Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jozek Pojedyniec
W tym roku wybieramy się 12 maja , czy było by dwóch chętnych na wyjazd z własnym pontonem ? ewentualnie można na miejscu wynająć łódź za 500 euro tydzień I
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
Jozek Pojedyniec
BYLIŚMY - POŁOWILIŚMY - JESZCZE TAM WRÓCIMY
Tydzień na Rodanie dał nam w sumie 24 ryby,z czego 17 wyjechało na nasz ponton(Danusia 8 / Ja 9 ) a 7 złowili pozostali uczestnicy wyprawy.4 ryby powyżej dwóch metrów, największy sum Danusi miał 215cm i była to pierwsza ryba wyprawy, natomiast ostatnią rybę wyprawy złowiłem ja i była to największa ryba całego wypadu i mierzyła równo 225cm. Zdjęć mamy przeszło 1,5 tysiąca z rybami i krajobrazami z całej okolicy tak że jest w czym wybierać & poniżej załączam kilka fotek naszych rybek
sumowapasja.pl/images/imagehost/ab12e203fba96d366cc39cee2718269d.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/6b3fad7261b876c76b3adced12163c72.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/76a91046e2d73f68956ccb5b4210d52e.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/2adb9000107c5429bda8bbee53de8ffa.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/b54ab21b32abdafdcfd9a1930d9af13b.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/bf7a44b6558e02d44275217e4c1d1c93.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/307284411d8ad38038cf7d3220f8bf9c.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/211437c346fad5acbb73be813f9cdf39.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/bf061ca95810306ee2a4d81392f9bead.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/760a545abac4d569a673c3f14b667230.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/b6e88dff122884d6501af12acf717e53.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/e02e93e72e4be209fb9fbc7abf539090.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/3fed2c212489adb645c35992274d48ae.jpg
Edytowane przez Jozek Pojedyniec dnia 22.05.2017 17:54
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
Semi
Józek, ja ja Ci zazdroszczę, ryb oczywiście też i to bardzo ale przede wszystkim to tego, że macie z Danusią wspólną rodzinną pasję. Wielki respekt dla Was.J
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Piotrek7272
BRAWO WY !!!
J
 
Mariusz Kulinski
Zajefajna przygoda i okraszona pięknymi rybami.
Wielkie graty ##
YY
 
Jan Brzozowski
Brawo, gratuluję wyprawy i rybek J
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Martin
Witam,

Gratulacje za ryby Jozku, zycze wiekszych.

Koz@k napisał(aM

poza strefą morską: do 1 maja- zakazane sztuczne przynęty, duże muchy, żywiec, części zwierząt i ryb.
W strefie morskiej wszystko wolno cały rok, troling również.
Zakaz trolingu w całej Francji, węgorz i jego kawałki zabronione nawet w strefie morskiej bo to ryba chroniona. Całkowity zakaz łowienia godzinę po zmroku aż do świtu minus jedna godzina, wyjątkiem są strefy karpiowe ale jeszcze nikt nie stworzył map takich stref.


Piotrku,

Te mapki istnieja tylko ze na skale kazdego wojewodztwa "Département". Wystarczy wybrac w linku ponizej nazwe wojewodztwa i sa tam mapki, latwiej lub trudniej dostepne (ale istnieja). Jesli macie jakies pytania nt. danego wojewodztwa to chetnie pomoge.

http://www.federa...116-fd.htm
 
tomek sztanka
Piękne RYBY, to jest to!
Co z tego Józek, że Twój większy ale Kobiety ŁADNIEJSZY!!!U

Tomek
 
lukasz reczek
Gratulacje #
 
zibii12
Brawo Józek dla Ciebie, Danusi i całej ekipy # Super wyprawa z pięknymi rybami I
 
Jozek Pojedyniec
tomek sztanka napisał(aM

Piękne RYBY, to jest to!
Co z tego Józek, że Twój większy ale Kobiety ŁADNIEJSZY!!!U

Tomek


Gdyby tak porównać masę wędkarza do masy ryby to przy wadze Danusi 50 parę kilo i jej ryby 70-80 kilo, to ja musiałbym złowić potwora o wadze co najmniej 150 kilogramowego żeby jej dorównać. Jestem pełen podziwu dla Danusi ## #
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
Jacek Gebala
Gratulacje I pięknie połowiliście ! Czy to już ten nowy U ponton i jego dziewiczy "rejs" ? Jeśli tak, to jak się sprawował ? M
Może znajdziecie dla jednego(dodatkowego H) "zgreda" miejsce na następnym wyjeździe ? S




Jozek Pojedyniec napisał(aM

tomek sztanka napisał(aM

Piękne RYBY, to jest to!
Co z tego Józek, że Twój większy ale Kobiety ŁADNIEJSZY!!!U

Tomek


Gdyby tak porównać masę wędkarza do masy ryby to przy wadze Danusi 50 parę kilo i jej ryby 70-80 kilo, to ja musiałbym złowić potwora o wadze co najmniej 150 kilogramowego żeby jej dorównać. Jestem pełen podziwu dla Danusi ## #


Nie D Jóżku, po prostu musisz troszeczkę H schudnąć R
Edytowane przez Jacek Gebala dnia 23.05.2017 17:46
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Jozek Pojedyniec
Jacku nowy ponton spisuje się rewelacyjnie, nie wiem czym to jest spowodowane,ale na tym moim motorku 6hp z Danusią i całym majdanem lecimy w ślizgu dwa razy szybciej niż na poprzedniej jednostce.
Odnośnie wyjazdu to jak znajdę 6 osób chętnych to za tydzień drugiego czerwca znowu tam lecimy
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
Andrzej Cecula
Piękne tłuste rybki Józek #pozazdrościć takiej wyprawy I
 
Lucas
Gratulacje dla ekipy, pięknie połowiliście. A jak tam Bartek z ekipą na stancje?
 
Jozek Pojedyniec
Bartek z kumplem dwie rybki, Niemcy na trzech łodziach też nie poszaleli, tak że nasz wynik jest wielkim sukcesem w tamtym rejonie i wszyscy nam gratulowali i bili brawo Danusi podczas jej licznych holi #
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
Lucas
Polska górą!
 
Jozek Pojedyniec
Pany jakby było sześciu chętnych na taki wypad to mogę wszystko zorganizować. Wynajmuje busa i lecimy na łowy X
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
Petryk_05
Jozek Pojedyniec napisał(aM

Pany jakby było sześciu chętnych na taki wypad to mogę wszystko zorganizować. Wynajmuje busa i lecimy na łowy X



Józek mógłbyś przybliżyć jak trzeba się sprzętowo/biwakowo przygotować na taką wyprawę? I jak cenowo mniej/więcej to wygląda?

Może być na PW
 
Jozek Pojedyniec
Petryk_05 napisał(aM

Jozek Pojedyniec napisał(aM

Pany jakby było sześciu chętnych na taki wypad to mogę wszystko zorganizować. Wynajmuje busa i lecimy na łowy X



Józek mógłbyś przybliżyć jak trzeba się sprzętowo/biwakowo przygotować na taką wyprawę? I jak cenowo mniej/więcej to wygląda?

Może być na PW


Sprzętowo to tak jak i u nas byś jechał na ryby. Jak bierzesz wszystko swoje czyli wędki, pływadło to masz taniej, jak chcesz wypożyczyć łódkę to 500 euro za tydzień. Dlatego my zabieramy swoją łajbę i pontony i 30 czerwca znowu tam jedziemy z kolejną grupą żądnych przygód zapaleńców X
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.13
18,711,970 unikalne wizyty