Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 7

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: CyharlesPaunk


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Lukasz Ciesielski
Jan Brzozowski napisał(aM

To nie jest Ssan young. To GWM Hover. Na japońskich podzespołach, silnik 2,4 pojemności z fabrycznym gazem.


Janek proponuję podjechać do jakiegoś ogarniętego sklepu z częściami i zapytać o dostępność kilku podstawowych elementów. Jeżeli to składa z innych popularnych marek to dostaniesz takie info.
Fabryczna instalacja gazowa może być wyzwaniem na naszym rynku ale to również można sprawdzić u gazowników.

Jeżeli chodzi o HR-V to moja żona jeździ taka od kilku lat, kupiłem z Niemiec z napędem 4x4 i założyłem instalacje. Jeździ się tym super i jest mega bezawaryjne. Jednak jest to samochód 4 osobowy o mikroskopijnym bagażniku. Jednak samochodzik jest bardzo sprytny duży prześwit i niewielkie gabaryty.
 
Jan Brzozowski
Łukasz, dla mnie nawet Hrv wystarczy. Co nie zmieści się do auta, zmieszczę w łodzi.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Jan Brzozowski
Jan Brzozowski napisał(aM

Łukasz, dla mnie nawet Hrv wystarczy. Co nie zmieści się do auta, zmieszczę w łodzi.

Ewentualnie ford maverick. Można w miarę tanie egzemplarze kupić w dwulitrowej benzynie i zagazować.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Janusz81
Jan Brzozowski napisał(aM

Jan Brzozowski napisał(aM

Łukasz, dla mnie nawet Hrv wystarczy. Co nie zmieści się do auta, zmieszczę w łodzi.

Ewentualnie ford maverick. Można w miarę tanie egzemplarze kupić w dwulitrowej benzynie i zagazować.

Lepszym silnikiem jest 2,3 benzyna w tym modelu.
CATCH & RELEASE
 
Mariusz Kulinski
Albo Mazda Tribute 2,3 bo to prawie to samo i podobno lepiej wykonane.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Slawomir Tabor
Od początku jestem obarczony tą klątwą że jeżdżę Fordami .
Ford w gaziku 2,0 benzyna , Eskort 1.8TD , Fokus 1,6 TDCi teraz Kuga 2,0 TDCi .
Jak dobrze pójdzie na zlot przyjedzie Grzesiu który od 40 lat serwisuje tylko Forda
i Tobie Janie wytłumaczy co to jest Maverick to samochód nie dla Ciebie .
Jeśli już to Nisana Terrano sobie kup .
Edytowane przez Slawomir Tabor dnia 04.03.2019 22:45
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Mariusz Kulinski
2,3 to chyba nie jest Fordowski silnik.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Slawomir Tabor
Mariusz w moim Gaziku silnik dolnozaworowy wytrzymał jedno lato aż na koniec jego żywota korbowody wylazły bokiem silnika .
Wtedy wstawiłem 2.0 litrowy silnik ze skrzynią biegów od Forda Tranzita to była jazda bez trzymanki .
Ukręcały się przeguby od wałów napędowych , siadały hamulce .
Przez kilka miesięcy nawet jeździłem nim do Warszawki do pracy z przyczepką załadowaną towarem . Oczywiście pod plandeką ale to były inne czasy ..
Co najważniejsze miał położony nowy lakier metalik ,,Ciemna wiśnia'' to był bajer na wiejskich zabawach .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Mariusz Kulinski
Transit to co innego, to robiło i robi przebiegi.Ale te benzyniaki z osobówek i diesle 1,8 to inna bajka.Chociaż reguł nie ma.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Jan Brzozowski
Podobno nie kupuje się aut na F to znaczy fordów, fiatów i francuskich U
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Janusz81
Koleś ma Forda Escape (2008) ze stanów właśnie z silnikiem 2,3i mówi, że na europe wychodziły wtedy pod nazwą Mawerick. Niektóre takie silniki trafiały też do europy. Ten 2,3 nie wiem czy fordowski czy nie ale podobno jest lepszy od 2,0 a pali niewiele więcej - koleś się troszkę zna i tak mówi.
Trzeba popatrzeć też na to, że Janek chce tym jeździć na co dzień i czasami ciągnąć swą romanę która waży trochę + przyczepa. Nie wiem gdzie będzie się wodował ale bywają bardziej lub mniej strome slipy więc trzeba też popatrzeć na moc silnika.
Są też voyagery w miarę dobrych cenach ale niestety często coś się w nich psuje z drobnych dokuczających rzeczy i jeszcze trzeba trafić na dobry silnik. No i jeszcze te skrzynie G
CATCH & RELEASE
 
Jan Brzozowski
Niestety, ten maverick na którego polowałem, jest nieaktualny. Jest za to mazda tribute z dwulitrowym silnikiem i przebiegiem poniżej stu tysięcy km.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Jacek Bartnik
Jan Brzozowski napisał(aM

Niestety, ten maverick na którego polowałem, jest nieaktualny. Jest za to mazda tribute z dwulitrowym silnikiem i przebiegiem poniżej stu tysięcy km.


Nie wierzysz Janek chyba w ten przebieg?Ja nie mówię że nie ma samochodów z takimi przebiegami, bo owszem są tylko nie za takie pieniądze.Dla mnie rachunek jest prosty, ja wcale dużo nie jeźdzę i robię 25000-30000 tyś w roku.Mój wspólnik jeździ tylko do pracy , na zakupy i dwa razy w roku na wakacje i przejeżdża 12000-13000 tyś w roku.A większość 20 letnich aut u nas nie ma 200000 tyś przebieguH
 
Jan Brzozowski
No właśnie, Jacek. Te przebiegi to jedna wielka lipa język
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
km73
Jacek Bartnik napisał(aM

Ja myślałem o Nissan X-Trail, ale póki chałupy nie skończę to tłukę swoje Audi z lpgD


Jacek dobrze pisze.
Tylko Audi z LPG.

-Janku,
i za to jakie branie, nie tylko wędkarskie... D


Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
SYMBIOZA
No ooo super
BIERZ AUDI w Elpedżi
 
Slawomir Tabor
Janek ,,Nie każda morda pasuje do Forda "Q
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
jachu67
Jan Brzozowski napisał(aM

No właśnie, Jacek. Te przebiegi to jedna wielka lipa język


Janek : ja mam xc60 którym przez 4 lata zrobiłem 44000 km. Czasem można takie auto znaleźć...U
 
maweric
W zeszłym tygodniu sprzedałem BMW 1 żony , wrzesień 2009 przebieg 48 tyś. Auto od nowości u nas. Można tylko trzeba poszukać.
 
pontony.maweric.pl
Jan Brzozowski
Auto kupione Q
Jest to Mazda Tribute z silnikiem 2 litry, rocznik 2002. Blacha ogólnie zdrowa, tylko doły drzwi trochę pordzewiałe. Z kilku dokumentów wynika, że przebieg 80 tys jest oryginalny.
Trochę roboty będzie bo auto młode nie jest. Trzeba też założyć hak. Pomału damy radę.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11
18,614,094 unikalne wizyty