Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,438

· Najnowszy użytkownik: cvBiawl


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
robix
A wjakiej wersji ?
 
Mateusz Wisniewski
To zależny jaki fundusz. U
Edytowane przez Semi dnia 22.01.2016 15:57
 
robix
Tak do 20000 . Myślę w tym roku nad kupnem na razie wstępnie t5 1.9tdi ale kusi też terenówka, wiadomo ryby.
 
Mateusz Wisniewski
tak naprawdę każdy silnik jest w miarę ok tylko przy benzyniaku przy 150 tys rozrząd na łańcuchu do wymianki
 
robix
dzieki za info .
 
Mateusz Wisniewski
opcja 2 ale nieco niższa to subaru forester też niezniszczalne samochody P
 
Marek Bukowski
Ja dumałem nad nissanem np300 trzylatek to i rdzy by nie było i nie są drogie .Ale silniki 2.5 diesel to podobno wszystkie złomy ,nawet w ogłoszeniach widziałem kilka z popsutym motorem .Trzeba by pewnie było jakiegoś świeżego benzyniaka montować na podtlenek do tego auta .
 
Semi
No patrzcie jak im ten podtlenek się spodobał.D
Miałem ja kiedyś takie robocze audi b3 z motorem 1,6 w benzynie i podtlenkiemH. Typowo na ryby, na zimówkach oponach wszędzie się wjeżdżało, tłukłem niemiłosiernie to auto a jak już doszedłem do wniosku że za mało korzystam i stoi niepotrzebnie pod blokiem to siostrze oddałem. Kupiłem sobie A4 w kombiaku. Siostra do tej pory śmiga, zrobione ma babacia 160 tyś. na gazie i dwa razy filterek gazu zmieniałem tylko a odpalała na gazie nawet przy -25. Takiego pancernego samochodu w życiu nie będę miał, a jak tylko się siorze znudzi to odkupię od niej, wyszykuję i będę jeździł do końca życia albo i jeszcze dłużej, bo na budzie pomimo 25 lat nawet śladu rdzy nie ma. &
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
robix
Audi b3, b4 passat b3 , b4 stare ale dobre .Miałem passata b3 1.6tdi w kombi super samochodzik . Jak widać na drogach wciąż jeżdżą , dobra niemiecka robota.
 
Mariusz Nowak
forumsumowe.pl/h/fshzw_wp_20160122_10_42_46_pro_b2876.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_wp_20160122_10_42_35_pro_89dc1.jpg A to moje niunie obydwie mają po 500nm Audi ma 250km aBenz 230km i to jest typowy sumowóz do ciągnięcia łodzi
sumy zaliczone 50cm+,100cm+,150cm+,200cm+ i czekam na 250cm+
 
Robert
OOOO te audi to typowy wedkowoz M
 
Wisniewski Michal
A ja mam poczciwą, uniwersalną Hondzinke CRV.
Miasto, trasa, a i z asfaltu zjedzie co by mnie na brzeg rzeki podrzucić nieco dalej jak osobówka U
Pakowne to to bardzo. Ponto, silnik, cały szpej i pasażer.

sumowapasja.pl/images/imagehost/8f3fb316f04c8e5e2a1cde9a5dfd1e7a.jpg
 
Robert
Michal a ile tam masz z tylu miejsca na spanie po dlugosci?
 
Wisniewski Michal
Tzn żeby kanape złożyć i materac walnąć od bagażnika?
Szczerze nie testowałem bo wysypiałem się na przednim siedzeniu pasażera, rozłożonym - a mam blisko 190 wzrostu. Kanapa dzielona i suwana prawie jak w vanie. Myśle, że jakbym fotele przednie dosunął na max, to w przestrzeni z tyłu się wyciągne.
 
Marek Bukowski
U mnie ze spaniem w samochodach to jest tak że jak podpasuje to zasypiam od razu a w drugim to z przerwami ciężko pospać .Przedłużane pakowne to rav4 były ale tylko z rynku Amerykańskiego .
 
Robert
No ja to muszę na leżaka spać ,i właśnie najlepsza opcja to materac tylko koniecznie jedyneczka by nie kusić losu na wypadzieTopór .
Mam taki pompuje jeszcze w domu stawiam na bok klamoty obok ,z reszta ci co ze mną bywają nad woda wiedza jak wygląda mój błękitny grom i jego wyposażenie
Ale dla mnie najlepsza opcja to VW Syncro 4x4 ew pickup z przedłużaną paka np Dodge Ram 4x4 cały syf na pace a kabinka czyściutko pachnąco
 
Mariusz Kulinski
robix napisał(aM

Audi b3, b4 passat b3 , b4 stare ale dobre .Miałem passata b3 1.6tdi w kombi super samochodzik . Jak widać na drogach wciąż jeżdżą , dobra niemiecka robota.

Cały czas śmigam Passatem B3 1,8 z podtlenkiem gazu jak piszecie&
Ma 27 lat i cały czas jest jeszcze w dobrej kondycji ,no i pakowność ,czasami był tak obładowany ,że wypolerowałem spód na polnych drogach i dojazdach na rybki-trzeba było szybko konserwowaćH
 
Wisniewski Michal
No RAM to już kawał bryki - fajny jest U
Jednymi z największych plusów CRV to kolo zapasowe na klapie a pod podlogą wnęka na koło = bultle LPG. Nie tracimy przestrzeni bagażnika jak to w większości aut bywa na dojazdówke. I płaska podłoga z tyłu, brak tunelu. Kombiaki nawet klase wyżej bije na głowe. Nad morze z Wawy jechalem 3+2 w fotelikach, torby bagaże i rower dziecięcy na stojąco. A z tyłu kanka mogły tańczyć.
 
Marek Bukowski
Mariusz Kulinski napisał(aM

robix napisał(aM

Audi b3, b4 passat b3 , b4 stare ale dobre .Miałem passata b3 1.6tdi w kombi super samochodzik . Jak widać na drogach wciąż jeżdżą , dobra niemiecka robota.

Cały czas śmigam Passatem B3 1,8 z podtlenkiem gazu jak piszecie&
Ma 27 lat i cały czas jest jeszcze w dobrej kondycji ,no i pakowność ,czasami był tak obładowany ,że wypolerowałem spód na polnych drogach i dojazdach na rybki-trzeba było szybko konserwowaćH


Fajna bryka B3 występowały dodatkowo w wersji tzw przemytnik 110 litrów paliwa można było wlać .
 
Krzysztof Poniewierski
Mój aktualny środek transportu miejsko-wiejsko-terenkwy

sumowapasja.pl/images/photoalbum/useralbum_36/tmp_6330-sumowz-2050221309_t1.jpg
Pielęgnując pasję U
K-Pon
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,691,957 unikalne wizyty