Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: BOSdug


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Szafa
Właśnie oglądam tą Daiwe, wygląda godnieI
Nie wiem, czy dokładnie o niej mówisz Szymong....znalazłem daiwa mission carryall 70l
Edytowane przez Szafa dnia 06.12.2016 22:47
 
Lucas
Szafa napisał(aM

Hehe, dokładnie Lucas U.
Jest może jeszcze ta promocja ?


Kupiełem w sklep-karpiowy.pl ale nie wiem czy nie ostatnia sztuka, cena mega dobra była. Patrzyłem chyba z miesiąc temu to jeszcze 235 zł kosztowała, wszedłem kilka dni temu i 209 zł promocja. Poszukaj w sklepach karpiowych bo na allegro chyba drożej. Fajna jest bo pojemna i ma stoliczek a zawsze mam na torbie telefon i latarkę tuż przy łóżku na zasiadce. Teraz nie będzie mi nic spadało.
 
Szafa
Dokładnie, też potrzebuję uporządkowania wszystkich akcesoriów
 
szymong
Daiwa większa jest ale w głównej komorze nie ma przegrody, i bez stolika ale gabaryty megaI jak nie bierzesz dużych przedmiotów mat, stojaków itd to torba Łukasza jest bardzo dobrym rozwiązaniem
C&R!!!
 
Szafa
Dzięki za pomoc Panowie.
 
Jacek Gebala
Dzisiaj dopiero dostałem Mikołajkowy prezent. Zostawił go zonie i podobno powiedział że nawet na rózgę nie zasłużyłem, ale te trzy patyki to może mi - w drodze wyjątku - zostawić. Dziękuję "Mikołajku(o)" R

sumowapasja.pl/images/imagehost/bf3b60caad8e5f2c316eff78b74a6597.jpg

Musze uważać żeby się nie poprawić S
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Szafa
Ładne te patyki Jacku I
 
nodan
No tak święta idą i i gwiazdor do mnie też zawitał wcześniej i echo na nowy sezon zostawił U

https://lh4.googl...w1439-h713

Ten link nie działa, nodan G Następnym razem lepiej wstaw fotkę.
Tetryk I

Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 16.12.2016 22:11
 
Lucas
Jacek Gebala napisał(aM

Dzisiaj dopiero dostałem Mikołajkowy prezent. Zostawił go zonie i podobno powiedział że nawet na rózgę nie zasłużyłem, ale te trzy patyki to może mi - w drodze wyjątku - zostawić. Dziękuję "Mikołajku(o)" R

sumowapasja.pl/images/imagehost/bf3b60caad8e5f2c316eff78b74a6597.jpg

Musze uważać żeby się nie poprawić S


Jacek fajne drewno I takie użytkowe U
 
nodan
nodan napisał(aM

No tak święta idą i i gwiazdor do mnie też zawitał wcześniej i echo na nowy sezon zostawił U

https://lh4.googl...w1439-h713

Ten link nie działa, nodan G Następnym razem lepiej wstaw fotkę.
Tetryk I



Google drive niesety czasami mnie zawodzi U

A oto zakupione echo:

sumowapasja.pl/images/imagehost/5df2dfa5d3a0285ee791a2792b79cc90.jpg
 
Wisniewski Michal
Premię świąteczną należy zmaterializować zanim żona powie: "Przydało by się kupić..." D

sumowapasja.pl/images/imagehost/ce74a7911026951bf4be96c7d921a7bb.jpg

Dzięki Marek.
 
Marek Bukowski
J 18kG drag to już kawał kołowrota pod duże sumy . Myślę nad Squall 16VS LD 2SP ,pod 0,7-300 metrów też na duże ryby . X
 
Janusz81
Majna maszynka Michał, mam taką. Będziesz Pan zadowolony I
CATCH & RELEASE
 
Piotrek86
Mam 10500 megaa potężne maszyny. Będziesz zadowolony oby szybko miał szansę sie sprawdzić.
 
Lucas
Zima to dla mnie czas analiz, przygotowań i wariacji z zakupami U Na pierwszy ogień z grubszych zakupów silniczek dzibowy na pilot, ależ mi to ułatwi życie... D

sumowapasja.pl/images/imagehost/61209109def012763770eaa6c0729c3b.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/7276dbb1edd0def680b27bd98f214877.jpg
 
Szafa
Pozazdrościć , konkrecikI
 
Michal Wilk
Lucas gratuluje motorka D a pilot jest tam nożny ??
 
Lucas
Nie nie, pilocik jest wielkości paczki papierosów albo mniejszy i można go na szyję założyć na smyczy lub przyczepić do relingu U Nożnego nie chciałem bo często łowię sam i na dziobie nie będę siedział. Fajne jest to, że ładuje się go pod USB.
 
Marek Bukowski
Przydatna zabawka I,śruba sportowa czy uciągowa ?. U
 
Michal Wilk
Lucas napisał(aM

Nie nie, pilocik jest wielkości paczki papierosów albo mniejszy i można go na szyję założyć na smyczy lub przyczepić do relingu U Nożnego nie chciałem bo często łowię sam i na dziobie nie będę siedział. Fajne jest to, że ładuje się go pod USB.


Pytałem bo ten sezon pływałem z dziobowym ale sterowanie nożne P pilot szybko trafił do ręki P jakoś nie mogłem że tak powiem wdepnąć P a taki ręczny fajna sprawa D
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.14
18,677,051 unikalne wizyty