Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Marek Bukowski
Honda bf100 czy Yamaha115/130 ,waga podobna honda 1500cc sohc ,yamaha 1800cc na dwóch wałkach -dohc .G
 
Mateusz Wisniewski
yamaha D
 
Marek Bukowski
W większości testów spalanie jest podawane w litrach/godzinę ,no a tutaj litry/km .Może ktoś podpowie jak policzyć zużycie w l/h. G
Bf100
Prędkość Spalanie Zasięg km
km/h l/km 100l zbiornik
10 0.22 459
35 0.37 273
45 0.37 273
55 0.48 209
64.4 0.55 180
 
Seweryn Urawski
Prędkość x spalanie wyjdzie chyba ile pali w h.
 
Marek Bukowski
No chyba wychodzi I a ja kalkulatorów szukałem w google . M
Tutaj pdf z testami Yamahy .
 
Marek Bukowski
Właśnie wykryłem że Tohatsu 60-250 hp to silniki Hondy H .

http://www.duing.hr/news/new-bft-60-250-hp-outboards-from-honda-tohatsu-corporation
 
Marek Bukowski
Yamaha podobno w nowym roku wprowadzi nowy model 25, lżejszy ma być i na wtrysku .I
 
nodan
Czy macie namiary na europejskie sklepy(internetowe) z silnikami zaburtowymi?
 
Marek Bukowski
Jakiej mocy ma być ten silnik G ,trochę nieraz przeglądam .Kiedyś w Berlinie dobrze 15-stkę kupiłem , znowu dziesiątki na Skandynawi warto poszukać .U nas też coś można trafić ale mało dealerzy biorą na stan to i promocji zbytnio na wszystkie modele nie ma.
 
nodan
Marek Bukowski napisał(aM

Jakiej mocy ma być ten silnik G ,trochę nieraz przeglądam .Kiedyś w Berlinie dobrze 15-stkę kupiłem , znowu dziesiątki na Skandynawi warto poszukać .U nas też coś można trafić ale mało dealerzy biorą na stan to i promocji zbytnio na wszystkie modele nie ma.


Ogólnie myślę o 25 lub 30 na krótkiej stopie, łajbka będzie ciężka, a chce szybko i sprawnie się o rzece poruszać
 
Marek Bukowski
Nie widziałem bardzo na zachodzie trzydziestek po taniości ,szukałem chyba w lutym i w końcu u nas dobrze kupiłem(-2.5) Suzuki 30 nowy ale z 15stką na tabliczce .M
 
nodan
Dostałem ofertę na Tohatsu za 3 tyś euro netto . W wersji z elektonicznym startem i piotem za 3350Euro netto


Problem jest znaleźć 2-3 letnią używkę w dobrej cenie-praktycznie ich nie ma...
 
Marek Bukowski
Na rzekę to i używka byłaby nie gorszym rozwiązaniem ,krótka stopa raczej mniejsze łódki i pontony G sam kupiłem z długą pomimo pawęży s w razie zmiany łódki (pontonu) , większość łodzi w moim typie od 4m już ma L . G
 
Mariusz
Marek Bukowski napisał(aM

Nie widziałem bardzo na zachodzie trzydziestek po taniości ,szukałem chyba w lutym i w końcu u nas dobrze kupiłem(-2.5) Suzuki 30 nowy ale z 15stką na tabliczce .M

Marek Ty nie masz uprawnień motorowodnych?O
 
Marek Bukowski
Data produkcji 2015 .H
 
nodan
Marek Bukowski napisał(aM

Na rzekę to i używka byłaby nie gorszym rozwiązaniem ,krótka stopa raczej mniejsze łódki i pontony G sam kupiłem z długą pomimo pawęży s w razie zmiany łódki (pontonu) , większość łodzi w moim typie od 4m już ma L . G


Łódeczka jest przystosowana pod silnik z krótką stopą i napewno nie będę planował jej zmieniać przez najbliższe pare sezonów - chyba ,że wygram w lotto ( ale niestety nie gram U )
 
Marek Bukowski
Semper albo Fox .M
 
nodan
Fox420
 
Marek Bukowski
No i mamy w końcu odchudzony nowy model Yamahy 25 Radość na wtrysku ,waga 57kg kolumna s czyli najlżejszy motor 25hp na rynku ,cena ok 4tys euro .

sumowapasja.pl/images/imagehost/2db588fb2ac725eb51e8d86e6678410e.jpg
 
Marek Bukowski
Motor-Bauart: Viertakter • 2 Zylinder • Vierventiltechnik • Einzelne obenliegende Nockenwelle (SOHC)

Hubraum: 432 cm³

Leistung Propellerwelle: 18,4 kW (25 PS) bei 6.000 U/min

Drehzahlbereich Vollgas: 5.000 - 6.000 U/min

Übersetzungsverhältnis: 2,08 (27/13)

Kraftstoffeinspritzung: Elektronische Kraftstoffeinspritzung (EFI)

Zündung: CDI-Zündung

Schmiersystem: Nasssumpf

Ölwanneninhalt (LiterM 1,1

Lichtmaschine: 12V/16A mit Gleichrichter/Regler

Anlasssystem: Manuell • Elektrisch • Elektrisch/Manuell

Steuerung: Steuerpinne (MH, WH) • Fernsteuerung (E, ET)

Trimm- und Kippanlage: Elektrohydraulisch (ET) • Manuell (MH, WH+E)

Flachwasser-Fahrstellung: Standard - 2 Positionen

Spiegelhöhen: S: 423 mm • L: 550 mm

Trockengewicht mit Propeller (kgM 56 (ES)

Verfügbare Modelle: MHS • MHL • ES • EL • ETL • WHS (Neu) • WHL (Neu)

Y-COP: Optional
Der innovative F25 von Yamaha ist ca. 25 % leichter und bietet so ein konkurrenzloses Gewichts-Leistungs-Verhältnis. Selten kommt ein Außenbordmotor auf den Markt, der mit solch großem Abstand seine Klasse anführt. Beim neuen Yamaha F25 ist jedoch genau das der Fall.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,647,129 unikalne wizyty