to ogarnąć w przypadku jednej konsoli .

YouTube Video
 
maweric
Czeka na cieplejsze dni
sumowapasja.pl/images/imagehost/54f58c682fce652322e553cfde84dca1.jpg
 
pontony.maweric.pl
tomek
maweric kiedy będzie można kupić u ciebie taki namiot ?
Jeśli chcesz nieodpłatnie mogę go dla Ciebie testować U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.12
18,477,941 unikalne wizyty