Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Mariusz Kulinski
Dotarty ,to teraz czas na filmik i do odcięcia!&
 
Marek Bukowski
Jak na razie to więcej jak pół manetki nie odkręcałem bo i tak silnik szybko się kręci .Dobrze bo ma zabezpieczenie przed max obrotami .
Zegar podłącze to będę widział .Ponton od razu praktycznie w niby ślizgu ,pocieszyło mnie jeszcze to spalanie dzisiejsze przy ok 25-30km/h tak ok 1/4 na manetce . ^
 
Mariusz Kulinski
Duży piec ma lżej i się nie męczy&M
 
Marek Bukowski
Jeszcze dodatkowo rąbnąłem dzisiaj ok 140km ,na zegarach 120 bo klemę musiałem poprawić .Jak nigdy to dzisiaj spotkałem na wodzie cztery dwuosobowe załogi na wielkich pontonach i silnikach płynęli z daleka ,napłynęli na mnie z naprzeciwka .Zamieniliśmy dwa słowa i kilka km podleciałem z nimi ,bobry to ze strachu dzisiaj zęby pochowały .U

sumowapasja.pl/images/imagehost/c9eaf562ed1568c011025043757b1b47_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/a494f176f351df195b71b5f7cda700da_resized.jpg
 
SYMBIOZA
Masz zdrowie chłopieO tyle kilosów zrobiłeś już tej zimy....mocarzJ
 
Marek Bukowski
X

YouTube Video
 
maweric
Możesz zrobić i wstawić zdjęcie pawęży po przeróbkach ?
 
pontony.maweric.pl
Mateusz Wisniewski
niezły wariat U
 
Lucas
Ile leci zestaw na max?
 
Marek Bukowski
A no leci tak 58 km U.
Maweric foto wrzucę jak kołka będę robił ,w tej chwili złożony ponton.G
 
Lucas
Kurde szatan Topór
 
Karol Krause
& mówisz 58km/h D to już ''ciasno'' robi się na wodzie Q
MONSTERFISHING
C&R Karol.
 
Marek Bukowski
Żartowałem & na max go tak naprawdę nie kręciłem ale blisko byłem parę chwil to tak ok 47 płynie na tej śrubie .Wczorajsi napotkani pontoniarze mieli 50 motory ale pontony trochę większe i dawałem radę płynąć .

Film z zegarów wczorajszy ,ładnie się wkręca ale szybkości to pewnie na łódce trzeba szukać . Może go na Wigry wrzucę żeby sprawdzić tylko pawęz trzeba robić .

YouTube Video
 
Piston2608
Co ze zdjęciami prawęży?
 
maweric
Dobry wynik,
ja na kotce 55 pobiłem rekord v max 10,5 km/h &
czyli na piechotę za Tobą.
 
pontony.maweric.pl
Marek Bukowski
Niby zimno było ,czasami mróz ale woda była do pływania M . Po podwyższeniu pawęży w Suzuki rumpel jest za wysoko i łapa drętwieje przy dłuższym pływanie.W Hondzie jest super rumpel można obniżyć .Blacha 5mm , doklejona i zakołkowana sklejka no i pawęż gotowa.

sumowapasja.pl/images/imagehost/85a381fde0c7e549f7ca23614ac2c7b7_resized.jpg
 
Piston2608
Sory że tak męczę ale jak to na pontonie wygląda?
Kupuje Busha 470 i nie lepiej kupić S jeżeli nigdy łódki nie kupię?
 
Marek Bukowski
Ponton stoi nad jeziorem to i fotki dzisiaj nie wlepię ,pewnie że jak motor tylko pod ten ponton to lepiej S ,ale profesjonalne pontony np Zodiac mają L. Jaki motor Masz w planach.?

sumowapasja.pl/images/imagehost/7b1dbfc26ab2d8fd3f9425f66a443a3f_resized.jpg
 
Piston2608
Myślę że Bush favorit 420 i silnik 20hp ale znajomi mi to doradzają bo za duży dla jednej osoby to ciągłe rozkladanie że przyczepka potrzebna. My już kiedyś pisaliśmy na ten temat.
 
Marek Bukowski
Ponton spory to i składanie nie jest szybkie i lekkie ,zależy jak komu pasuje .Fajna sprawa kawał pontonu w bagażniku i jedziesz gdzie chcesz ,ja ostatnio tylko przyczepka bo motor za ciężki.Jak na jeden ogólny ponton do pływania i łowienia wziąłbym na Twoim miejscu Maverica 370 pod uwagę ,to i na 20stce będzie ładnie zasuwał .^
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09
18,719,086 unikalne wizyty