Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: CarlosKes


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Slawomir Tabor
Szukam przyczepki do łódki 4 metrowej . Może być do remontu.
 
Lucas
Sławek najlepiej kup jakiegoś trupa z przeglądem bezterminowym i będziesz miał jako dawce, a później na niej zrobisz sobie przyczepę pod wymiar swojej łodzi.
 
Slawomir Tabor
O dawcę trudno .E
 
Krzysztof Poniewierski
Dokładnie, sam szukam bezskutecznie od ponad miesiąca (pod ponton).
Chyba szybciej furę nową kupię niż przyczepkę :/
Pielęgnując pasję U
K-Pon
 
jaro7707
Z tego, co mi się o uszy obiło, to nie jest to już takie proste, jak dawniej. Nie da się już rejestrować samoróbek, a z tym prerabianiem to różnie może być. Pamiętam jak rejestrowałem swoją przyczepkę towarową około 4 lata temu, a była to samoróbka, to podczas przglądu diagnosta porobił wszelkie pomiary i wpisał dane w jakąś książkę. Podobnie rzecz się miała, kiedy rejestrowałem przyczepkę podłodziową, a była to również samoróbka. Więc wymiary i przeznaczenie raczej muszą się zgadzać z pierwowzorem. Wychodzi na to, że gdzieś te dane z pierwszego przeglądu są przechowywane, i podczas kontroli, szczególnie dociekliwy misiaczek mógłby narobić kłopotu.
 
Arek Pawlak
Przyczepy podłodziowe (przynajmniej te jednoosiowe) nie mają przeglądów technicznych. Jak kupujesz nową, to dajesz kwit o homologacji i wbijają w dowód "bezterminowo". Wiadomo, że wszelkie późniejsze przerabianie wiąże się z pewnym ryzykiem, bo producent posiada dokumentację do danego typu przyczepy, na podstawie której została wystawiona homologacja i może być problem przy jakimś wypadku, a już nie daj Boże jak ktoś zginie. Natomiast nie myślę, aby ktoś podczas kontroli drogowej się przyczepił, jeśli masz to profesjonalnie zrobione.
pikefinder.pl/images/pikefinder.jpg Pozdrawiam, Arek
 
www.pikefinder.pl
Lucas
Jak kupisz samoróbkę z podbitym przeglądem bezterminowo to nie masz najmniejszych problemów przy rejestracji, sam rejestrowałem na początku tego roku i odbyło się wszystko bez problemu. Jedynie jest problem z samoróbkami jeżeli chcesz sobie sam zrobić od początku i zarejestrować. Prawo nie działa wstecz, jeżeli już coś było to tego nie cofną.
 
jaro7707
Chodziło mi dokładnie o to, co napisał Arek. Minimalne, ale jednak ryzyko kłopotu istnieje. A swoją drogą, wujek mojej żonki ma na sprzedaż cały komplet tj. łodkę, przyczepkę pod nią, elektryka, aku, i chyba echo. Jak kogoś interesuje, mogę któregoś weekendu podjechać do niego i zapytać o szczegóły, bo teraz nie mam pojęcia nawet jak to wygląda.
 
Robert
Jaro mnie interesuje miniumum info -co ma i cena -nie musisz jechać zadzwon ,jak mi przypasuje to Cie poproszę o więcej
 
jaro7707
Spoko, będę się widział z nim w sobotę, to podam Ci szczegóły.
 
