Tytuł: SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach :: Regulamin forum sumowapasja.pl

Dodane przez Jan Brzozowski dnia 22.06.2013 19:22
#1

REGULAMIN FORUM


Forum jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Rejestrując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym, jak również przekazanych w okresie późniejszym w postaci postów, zdjęć, linków, plików i innych załączników. Twoje prawa odnośnie RODO dostępne są w zakładce "Polityka prywatności" w nawigacji na stronie głównej. Żądania stojące w sprzeczności z poniższym regulaminem nie będą przyjęte.

1. Forum "SUMOWA PASJA" jest umieszczone na stronie o adresie www.sumowapasja.pl i dalsze odniesienia regulaminu do tej nazwy, dotyczą tylko tego adresu url.

2. Użytkownik ma prawo do jednorazowej rejestracji w serwisie "SUMOWA PASJA".

3. Zarówno w nazwie użytkownika, jak też w treści postów i komentarzy zabronione jest używanie wyrazów i treści pornograficznych, obraźliwych, wulgarnych, antyreligijnych, antysemickich, rasistowskich, nazistowskich oraz innych, niezgodnych z prawem lub ogólnie przyjętymi normami obyczajowymi. Zabronione jest również wstawianie linków do stron zawierających takie treści lub je propagujące. Zabrania się też umieszczania na stronie jawnej lub ukrytej reklamy. Użytkownik nieprzestrzegający tego punktu zostanie w trybie natychmiastowym usunięty ze strony.

4. Zabrania się umieszczania zdjęć i tekstów łamiących prawa autorskie. Użytkownik takie treści może umieszczać tylko na podstawie udokumentowanej zgody autora.

5. Zdjęcia złowionych ryb zrobione poza łowiskiem, ryb złowionych niezgodnie z regulaminem RAPR lub w okresie ochronnym, oraz zdjęcia złej jakości nie będą publikowane.

6. Użytkownicy, którzy łowią i zabierają ryby z łowiska zgodnie z regulaminem RAPR, w żadnym wypadku nie mogą być obrażani lub obrzucani epitetami. Nieprzestrzeganie tego punktu skutkuje jak w punkcie drugim.

7. Każdy użytkownik ma obowiązek pisania poprawną polszczyzną. Niestosowanie się do tego oznacza brak szacunku do innych użytkowników, oraz przysparza niepotrzebnej pracy moderatorom.

8. Zanim założysz nowy temat, upewnij się, czy rzeczywiście takiego tematu jeszcze nie ma. Nie zakładaj kilku takich samych tematów w kilku miejscach. W nowym temacie należy dać tytuł, który będzie odzwierciedlał jego treść. Posty i tematy należy umieszczać we właściwych miejscach.

9. Administratorzy i moderatorzy mają prawo do edycji, zmiany, zamknięcia, a nawet usunięcia tematu lub wpisu bez ostrzeżenia.

10. Forum "SUMOWA PASJA" jest moderowane. Administrator nie ponosi jednak żadnej odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników treści na forum, których nie zdążył zedytować lub nie posiadał na daną chwilę wiedzy, że dana treść jest niewłaściwa lub naruszająca prawo. W przypadku wykrycia treści naruszających prawa osób zarejestrowanych na forum lub osób trzecich, można wnioskować o ich usunięcie. Ewentualne roszczenia należy kierować do osoby zamieszczającej te treści na łamach serwisu.

11. Materiały zamieszczone przez użytkowników w serwisie stanowią jego integralną całość i nie będąc danymi osobowymi w świetle Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO) nie będą usunięte na żądanie użytkownika.

12. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia na stronie.


Administracja strony zastrzega sobie prawo do zmian w powyższym regulaminie. O wszelkich zmianach użytkownicy zostaną powiadomieni.


Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 11.04.2021 21:48