Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Lucas
Janek z tańszych opcji które pojadą po asfaltowej drodze to Grand Vitara lub Subaru Forester. Ja bym celował w te dwa modele. Obecnie mam frontere A sport ale na dłuższe trasy się nie nadaje bo mam zrobioną dość wysoko i opony agresywne ale to auto praktycznie tylko na ryby...
 
Jan Brzozowski
Chyba zdecyduję się na takie cóś. Tanie, z gazem, dobry rocznik, mały przebieg i strasznie pakowny. Zarówno w teren, jak i na szosę.


Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Wisniewski Michal
Nie znam sie na tych autach, ale się zastanawiam, czy kupno taniej nie wyjdzie potem w eksploatacji... ?
 
Mateusz Wisniewski
SangoYongo sobie odpuść, znajomy miał, używał do wyjazdów z wykrywaczem ciągle coś bo miał dołączany elektronicznie przedni napę jeździłem po niego kilkanaście razy, pamiętaj że na takich filmach samochody są przystosowane do terenu lub wyprawy bardzo możliwe, że z sangojongo została tylko buda P a cały zawias został przeszczepiony, zaczerpnij więcej informacji na temat tego samochodu bo może znajomy tylko tak trafił
 
SYMBIOZA
A co to jest?
O jakim aucie mówisz?
 
Mateusz Wisniewski
SangYoung Rakietston U
 
SYMBIOZA
Już jeden Tetryk zaliczył wtopę.... Nie bądź następny.
Zobacz czym jeżdżą inni wędkarze... najczęściej... I nie kombinuj bo szkoda nerwów i kasy
 
Mateusz Wisniewski
Jak jazda w terenie będzie ograniczała się tylko do przeciagniecia łódki nad rzekę i zeslipowania wystarczy suw lub cokolwiek 4x4 typowa terenówka będzie dużo więcej paliła i marny komfort jazdy tak jak mówi Lucas suburbu lub Hyundai, vitary będą droższe
 
Jan Brzozowski
To nie jest Ssan young. To GWM Hover. Na japońskich podzespołach, silnik 2,4 pojemności z fabrycznym gazem.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Zbigniew Kapustynski
#
Janek zmierzasz w kierunku nowego holownika swojego okrętu, po kruchym lodzie.
To co upatrzyłeś jest chińskim składakiem, w którym wykorzystano podzespoły z kilku firm motoryzacyjnych. Silnik jest chyba z Mitsubishi. Nie wiem czy pamiętasz jak jechaliśmy na Rugię z przyczepą, to pytałeś czy Ravka pali 16 litrów gazu, bo tyle się wyświetlało na komputerze( Ravka ma 2litry, 152 KM i waży 1580 kg). Ja pamiętam za to jak jeździłem Mitsubishi Pajero diesel, że potrafił jak się nacisnęło pedałek pokazać i 20+ litrów. Ja nie wiem ile ten silnik 2,4 litra (130 KM, waga 1700 kG) pali, to się zorientuj.
Nie wiem jak będzie z serwisowaniem tego auta i częściami zamiennymi, może trafisz, że się nie będzie psuł. Musisz jednak wziąć pod uwagę, że nie ma samochodów, które się nie psują.
Nie sądzę też, żeby w przypadku nietrafionego egzemplarza udałoby Ci się odzyskać za dużo kasy przy odsprzedaży, bo chińczyki są mało popularne i tracą dużo na wartości po przejechaniu progu salonu samochodowego.
Życzę Ci jednak jak go kupisz 200000 km bez napraw, tylko wymiany płynów, olejów, filtrów itp.Cygaro
 
Slawomir Tabor
Marcin nie każdego stać na dwa samochody w domu . Jeden na ryby drugi do kościoła to najlepsze rozwiązanie wędek nie trzeba przepakowywać i sprzątać po rybach .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
jachu67
Sławek : nie tyle co stać, tylko po co posiadać ! ( same kłopoty : opłaty, gdzie trzymać, przeglądy , przestawianie pod domem...) Ja prezentowaną Fronterę kupiłem za 4500 zł, wielu rzeczy nie musiałem robić, było to tylko moją fanaberią. Ktoś wspomniał o Skodzie Scout, Volvo xc 60,70 myślę, że to dobre rozwiązania , gdybym miał mieć 1 auto....
 
Mariusz Awarski
Janku a Hondę HR-V 1.6 benzyna brałeś pod uwagę , znajomy miał i chwalił . Podobno te silniki współpracują dobrze z gazem z tego co pamiętam mają 105 i chyba 120. Może nie jest to w pełni auto terenowe bardziej kompromis między terenówka a zwykła osobówką .
 
Arek Pawlak
Gdybym kiedyś wygrał w totkaQ

apollo-ireland.akamaized.net/v1/files/eyJmbiI6Im80bWh5NjJyNW9meDEtT1RPTU9UT1BMIn0.o0-UPjiN2krA8Uknc2q3NL6lmCmVFelNgOusKQbQm_0/image;s=1080x720;cars_;/910582392_;slot=4;filename=eyJmbiI6Im80bWh5NjJyNW9meDEtT1RPTU9UT1BMIn0.o0-UPjiN2krA8Uknc2q3NL6lmCmVFelNgOusKQbQm+0_rev001.jpg

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-transporter-t1-westfalia-bulik-ogorek-kamper-ID6B8Fem.html
pikefinder.pl/images/pikefinder.jpg Pozdrawiam, Arek
 
www.pikefinder.pl
Longin Bojanowski
I o to właśnie chodzi.I
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Mariusz Kulinski
Widziałem taki wędkowóz nad wodą&I
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Jan Brzozowski
Mariusz Awarski napisał(aM

Janku a Hondę HR-V 1.6 benzyna brałeś pod uwagę , znajomy miał i chwalił . Podobno te silniki współpracują dobrze z gazem z tego co pamiętam mają 105 i chyba 120. Może nie jest to w pełni auto terenowe bardziej kompromis między terenówka a zwykła osobówką .

Owszem, także takie auto brałem pod uwagę.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Slawomir Tabor
Rozmawiałem z Ziułkiem jego Honda CRV 2,0 benzyna bierze 14 litrów gazu lub 12 lub benzynki .
Regulacja zaworów przymusowa co 10 tyś kilometrów inaczej zawory kaput i już raz robił głowice .
W małych terenówkach butla zabiera połowę bagażnika . To tyle na temat gazu .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Mariusz Kulinski
W CRV butla może być we wnęce koła zapasowego.Po drobnych przeróbkach i usunięciu oryginalnego stolika wchodzi butla nominalna 60L ,czyli realnie 50L gazu.Częsta regulacja zaworów przy LPG to niestety konieczność w Japończykach-trzeba pilnować luzów.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Mateusz Wisniewski
Ja w ubiegłym roku sprawiłem sobie xj 4.0 na podtlenku mimo dużego silnika pali około 18 gazu U ale to ma dawać frajdę nie robię nim 30 tys rocznie i wyszedłem z założenia że ma mi sprawiać przyjemność także jak przeplace miesięcznie 50zl na paliwie nie zginę [img]sumowapasja.pl/images/imagehost/3011465e11c40772f2fe6b39c72a41d7.jpg/img]
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.15
18,642,297 unikalne wizyty