Slawomir Tabor
Znalazłem chyba najniższa ofertę gotowej przyczepy do łódki 4 m NIEWIADÓW:
model P400, 440x160.

http://olx.pl/oferta/przyczepa-podlodziowa-4m-niewiadow-p400-promocja-najtaniej-w-polsce-CID5-ID555AZ.html#d619bc851a;promoted

Kupując to wszystko i robić samemu chyba się nie opłaci . Może na jesieni obniżą jeszcze cenę. Q

Tu coś do przerobienia

http://otomoto.pl/oferta/204x110x27-promocja-czestochowa-dostawa-ID2bAMZ7.html
Edytowane przez Slawomir Tabor dnia 14.06.2015 15:31
 
Slawomir Tabor
Nadal szukam przyczepki pod moją łódkę 4 metrową .
Kupić zdechłą przyczepkę dla papierów nie opłaca się trzeba wydać minimum 1000 pln .Lepiej kupić przyczepkę za 1900 pln i ją dostosować do własnych potrzeb . Tylko gdzie można kupić w normalnej cenie przyczepkę pod łódkę 1,8 m szerokości .
 
Slawomir Tabor
Znalazłem w Niemczech coś takiego za 2700 pln , mas całkowita 750 kg .

http://autoline.com.pl/sf/przyczepa-przyczepa-podlodziowa-RESPO-Bootsanhanger-750kg-750V431T160-ungebremst--15030514232756270400.html

sumowapasja.pl/images/imagehost/207207870bfedee4f75e29c0c806a9d1.png

Trochę daleko Bassum Niemcy ale może przy granicy by coś znalazł. Ciekawe rozwiązanie oświetlenia .Odchylane na boki .
 
SYMBIOZA
Sławku ...Respo sprzedaje też w Polsce....U
To Estońska firma...widziałem ich na targach Wiatr i Woda w W-awie...
 
Marcin Skawinski
Panie Sławku , przyczepka spoko tylko jak się dorzuci łajbe że słuszną wagą czy będzie ją można ciągać osobówką ?? Niby głupota ale zawsze życzliwy się znajdzie!!
 
Longin Bojanowski
masz te przyczepy bliżej
http://www.respo-przyczepy.pl/pl/Dealerzy
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Slawomir Tabor
Te najtańsze kosztują około 2800 pln. Mogę Fokusem ciągnąć 690 kg bez hamulca najazdowego .
Łódka max z silnikiem 300 kg , przyczepa 250 kg jest zapas . Silnik można do kufra włożyć .
Marcin wiadomo że nie ma co ryzykować. Starą Romanę z gratami ciągałem kilka lat Polonezem robioną przyczepką na zawieszeniu Tipo .
 
SYMBIOZA
Sławku, czas rzeczywiście pomyśleć o aucie 4x4 bo swoim pojazdem możesz po prostu nie dać rady dociągnąć(np. aż nad Wisłę pod Toruniem), a potem zwodować w terenie.
Potrzebna jest więc sprawdzona przyczepa(nie przyczepka) i auto które da radęU i się przy okazji nie rozciągnie. Czasy gdy maluch lub polonez pociągnął wszystko już minęły i byłaby to męka dla ciebie i pojazdu, a także innych uzytkowników drogi.
Koszty finansowe muszą być....a te respo nie są mocne(widziałem je na żywo).
 
Marek Bukowski
Moim zdaniem 4x4 wiadomo pomaga przy wodowaniu ale bez przesady do lekkiej łódki i osobówka nawet 70 km daję radę ciągnąć a na niewygodnym slipie można sobie jakoś radzić i jest przy okazji trochę zabawy ,a mało razy widzi się auta 4x4 jak wodują łódki na betonie gdzie maluch dał by radę .
 
Lucas
Nie wiem, ja przerabiałem temat i dopóki była wysoka woda to się wodowałem bez problemu golfem, na niżówce można zapomnieć bynajmniej u mnie o zwodowaniu łodzi autem osobowym, do betonu trochę od wody brakuje, a slipy bardzo strome lub zasypane piachem. Dobrze, że zmieniłem auto bo bym albo sezon na tyłku siedział albo musiał zmienić łódź na ponton. Sławek nie wiem jaki chcesz silnik mieć przy łodzi, że planujesz go wrzucać do kufra ale ja nie wyobrażam sobie noszenia co wyjazd silnika 50 kg i zakładania do łodzi nad wodą, szegolnie w Twoim wieku T
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,598,839 unikalne wizyty