Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,438

· Najnowszy użytkownik: DonnaKappy


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Mariusz Kulinski
Często różne silniki fabrycznie są zalewane gorszymi olejami nawet mineralnym właśnie po to, żeby się szybciej dotarły. Olać gwarancję i nauczyć się samemu ogarniać takie wymiany i drobne naprawy. Serwisy autoryzowane są po to żeby dymać klientów. W tym kraju, niestety, trzeba niestety się znać prawie na wszystkim -taki uczciwy naród. Jest internet, są znajomi -poczytać podpytać i do dzieła.
 
konopaa
Ćwiczył ktoś może dodatkowy filtr paliwa wpięty np w linię paliwową? Zasugerował mi to dziś ktoś podczas przeglądu silnika.
 
Mariusz Kulinski
Pewni że tak. Mam zamontowany taki na wężyku, do tego dwie opaski i działa, kupisz w sklepie motoryzacyjnym.
 
konopaa
A jakieś wskazówki co do wyboru? Czymś się kierować? Jaki brać?
 
Mariusz Kulinski
Typowy ,do benzyny ,taki z przezroczystego tworzywa ,trzeba dobrać średnicę kroćców do wężyka jaki się posiada.

sumowapasja.pl/images/imagehost/5d32c6ebe0c67314a17d9c7c00b018a5.jpg
 
rumun
a gdzie w Warszawie lub okolicach w pewne łapy można oddać yamaszkę 40hp dwutakta do przeglądu i regulacji ?
 
Marek Bukowski
Yamaha Wyb Gdyńskie tam bym zawiózł ,widać że zna się mechanik na robocie .
 
roberto7
Może i się zna ,nie wiem nigdy tam nie woziłem ale był znajomy z yamahą 9.9 ,po zakupie chciał ją przejrzeć co i jak .Bez obejrzenia silnika padła cena 900zł bo rzekomo silnik ma 6 lat to trzeba wszystko robić ,termostat ,świece ,oleje ,rozrząd ,czyszczenie i regulacje itp .Zrozumiał bym kilka pozycji ale termostat ,świece ,rozrząd da się sprawdzić a nie wymieniać na pałę . W samochodzie wymiana tych elementów kosztuje połowę .
 
Marek Bukowski
Tak krzyknęli jak w wszystkich tych serwisachTopór.Rozrząd w takim motorku jak nie zerwany to chyba w miarę każdy ogarnięty użytkownik pewnie by wymienił.
 
Marek Bukowski
Przydałaby mi się rozpiska dwóch kostek do podłączenia manetki- rumpla bf60-bf100 . G

sumowapasja.pl/images/imagehost/ee9ebcb803889e58950970ed5883881f_resized.jpg
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06
18,647,784 unikalne wizyty