Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,199

· Najnowszy użytkownik: BOSMAN1976


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jan Brzozowski
Każdy użytkownik rejestrujący się na stronie www.sumowapasja.pl zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego regulaminu.
Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od odpowiedzialności za jego nieprzestrzeganie.

1. Użytkownik może posiadać tylko jedno konto.

2. Zarówno w nazwie użytkownika, jak też w treści postów i komentarzy zabronione jest używanie wyrazów i treści pornograficznych, obraźliwych, wulgarnych, antyreligijnych, antysemickich, rasistowskich, nazistowskich oraz innych, niezgodnych z prawem lub ogólnie przyjętymi normami obyczajowymi. Zabronione jest również wstawianie linków do stron zawierających takie treści lub je propagujące. Zabrania się też umieszczania na stronie jawnej lub ukrytej reklamy.
Użytkownik nieprzestrzegający tego punktu zostanie w trybie natychmiastowym usunięty ze strony.

3. Zabrania się umieszczania zdjęć i tekstów łamiących prawa autorskie.
Użytkownik takie treści może umieszczać tylko na podstawie udokumentowanej zgody autora.

3a. Zdjęcia złowionych ryb zrobione poza łowiskiem, ryb złowionych niezgodnie z regulaminem RAPR lub w okresie ochronnym, oraz zdjęcia złej jakości nie będą publikowane.

4. Użytkownicy, którzy łowią i zabierają ryby z łowiska zgodnie z regulaminem RAPR, w żadnym wypadku nie mogą być obrażani lub obrzucani epitetami. Nieprzestrzeganie tego punktu skutkuje jak w punkcie drugim.

5. Każdy użytkownik ma obowiązek pisania poprawną polszczyzną. Niestosowanie się do tego oznacza brak szacunku do innych użytkowników, oraz przysparza niepotrzebnej pracy moderatorom.

6. Zanim założysz nowy temat, upewnij się, czy rzeczywiście takiego tematu jeszcze nie ma. Nie zakładaj kilku takich samych tematów w kilku miejscach. W nowym temacie należy dać tytuł, który będzie odzwierciedlał jego treść. Posty i tematy należy umieszczać we właściwych miejscach.

7. Administracja strony zastrzega sobie prawo do przenoszenia, edycji, oraz do usunięcia posta lub tematu bez obowiązku powiadomienia o tym autora, jeśli taki wpis narusza regulamin strony.

8. Administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za żadne treści umieszczone przez użytkownika. Wszelkie roszczenia z tego tytułu należy kierować do autora wpisu.

9. Wszelkie wpisy i zdjęcia umieszczone przez użytkownika na stronie stanowią jej integralną całość i nie będą usuwane ani na żądanie użytkownika, ani też w przypadku zablokowania jego konta.

10. Administracja strony zastrzega sobie prawo do zmian w powyższym regulaminie. O wszelkich zmianach użytkownicy zostaną powiadomieni.

11. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia na stronie.
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 21.01.2015 20:53
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.02
11,194,173 unikalne wizyty