Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 5

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: Zacharyoffet


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
johny5g
Oczywiście małe sumy też łowimy i też jest fajnie ... Ogólnie jest fajnie i wszystkim
polecam ten stan..

Johny5g
 
Lemiux
johny5g napisał(aM

Oczywiście małe sumy też łowimy i też jest fajnie ... Ogólnie jest fajnie i wszystkim
polecam ten stan..

Fajny kij "był" U
 
johny5g
Był to fakt heh .. Wszystko ma swój kres tu hol na Dam Mad Cat za 250 złotych.. Sum 100 kg plus szacuje . Jak widać kij dał rade.

YouTube Video

Johny5g
 
Szafa
Coś nie wyświetla się ostatni filmik
 
szymong
Tez mam podobny problem, chociaż kiedyś już go widziałemU
C&R!!!
 
johny5g
Jak słyszę te pieśni z cyklu drętwej wyzwolonej od ciężaru praw autorskich biblioteki
youtub ,to zaraz na pawia idę.. Nic nie poradzę , tak mam i już. No i to jest problem
ale coś się wymyśli.

sumowapasja.pl/images/imagehost/2d2fa190b0d8f8e0f6c03ba49e6ac360.jpg
Johny5g
 
johny5g
E.T go home ...
YouTube Video

Johny5g
 
johny5g
Po nocnych intensywnych opadach deszczu , rzeka Pad natychmiast reaguje
agresywnym przyborem wody. Najpierw podnosi się rzeka Taro dostarczając
sporo drzew w główne koryto Padu. Zaczyna się wyjątkowy czas , cefale mocno
spławiają się na powierzchni wody Hmmm najbliższe dwie doby obowiązkowo
trzeba spędzić na wodzie!
YouTube Video

Johny5g
 
johny5g
Naszą bazę odwiedziła ekipa CompFishing , poniżej relacja.
YouTube Video

Johny5g
 
szymong
Co jest potrzebne żeby łowić na padzie? Ubezpieczenie lodzi? Silnika? Zezwolenia? Jak to wygląda możesz przybliżyć?
C&R!!!
 
Zweitakter
Baner na dole strony głownej Forum kieruje do bazy nad Padem...
Ja nie byłem nie wiem nie znam sie
Do prawdziwej rzeki zagląda się wędką
 
johny5g
Siema chłopaki . Fajnie że interesujecie się rzeką Pad , cieszy mnie to bardzo. Nie rozumiem natomiast dlaczego w tym temacie piszecie o wyjazdach na własną rękę , co niby mam mieć z tym wspólnego?? Założyć proponuje nowy temat a mi tu bajzlu nie róbcie tyle w temacie.
W bazie pozwolenie 45 euro , emilio i lombardia , jak uważacie że możecie taniej to super upewnijcie się tylko czy na pewno jest tak jak uważacie że jest i tyle.

Kolejna seta złapana jednak w bazie , pozdro !
YouTube Video

Johny5g
 
Lucas
Już przeniosłem posty.
 
johny5g
Jedni wolą łowić inni wolą zwiedzać.
Ten dzień był trudnym dniem , tym więcej czerpaliśmy satysfakcji z sukcesów..
Poniżej jeden z nich :

YouTube Video

Johny5g
 
johny5g
W bazie obowiązuje całkowity zakaz zabijania suma. Wszystkie złowione sumy wracają do rzeki.
YouTube Video

Johny5g
 
Mariusz Kulinski
Czy to prawda, że we Włoszech przepisy nakazują zabić suma i zakopać?
 
Jacek Gebala
Mariusz Kulinski napisał(aM

Czy to prawda, że we Włoszech przepisy nakazują zabić suma i zakopać?


Tak, ale zawsze zapominam P wziąć ze sobą kilof i łopatę H Za to zawsze mam przy sobie kij bejsbolowy jakby ktoś to próbował Z. No dobra, mam tylko Topór
A co, chcesz być następny ? T

A na poważnie to niestety istnieje taki przepis. Jednakże Włosi wiedza co przynosi im zyski i turystów-wędkarzy i po prostu go "zapomnieli". Też w obozach wędkarskich powszechne jest C&R dotyczące suma, choć co w poniektórych przymykane jest oko jak ktoś zabije i zje czy weżnie ze sobą taka metrówkę. W innych po takim uczynku osobnik taki nie znajdzie ponownie miejsca. Należy też wspomnieć że karpie są często dla Włochów jak święte krowy i nie radze łowić na karpie(żywiec) w okresie ochronnym. No chyba mając potwierdzenie że się je kupiło w hodowli. Zabicie dużego sandacza tez nie jest (tam) najczęściej powodem do chwały.
Edytowane przez Jacek Gebala dnia 21.01.2017 19:00
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Lemiux
Wojtek chyba potwierdzi że straż przymyka oko na ten przepis, oddalając się z miejsca zdarzenia po pamiątkowej fotce z sumkiem U
 
Mariusz Kulinski
I tak trzymać I
 
Jacek Gebala
Lemiux napisał(aM

Wojtek chyba potwierdzi że straż przymyka oko na ten przepis, oddalając się z miejsca zdarzenia po pamiątkowej fotce z sumkiem U


Strażnicy na Wojtkowym odcinku, poprosili - po sprawdzeniu papierów wędkarskich - o zrobienie zdjęcia ze złowionymi sumami, które potem zostały wypuszczone. Ale niech najlepiej sam o tym opowie I
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,673,286 unikalne wizyty