Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: Gabriel


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
zibii12
Widzę Mariusz, że zakupy już dotarły Radość
 
Cecula Damian
Mariusz Kulinski napisał(aM

Janek a jak sobie wyobrażasz spinning sumowy z wyrzutem do 210g ,żeby ważył mniej? Właśnie zważyłem całość -równo 650g.


Lekki zestaw zmontowałeś Mariusz- właśnie zważyłem zośke taka g 75 i penna conflicta z plecionką i wyszło 850g - z tym odchudzaniem zestawu też nie warto przesadzić to nie okonki.
Zresztą waga nie jest tu ważna lecz dobre wyważenie zestawu - bardziej się zmęczysz rzucać lekkim a nie wyważonym zestawem niż odwrotnie.
 
Mariusz Kulinski
Wyważenie sprawdziłem jest idealnie. Ale to że kilka godzin machania daje w kość to niestety też prawda -trzeba wybrać rozsądny kompromis. Czas pokaże czy się udało.
 
Mariusz Kulinski
zibii12 napisał(aM

Widzę Mariusz, że zakupy już dotarły Radość


Twoje też U
 
Marek Bukowski
No ładne zakupy I dobre zestawienie 650 g pod suma to nie to co pała i kilowy kołowrot .Mariusz daj znać jak Fin nawija plecionkę ,bo i mi się podoba .
 
Lucas
Wobki mi przyszły ostatnio, trzeba się dozbrajac powoli X

sumowapasja.pl/images/imagehost/bd3a679c817325e5decce946d6ba0a07.jpg
 
Mariusz Kulinski
Super I, zazdroszczę tak głębokich łowisk bo na Warcince jak się znajdzie dołek lub rynnę powyżej 3m to jest głębia i takie wobki to trzeba ciągnąć zaraz za pawęźą.H
 
Lucas
No u mnie jest kilka dołków do 10 m ale to na odcinku 20 km są chyba 2 lub 3. Tak zazwyczaj to rynny po 5-6 m.
 
Karol Krause
Xzoga taka - g 66 - 15kg

komponenty:

przelotki Alconite KW i Sic na szczycie
dps + piana , omotki czarne + tipety z twista czarno-srebrnego
Gałka Pacific Bay
[img]sumowapasja.pl/images/imagehost/70a149fec9688ac29939ca91f26d0b1b.jpgsumowapasja.pl/images/imagehost/81e18872b08836e296fd0f501cbbe82a.jpgsumowapasja.pl/images/imagehost/4bd7c9d702c23a54895cc80155b9e699.jpg[/img]
MONSTERFISHING
C&R Karol.
 
Robert Pytka
Oj Karol zajefajna kosa . I
 
Lucas
Zacny kijek! U
 
Karol Krause
Kawał''patola'' Igor , to już trzeba mega rybki żeby to ruszyć - oby tylko takie chciały współpracować...D

A mnie nawiedził kurier dzisiaj ....
Motorek HASWING Osapian 45/50 lbs MAX i kwasóweczka 120Ah

[img]sumowapasja.pl/images/imagehost/9f8bf8dbc8a90b21eb1695be81f003d9.jpg[/img]
MONSTERFISHING
C&R Karol.
 
Marek Bukowski
No chłopy super zakupy J Patrol to chyba na krokodyle się przezbrajaH
 
Rafal Trajdos
Karol silniczek super bije minn kote na leb mam 55/60 lbs z maxem na nowych kablach, moge smialo polecic kazdemu do trola z aku 120/130ah 2 dni plywania pozdro
 
Slawomir Tabor
Karol silnik z bardzo dobrymi opiniami . Jak popływasz to opisz jak się sprawuje .
To się ludziska zbroją na wąsate .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Cecula Damian
Karol Krause napisał(aM

Kawał''patola'' Igor , to już trzeba mega rybki żeby to ruszyć - oby tylko takie chciały współpracować...D

A mnie nawiedził kurier dzisiaj ....
Motorek HASWING Osapian 45/50 lbs MAX i kwasóweczka 120Ah

[img]sumowapasja.pl/images/imagehost/9f8bf8dbc8a90b21eb1695be81f003d9.jpg[/img]


Świetny silniczek Karol będziesz go miał na zlocie? Bo tez będę chciał zakupić tylko nie wiem czy mocniejszego nie brać z maxem ? pod riverfoxa go będziesz podpinał?
 
Mariusz Kulinski
Grubo I Fajne zabawki, będzie się działo.
 
Karol Krause
Świetny silniczek Karol będziesz go miał na zlocie? Bo tez będę chciał zakupić tylko nie wiem czy mocniejszego nie brać z maxem ? pod riverfoxa go będziesz podpinał?[/quote]

Damian silniczek przypięty już na stałe do FOX-a , będę go miał na zlocie więc sobie lukniesz U
To model 45/50 lbs z maximizerem oraz grubsze przewody - tunning u chłopaków z sklepu MC - tunning
U mnie będzie pracował w zasadzie tylko w dryfie ewentualnie do korygowania kursu itp i w vercie...
MONSTERFISHING
C&R Karol.
 
Andrzej Cecula
Ładny sprzęcik panowie I
 
Jozek Pojedyniec
Ja już z 10 lat mam Ecliza ez - 50 , większość głowacic nim wykręciłem, setki szczupaków i sandaczy ,oraz pierwsze wiślane sumy. Chodzi dalej cichutko i płynnie i mimo że za często go nie smarowałem to nawet nie zaszumi #
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.14
18,777,006 unikalne wizyty