Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: rradiw


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Radek Uscinski
WROBEL napisał(aM

Jak już weszliśmy w osobówki to ja śmigam Sharanem mk1. Jak dla mnie idealne auto. Tak jak u nas nad Odrą to dojadę prawie wszędzie, a i obozu nie trzeba rozbijać, bo można spać na pace U


Nie ma lepszych aut jeśli ma to być połączenie wędkarskiego wozu, którym pokonuje się spore odległości. Jeżdżę leciwą Alhambrą, którą zjeździłem pół europejskiej Rosji i jak będę wymieniał samochód to znów na tego typu. D
 
j-23
ja to na ryby już tylko ze spinem ,więc parę kijków,skrzynka z przynętami ,echo, torba z kawą
,parę kanapek ,więc miejsca w Suzuce jest dosyć, nawet jak zabieram kolegę.
 
Semi
Radek Uscinski napisał(aM

WROBEL napisał(aM

Jak już weszliśmy w osobówki to ja śmigam Sharanem mk1. Jak dla mnie idealne auto. Tak jak u nas nad Odrą to dojadę prawie wszędzie, a i obozu nie trzeba rozbijać, bo można spać na pace U


Nie ma lepszych aut jeśli ma to być połączenie wędkarskiego wozu, którym pokonuje się spore odległości. Jeżdżę leciwą Alhambrą, którą zjeździłem pół europejskiej Rosji i jak będę wymieniał samochód to znów na tego typu. D

Mój braciak miał Sharana 1,9 TDI. Normalnie wóz terenowy, idzie po błocie jak czołg. Zarżnął go na nadbużańskich bezdrożach, ale cośmy go utłukli, to szok.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
jachu67
... a jeszcze, jak Sharan ma 4MOTION ,to już prawdziwy czołg !I
 
roberto7
X trail 2.0 beznyna ok ale z lpg to w krótkim czasie wypalone gniazda . Wymiana na utwardzone i wtedy jest ok . Tyle że auto podnosi swoją wartość o jakieś 4 tyś .
 
Krzysztof 61
No ,niestety nie kazde auto da sié przerobic na gaz .Ja osobiscie bym tego nie robil bo:
Dobra instalacja kosztuje i jezeli autko pali mi w benzynie 6-7 litrów to po co przerabiac?
Po drugie dochodzi naprawa i konserwacja instalacji gazowej .Oczywiscie to moje zdanie i kazdy moze sobie wybrac jak chce.Ja lata smigalem vectrá c kombi i to byl jeden z samochodów naprawdé niezawodnych pomimo ze opel i pomimo ze do dyspozycji mialem wiele innch aut .Z autem jest jak z malzenstwem ,albo jedziesz cale zycie albo co miesiác warsztat.& a po roku rozstanie .
Krzysztof61
 
stan2010
Może taki wędkowóz ??
https://www.youtu...C1qoRZJ-fc
Pozdrawiam I
 
km73
I ja coraz bardziej zainteresowany tym tematem.

Sobota, powrót z Łeby. Autostrada A1, 300 kaemów od Wa-wy.
Ponura historia...

sumowapasja.pl/images/imagehost/ccaf87434dfafc0292ca97a3e242b232.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Mariusz Kroczak
Oooops
MotylU
 
Jan Brzozowski
No właśnie. Upssss G
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
18,472,449 unikalne wizyty