Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 9

· Użytkownicy:
1. jakub1106

· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: StevenPrina


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
rex104
witam U
Cały swój wolny czas poświęcam na karpiowaniu ale mam wolne popołudnia i parę minut drogi od domu jeziorko w którym są sumy.
Chciałbym poszukać ich aktywnie z pomocą echosondy i tu moje pytanie:
które echo z wymienionych będzie do tego typu łowienia najlepsze ?
Garmin Fishfinder 350C
RAYMARINE Dragonfly 4DV CHIRP downvision
LOWRANCE Mark-5X Pro
garmin 350 c
lub może coś innego w podobnych pieniądzach do 1200 zł
 
Longin Bojanowski
Temat po czesci był już przerabiany, zajrzyj tutaj
http://www.sumowa...ead_id=970
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
rex104
Czytałem to wszystko i temat tam zszedł trochę na boczny tor, potrzebuję konkretów wszystkie za i przeciw a o echu dragonfty 4DV CHIRP downvision to w ogóle nic nie idzie znaleźć
 
Longin Bojanowski
Ja też o niej do niedawna nie słyszałem, może byc tak że nikt jej jeszcze nie próbował.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
stan2010
Nie wiem, czy to znacie ??
Mi wystarcza zabytek z zeszłego wieku EAGLE FISH ID D
Pozdrawiam I
 
Koz@k
Lucas ogarnia coś z tymi nowymi sondami może on się wypowie?
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
Lucas
Wiesz co do technologi chirp to zdania są podzielone a właściwie większość ludzi twierdzi, że to bujda i naciąganie. Ja miałem wcześniej mark 5x pro i to bardzo przyjazne echo, da się dużo na niej zobaczyć. Nie wiem do czego Ci konkretnie potrzebne to echo ale jeżeli chcesz oglądać sumy na dnie to w tym budżecie się nie wyrobisz, a i tak nigdy nie ma pewności że to co jest na dnie to 100% sum chyba że znasz wodę jak własną kieszeń. Z resztą osobnika przyklejonego do dna i tak Ciężko zobaczyć. Głównie się trzeba skupiać na miejscach gdzie można się go spodziewać. Ogólnie to proponuje odpuścić echa 4 cale i mniej. Brak podziału ekranu z zoomem oraz nie podzielisz sobie dwóch częstotliwość na jednym ekranie. Echa typu DSI również się nie nadają bo mają zbyt wąski stożek. Celuj w 60 i 120 st najlepiej.
 
szymong
Lucas nie znam się na echosondach mam może i banalne pytanie ale czym różni się lowrance mark x5 od mark x5 pro?
 
bodzio
Pro ma podwójny stożek 60\120 .
 
Lucas
Tak zgadza się, pro na podwójny stożek a tak bez pro ma tylko 60 stopni.
 
szymong
Mam zamiar kupić x5 jak myślisz warto dołożyć parę zł i kupić pro?
 
Lucas
Mi polecano pro i ja też taką polecam I wiesz, już kupisz to będziesz miał na kilka lat.
 
szymong
To mi teraz klina wbiles bo mark x5 mogę kupić w okazyjnej cenie. .. teraz musze się poważnie zastanowić
 
rex104
No i poczytałem trochę i pooglądałem trochę filmików i mam wrażenie że te dwie sondy Mark 5 x pro i Garmin 350 c nie wiele się od siebie różnią. Na pewno różnią się ceną U tak więc chyba postawię na garmina z racji tego że i na tym forum też był bardzo chwalony.Z tego co tu poczytałem to oba echa mają dobre opinie ale cena przeważa w stronę garmina. Będę na targach w Poznaniu to jeszcze coś pooglądam bo do sezonu jeszcze szmat czasu, tak że z zakupem się nie pali.Dzięki za wszystkie rady U połamania U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
18,743,597 unikalne wizyty