Rekordowy sum
Dodane przez Jan Brzozowski dnia 01 kwiecień 2015

Rekordowy sum


wenezuela2.png

Nasz kolega Grzegorz Wróbel złowił pięknego suma o długości 211 cm i wadze 64 kg. Zgłosił go do konkursu organizowanego przez elka.ryby.pl. Sum Grzegorza zwyciężył w konkursie RYBA ROKU w kategorii RYBY DRAPIEŻNE.
Treść rozszerzona
Nasz kolega Grzegorz Wróbel złowił pięknego suma o długości 211 cm i wadze 64 kg. Zgłosił go do konkursu organizowanego przez elka.ryby.pl. Sum Grzegorza zwyciężył w konkursie RYBA ROKU w kategorii RYBY DRAPIEŻNE. sumowapasja.pl/images/photoalbum/album_4/sum_grzegorz_t2.jpg
Relacja z uroczystości rozdania nagród w siedzibie organizatora.

W siedzibie redakcji radia Elka w Lesznie spotkaliśmy się ze zwycięzcami konkursu Ryba Roku 2014. Do redakcji przybyli wszyscy nagrodzeni. Podczas spotkania był czas na podzielenie się wrażeniami z wędkarskich wypraw, oraz pogawędki o sprzęcie i łowiskach Zeszłoroczny konkurs to przede wszystkim świetne relacje Mariusza Drogosia, który okazał się najwszechstronniejszym wędkarzem. Jego relacje cieszyły się dużym zainteresowaniem naszych internautów. Wędkarz został nagrodzony za zwycięstwo w kategorii : łowca. W kategorii ryb drapieżnych nagroda trafiła w ręce Grzegorza Wróbla, za połów największej ryby białej nagrodę otrzymał Jarosław Maćkowiak. Sponsorem nagród była redakcja radia Elka, oraz sklep wędkarski Ryś z Leszna. Nagrody wręczała redakcja - szef portalu ryby.elka.pl Artur Grobecki w asyście szefa reklamy Tomasz Kubery.

sumowapasja.pl/images/imagehost/8413182bb474e1127dd4543ed0104afb.jpg

Źródło - ryby.elka.pl