Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Mateusz Wisniewski
ten Pewien Sklep to Askari.pl a plecionka Berkley Whiplash 0,28
 
robix
Tak sie domysliłem że chodzi o ten sklep i o whisplasha (plecionka ma dobre opinie ,podobno mocna ale weż pod uwage że na rzece gdzie pełno jest zawad a sum może zejść z prądem to potrzebny będzie hol siłowy przy mocno dokreconym hamulcu żeby go zatrzymać i lepiej miec plecionke o wytrzymałości 60 kg niż 40 kg . Nawiń Berkley Ultra Cat Moss Green 0,40 ta ma 60kg.
 
Mateusz Wisniewski
ok zapytam się czy posiadają na stanie, ale doradził mi ja dlatego że jest tonąca
 
robix
Cena 229zł znajdziesz w necie.
 
Wisniewski Michal
Daiwa DF to dobry kręciołek, ale raczej do wywózki, z wyrzucaniem może być problem. Pewnie z tego powodu polecono Ci Beastmastera - on ma szpule castingową, ale według mnie za małą pojemność. Jeśli chodzi o kije, to wróciły do sprzedaży Mikado MLT Catfish. Plecionke z czystym sumieniem mogę polecić Mikado Nihonto Octa Braid. Mam ją na wszystkich kręćkach w różnych grubościach.
Edytowane przez Wisniewski Michal dnia 14.01.2016 18:09
 
Mateusz Wisniewski
wiem jeszcze jedno na pewno ze sklepu Askari U i raczej będzie coś z Sanger uni cat już wybrałem kołowrotek Destro 2 bo tą daiwe ciężko namierzyć a kijek raczej Sänger Uni Cat Destroyer PF 3m lub Sänger Uni Cat Graze - Fishing Rods bo ma ekstra kolor D ale troche może być za miękka do stacjonarki z wyrzutem
 
Wisniewski Michal
Generalnie sumowe betoniarki nie pozwalają na extremalne odległości rzutowe U Kijek w przypadku metody rzutowej powinien być możliwe najdluższy i sprężysty, który odpowiednio się "załaduje" i myślę, że najlepsze do tego są carbonowe blanki. Tak naprawdę jeśli nie będziesz wywoził to ten BeastMaster to dobra myśl.
Ja przy Twoich założeniach brał bym MLT Catfish 330 i tego BeastMastera XS-A, do tego 200m pletki 0,40mm. To byłby zestaw optymalny do stacjonarki z wyrzutu.
Edytowane przez Wisniewski Michal dnia 14.01.2016 18:52
 
Jan Brzozowski
Kołowrotek jest aktualnie w sklepie białaryba.

http://bialaryba.pl/kolowrotek-daiwa-df-100-cat-p-8645.html
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Mateusz Wisniewski
Niestety nikt nie zna tego kołowrotka i nie może mi nic na jego temat powiedzieć więc zdecydowałem się na deser 2 którego wszyscy znają
 
Wisniewski Michal
wisniowy21 napisał(aM

Niestety nikt nie zna tego kołowrotka i nie może mi nic na jego temat powiedzieć więc zdecydowałem się na deser 2 którego wszyscy znają


Na allegro jeden ze sklepów ma go w ciągłej sprzedaży.
 
Mateusz Wisniewski
Ale brak opinii użytkowników wolę coś co ma dużo opinii
 
Wisniewski Michal
Przecież nie pisali byśmy o czymś niesprawdzonym. Wygląd, nowoczesność i ilość łożysk to nie wszystko. Destroyer przy DF100A lub 100B dostępnej w Decathlonie to zabawka U
Jedyny plus w tym momencie dla Destroyera to to, że lepiej sie sprawdzi przy wyrzucie.
Twój wybór ;)
 
Lukasz Karasiewicz
Tice Cybernetic GG100R ma mój brat, nic na niego nie złowił, ale kołowrotek robi wrażenie i ma 2 aluminiowe szpulę.
Uwolnij pasję
 
Mateusz Wisniewski
Łowię na bugu żywiec/rosowki i do tego 100-150g ołów podwodny spławik nie mam plywadla do zestawienia a na bugu zbyt duży nurt na wioslowanie zastanawiałem się jeszcze na puszczanie żywca w nurt i dorzucaniem kamienia że zrywka
 
Daniel Gula
wisniowy21 napisał(aM

Łowię na bugu żywiec/rosowki i do tego 100-150g ołów podwodny spławik nie mam plywadla do zestawienia a na bugu zbyt duży nurt na wioslowanie zastanawiałem się jeszcze na puszczanie żywca w nurt i dorzucaniem kamienia że zrywka


Nie patrz na kołowrotek czy będzie lepiej czy gorzej leciało , bo i tak dojrzejesz , że będziesz wywoził zestawy .
Niema takiej opcji , że 150 g ciężarek utrzyma ci 60 dkg żywca w nurcie gdzie nie da rady pływać na wiosłach.
Można pokombinować z zestawem na 2 wędki z wyrzutu i dociągnąć żywca do kamienia .
Tica cybernetic jest sprawdzony , ja osobiście nie mam ale koledzy mają i sprawdził się na sumkach 2+.
 
https://www.facebook.com/agroplantstalowawola/
Mateusz Wisniewski
Za dużo tego jest i człowiek już głupiej O
 
Mateusz Wisniewski
kurde kto nie napisze jakiegoś zestawu to nie ma takiej opcji żeby kij i kołowrotek był w jednym sklepie....
 
Mateusz Wisniewski
już wiem dlaczego Pan w Askari polecił mi te Shimano P w decathlonie za 230 zł wisi P jak już będę brał kołowrotek to raczej daiwa/unicat najwięcej pozytywnych opinii na + do uni cata 5 lat gwarancji a kijek tak jak mówiłem rozważam między 3 Sänger Uni Cat Graze - Fishing Rods, Sänger Uni Cat Destroyer PF lub w ostateczności WFT Never Crack Big Fish bo sporo ludzi je posiada, macie racje bo jak wyrzucam to na jakieś 20m a pewnie z czasem i tak pływało się pojawi lub jakiś pomysł z kamieniem ponieważ starałem się łowić suma na stojącej wodzie i widocznie to był błąd bo jak widzę gdzie stawiają bojki na filmach to raczej w samym środku nurtu, no cóż lata praktyki a człowiek uczy się na błędach a swoje trzeba umieć dostrzegać D
Edytowane przez Mateusz Wisniewski dnia 15.01.2016 00:29
 
robix
A ja Ci polecam odetchnąc i połuchać dobrei muzyki , pewnie masz niezły metlik w głowie ,co na to twój widnokrąg?
 
Mateusz Wisniewski
mój widnokrąg mówi mi że mam jutro rozkręcić samuraia jeszcze raz chyba już 3 bo coś mi reduktorem trzęsie na 2 i 3 ... wymieniłem krzyżak i okazało się że to nie jest to, taki off top P co do muzyki wolę ostrzejsze nuty P
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11
18,469,808 unikalne wizyty