Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 6

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Koz@k
sumowapasja.pl/images/imagehost/2f317736f8a183dbd9f160974a3c10f1.jpg
nie mogę pozwolić żebyście przegapili najnowszy WŚ, warto zajrzeć i zapoznać się z ciekawostkami na temat łowienia suma latem.
Pozdrawiam
Autor
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
Robert
Ja juz gazetek z wiekszacia kartek reklamowych nie kupuje ,30 lat temu o bylo co poczytać.nie to co teraz
 
Koz@k
nikogo nie namawiam do wydawania pieniędzy na gazetę i oglądania reklam ale z drugiej strony idąc tym tokiem myślenia to powinniśmy wyrzucić telewizor i radio, bez reklam ta gazeta mogła by kosztować 100 zł (kto by ją za tyle kupił) w dzisiejszych czasach niestety mamona kieruje wszystkim a w jakichś sposób powinniśmy poszerzać naszą wiedzę.
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
Jan Brzozowski
Gratuluję, Piotrek J
Wypływasz na szerokie wody I
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Robert Pytka
A ja kupuję WŚ i WW przynajmniej mam co robić na tronie . A artykułów o sumie jest na prawdę wiele , nie powalają ale przynajmniej można zdjęć się naoglądać .
 
Arek Pawlak
Mam prenumeratę, bo sam nieraz coś naskrobię o starych kołowrotkach i Marek Szymański mi to wydrukuje. Czytałem artykuł PiotraJ
pikefinder.pl/images/pikefinder.jpg Pozdrawiam, Arek
 
www.pikefinder.pl
Koz@k
Dziękuje Arku.
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
Robert
Robert Pytka napisał(aM

A ja kupuję WŚ i WW przynajmniej mam co robić na tronie . A artykułów o sumie jest na prawdę wiele , nie powalają ale przynajmniej można zdjęć się naoglądać .




NA tron zabieram te z 15-30 lat wstecz - bo lubię starocie -))
Ale żeby nie było to i ja prenumerowałem praktycznie wszystkie jakie kiedyś były na rynku katalogowalem sobie i do dziś jeszcze je mam , ale od kiedy...... a zresztą nie ma czym mówić .Nie przeczytam bo od lat nie czytam już tych gazet .


Fora internetowe o konkretnej tematyce rządzą się innymi prawami i na pewno sa duuuuuza konkurencja dla czasopism
Ja chce poszerzac swoja wiedze dla tego
chętnie przeczytam jak wstawisz artykuł tu na forum .
Wiem jakie są czasy ,ale mi akurat nie pasują czasopisma z ogromna ilością reklam a gdy w TV mam reklamę to pilot w łapę i zmieniam program tam gdzie jej akurat nie ma -))
 
Koz@k
Masz rację Robert że fora internetową są konkurencją dla prasy ale wielu pasjonatów wędkarstwa nigdy tu nie zagląda a kupują gazetki i dla nich właśnie te gazety są drukowane. Podzieliłem się kilkoma spostrzeżeniami a WŚ chętnie to wydrukował ot i cała sprawa. Ja korzystam z prasy (nie tylko krajowej) z internetu i książek, podróżuje po europie i spotykam się z wędkarzami i ciągle mi mało wiedzy w temacie suma.
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
Lucas
Pięknie Piotr! Chyba trzeba lecieć do kiosku po gazetkę. Chętnie poczytam J
 
Koz@k
Dziękuje Łukasz mam nadzieje że ci się spodoba.
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
Marek Bukowski
Gazet nie kupuję odkąd same reklamy to w sklepie przeczytałem .^ w WW też jest artykuł o łowieniu suma z żwirowni autora z B-cata .
Edytowane przez Marek Bukowski dnia 12.07.2016 21:49
 
Cecula Damian
Marek Bukowski napisał(aM

Gazet nie kupuję odkąd same reklamy to w sklepie przeczytałem .^ w WW też jest artykuł o łowieniu suma z żwirowni autora z B-cata .


Kłusownika z b-cata
 
Marek Bukowski
No nie wiem może i kłusownik G,nawet nie czytałem .Co i jak pod suma to lepiej nad wodę często zaglądać .
 
Robert
No ja niestety nie mam na razie tyle czasu by wędkarstwu poświecić więcej niż poświęcam ,żyć z czegoś trzeba a jak bym miał żyć z wędkarstwa to bym z torbami dawno poszedł -))), może kiedyś tez zacznę podróżować po świecie by poznawać ludzi ,zwyczaje sumów na obcej ziemi -wodzie , puki co wystarczają mi weekendowe wyprawy i towarzystwo kolegów z którymi na te wyprawy jeżdżę i poznawanie nowych których przy okazji poznaje .

Piotrze, bez urazy ,ale nie rozumiem dla czego będąc nie takim zwykłym użytkownikiem tegoż forum, informujesz nas ,ze jest artykuł Twojego autorstwa w gazecie wędkarskiej ,a nie zamieścisz go tutaj .Moze ja się nie orientuje w tych sprawach i są jakieś umowy, które Ci tego zabraniają ,a jeśli nie ma to dawaj ,chętnie przeczytam ,ja, jak i Ci co tez nie czytają gazet -I
 
Koz@k
Robercie. W momencie kiedy artykuł ukazał się w gazecie stał się własnością gazety, nie mogę go opublikować nigdzie nawet na mojej stronie choć jestem jego autorem. Dla forum robię co mogę i "mogę" to właściwe słowo, musisz zrozumieć to że jest jeszcze jutro i po jutrze jak cała mi znana wiedza trafi na forum dziś to nie będzie już o czym pisać. Mamy już prawie tysiąc użytkowników, dość sporo aktywnych, nich każdy wrzuci coś ciekawego a staniemy się unikatowym kompendium wiedzy. Dziele się wiedzą w różne sposoby i mam nadzieje że komuś ta wiedza służy w zacnych celach i pomaga w spełnianiu wędkarskich marzeń. Ja również mam pracę i rodzinę, bardzo często mój dzień nie kończy się po 8 godzinach w pracy, wędkuje jak większość z Was w weekendy i więcej wydaje na wędkowanie niż z tego korzystam. Informacje o artykule umieściłem za zgodą administracji również dlatego żeby podnieść prestiż naszego forum, to czy ktoś kupi gazetę czy nie pozostawiam do jego decyzji.
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
Robert
O i teraz rozumiem .Trudno .Gdzies moze jeszcze przeczytam Twoj artykuł
 
Robert
Jestem po lekturze .Dobra robota Piotrze ,artykuł pierwyjsort .Fajnie opisujesz swoje doświadczenia a jeszcze fajniej ze masz ochotę się nimi dzielić J
 
Koz@k
Dziękuje. Polecam się!
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
Szafa
Bardzo fajny artykuł, oby więcej takich. Graty, Koza@k
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09
18,720,185 unikalne wizyty