Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Robertfug


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach » SPRZĘT WĘDKARSKI NA SUMA I NIE TYLKO WĘDZISKA » WĘDZISKA SPININGOWE NA SUMA
 Drukuj temat
Jozek Pojedyniec
Jeden z moich spinningów na sumka
MAD CAT BLACK SPIN firmy DAM - 3.00M - 40-150G masa kija 382g
sumowapasja.pl/images/imagehost/f02a1de373cc567ad8c4240421295b03.jpg
 
pojedyniec.com.pl
Slawomir Tabor
Joe może coś od siebie byś napisał o tym kiju jak się zachowuje podczas holu rybek , jaką ma akcje , jaki masz do niego kołowrotek itp. własne opinie.
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Jozek Pojedyniec
Hol ok 15 kilogramowej ryby tym kijem trwał kilka sekund,kołowrotek Quick 4000FD z dokręconym na maksa hamulcem i po sprawieI
Kijaszek godny polecenia,przy prowadzeniu dość ciężkich woblerów szczytówka pokazuje każde ich wahnięcie,ale przy większej rybie przechodzi w paraboleX
 
pojedyniec.com.pl
Jozek Pojedyniec
Dodam jeszcze że kosztuje ok 300zł z przesyłką z za granicy I
 
pojedyniec.com.pl
Krzysztof Poniewierski
Joe może dasz namiary U
Pielęgnując pasję U
K-Pon
 
Slawomir Tabor
Krzysiek http://www.askari...detail.jsf Trochę mocniejszy lecz krótszy.
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Krzysztof Poniewierski
Slawomir Tabor napisał(aM

Krzysiek http://www.askari...detail.jsf Trochę mocniejszy lecz krótszy.


Mi chodzi o te 3m właśnie, mam masę spiningów sumowych 2,7m (masą = 4 szt. P )
Pielęgnując pasję U
K-Pon
 
Jozek Pojedyniec
Ja go kupiłem tutaj
http://www.pecheur.com/en/pl/buy-catfish-rod-mad-cat-black-spin-80039.html
przyszedł do mnie po trzech dniach od zakupu.Kupiłem też tutaj Nanoflexa dla kolegi i też szybko dotarł do niego tak że sklep wygląda na godny zaufania I
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 09.02.2014 13:18
 
pojedyniec.com.pl
Jozek Pojedyniec
Dla zainteresowanych w Fishingmarcie widziałem ten kijek za 220zł I
 
pojedyniec.com.pl
Seweryn Urawski
Józef opisałbyś jak się zachowuje ten kij pod dolnym ciężarem wyrzutowym. Chodzi mi o te 30 40g czy już zaczyna z przynętą pracować w wodzie. Czy jest to kij szybki czy raczej klucha. Jakie grubości ścianek na łączeniu. No i ogólne wrażenia z holu największej ryby na niego wyciągniętej&.
 
Grzegorz Wrobel
Witam nie będę zaczynał nowego tematu.
Zakupiłem kołowrotek z myślą o bałtyku jaki na suma KOŁOWROTEK MIKADO AIRSPACE MARINE 6008 FD tylko teraz mam problem z doborem kija do niego do metody spiningowej ponieważ sumy łowie puki co na stacjonarki co do spiningu sumowego mam małe doświadczenie szukam kija w granicach 100-250zł może ktoś doradzić jakiś optymalny kijek aby z brzegu i łódki móc nim łowićU
 
Popeye
Na ten sezon postanowiłem przetestować wędzisko MAD CAT SPIN zielona seria. Troszkę urzekł mnie ten kolor. W realu zdecydowanie lepiej wygląda niż ten prezentowany w e sklepach.

długość: 240cm
waga: 280
przeznaczenie: spin&troll
wyrzut: -150g

Wędzisko klasy budżetowej, ale stosunek ceny do jakości jak najbardziej na plus. Wędka zostałą ubrana w przelotki klasy sic, lakier na omotkach troszkę nadlany ;) Uchwyt DPS, śmiało mogę powiedzieć, że brakuje tylko na nim nakleji FUJI. Farba swoje mikromylimetry dodałą do grubości blanku.

www.sklepsumowy.pl/images/Wedki/Dam/watermark/cpx_6bcfd7c6040a73d6c1b141bc12949113.jpg

www.szczupak.pl/gfx/shop/da1057acc19e43d6936c234634f23569.jpg

lh4.googleusercontent.com/-wqD2jQayoSM/VSwIx3G90wI/AAAAAAAAA80/yue9zXgbCYA/w1303-h867-no/DSC_0006.JPG

lh6.googleusercontent.com/-3kXszto6yQA/VSwIyfNStZI/AAAAAAAAA88/b8IpE2zCuF4/w1303-h867-no/DSC_0007.JPG

lh4.googleusercontent.com/-WKA6TfDjzXA/VSwIyyEvtkI/AAAAAAAAA9A/CIYq98mWgis/w1303-h867-no/DSC_0008.JPG

lh6.googleusercontent.com/-_D7f6Zwe-dk/VSwJQomiPbI/AAAAAAAAA9Q/fy6S4GYD1RI/w1303-h867-no/DSC_0009.JPG

lh6.googleusercontent.com/-lfAGZ06sSbY/VSwJSKyI3BI/AAAAAAAAA9Y/pfgfQhXLCxE/w1303-h867-no/DSC_0010.JPG

lh6.googleusercontent.com/-YVtvPCrbeQg/VSwJQaofynI/AAAAAAAAA9M/wtSqKH02ifY/w1303-h867-no/DSC_0014.JPG

na filmiku ciężar 3.5kg

 
Jan Brzozowski
Ładnie się gnie, jak na 3,5 kilo.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Krzysztof Poniewierski
Gdyby nie ten tyłeczek w tle to bym nie oglądał filmiku. Ładne krągłości .... kijaszka U
Pielęgnując pasję U
K-Pon
 
Lucas
Lekki a widać grube ścianki. Może być całkiem przyjemny kijek za niewielką kasę...
 
Popeye
Krzychu no i o to chodzilo ;)

Kijek naprawdę bardzo fajny jak za tą kase
 
pepe79
Musisz powtórzyć test przy wyłączonym TV bo ja poza tym co się dzieje na ekranie jakoś nie mogę dojrzeć, a oglądam już chyba dziesiąty raz M

Rewelacyjny test. Wygląda to jakby kij sam stawał (za sprawą tego co się dzieje w tle) I
 
Popeye
Hahaha Panowie skupcie się... faktycznie te dupeczki mogą rozkojarzać większość osób ;)
 
Arek Pawlak
Nieźle się prężąU Dziewczyny i kijek na ich widokD
pikefinder.pl/images/pikefinder.jpg Pozdrawiam, Arek
 
www.pikefinder.pl
Jozek Pojedyniec
Właśnie na Black Spina zostały złowione te dwie ryby I
sumowapasja.pl/images/imagehost/eee5da654f06f48d41af983cc2de0d91.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/4f9caac5b3bd2e4ef2f036f0c995aca9.jpg
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,676,545 unikalne wizyty