Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,438

· Najnowszy użytkownik: DonnaKappy


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach » SPRZĘT WĘDKARSKI NA SUMA I NIE TYLKO WĘDZISKA » NASZE ZESTAWY SUMOWE
 Drukuj temat
Lucas
Siema, ciekaw jestem czy też tak macie... Zakupiłem kij do stacjonarki ze 3 lata temu i... Cholera no ryby na niego nie złowiłem. Poważnie nie wiem co jest. Na wszystkie moje wędki sumowe złowiłem nie jednego suma, a ten stoi jak zaczarowany, miałem go nawet dwa razy nad Padem, łowiłem w Polsce i lipa, brania na niego nie uświadczyłem nawet. Dziwna sprawa aż się zastanawiam czy go nie sprzedać. Śmieszna sprawa U mieliście kiedyś takie jaja?
 
Robert Pytka
Jeżeli jesteś przesądny to go sprzedaj . Osobiście miałem takie same zdarzenie z kijkiem do spina no ni w mordę nic nie mogłem na niego złowić . Sprzedałem może ktoś coś złowi . Na szczęście wszystkie kije sumowe mam rozdziewiczone .
 
Swistak
I tak,i nie,... kiedyś kupiłem spining,nic szczególnego, 2,70, do 40g, uniwersalny, na dużą rzekę(taki był plan,...), jako spining ni cholery, nie działa,setki godzin zmarnowałem, a potem przypadkiem został moją ulubioną szczupakową żywcówkąU
 
Michal Wilk
Ja miałem tak 4 lata temu P jak zainteresowałem się sumakami D poleciałem na szybko do miejscowego wędkarskiego kupiłem młynek kij i pletkę i rozpocząłem polowanie polowanie na sumaka D Duży hak Wątroba i ogień. Brań było wiele ale sprzęt ciągle nie domagał. To przypon to krętlik ciągle jakieś duperele i nie dopracowany zestaw. Na następny sezon zakupiłem już sprzęt i akcesoria typowo na suma D I przez cały sezon nie widziałem na niej brania.... Na szczęście kij się odblokował D Z następnym zestawem już nie miałem takich problemów D
 
Lucas
Ja mam trzy zestawy do stacjonarki akurat ten pechowy to chyba mój najdroższy kij do tego już nie jest do dostania w sklepach od jakiegoś czasu. Za to fakt łowię na mój ulubiony najwięcej, czyli daiwę exceler, a trzeci Warlock często daje mi ryby jak nie biorą hehe. Też jest bardzo fartowny... Z tym New Age nie wiem co jest...
 
Krzysztof Poniewierski
Ja mam ok 30 takich pechowych kijów:/
Pielęgnując pasję U
K-Pon
 
Lucas
Krzysztof biorę D
 
roberto7
Czasem tak jest i pewnie każdy ma jąkąś fartowną wędkę i w drugą stronę też się znajdzie . Kiedyś na lodzie facet łowił ,obwiercili go że tylko patrzeć jak się łód zapadnie pod nim i nikt nic ,w końcu dla próby w jego ,,dziurze''M zaczeli łowić i ryby brały .Kurczę to bylo metr obok tylko a jednak tylko w jednym miejscu .
 
Lucas
Moja wędka złowiła na ostatniej wyprawie sumowej fajną rybkę około 50 kg więc już taka pechowa nie jest U Symbioza świadkiem U
 
Arek Pawlak
Złowi Ci jeszcze większą. Trzeba po prostu w nią uwierzyćBaty
pikefinder.pl/images/pikefinder.jpg Pozdrawiam, Arek
 
www.pikefinder.pl
Marek Bukowski
Mam jeszcze teleskopa ,który był bardzo łowny (wywózka sandacz,węgorz)
.Przeważnie miałem na niego dwie-trzy ryby przez noc ,a na drugim kiju bardzo słabo ,czasami jak wywoziłem drugi zestaw to już było branie .U
 
pejot CF
Nie miałem problemu z kijem, żeby nie brały. Ale mam kijek i zestaw który zawsze był pechowy. Ryby albo przecierały plecionkę, albo się spinały. Albo wchodziły w zawady. Zadnej ryby nim nie wyciągnałem B
 
Koz@k
Moje kije dziele na dwie kategorie 1. Te złamane 2. Te do złamania i w tej kategorii wszystkie łowne. Ten sezon wyjątkowo udany bo złamałem tylko 2 sztukiD
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
pejot CF
Jak Ty Piotrek łamiesz te kije U? Siadasz na nich ???
 
Koz@k
Przy mojej wadze jak usiąde na kij to mu nic nie zrobieDjednego złamałem przy zacinaniu a drugi poszedł przy zaczepie ale miał do tego pełne prawo no pracował dla mnie już z 5 lat i miał CW 175 gUG
Łowię, analizuję, poprawiam.. i łowie jeszcze więcej.
Determinacja to mój atut.

IZachęcam do polubienia mojego funny page na FBI
https://www.faceb...hobsessive
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
18,648,496 unikalne wizyty