Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Lemiux
Dlaczego zestawiacie tą Tice ze Slammerem ? Z dupy porównanie.. Kręcioł tylko do stacjonarki z kręciołkiem raczej do spina. 350 zł vs 1 150zł ?
Edytowane przez Lemiux dnia 08.12.2017 22:06
 
Mariusz Kulinski
Żeby było,że taniej można też lepiej. A większe Slammery to chyba raczej do stacjonarki z tą ich wagą. Amerykański marketing zaczyna przeginać.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Lemiux
Mariusz Kulinski napisał(aM

Żeby było,że taniej można też lepiej. A większe Slammery to chyba raczej do stacjonarki z tą ich wagą. Amerykański marketing zaczyna przeginać.

Pewnie że można. Za jedenego penna możesz mieć trzy Tiki. Co by nie było, Oba kołowrotki w podobnych wielkościach mają zupełnie inne przełożenie i inny nawój plecionki. Dla mnie slammer nie jest tylko trzy razy droższy, dla mnie to ponad 2 000 zł różnicy.
Trzy komplety z Ticami to 1050 zł, trzy komplety z Pennami to 3450 zł. Jak ktoś pyta co lepiej.... no oczywiście że lepiej Tica, a jak ktoś pyta co mogę zrobić z trzema tysiącami...wtedy możesz kupić Penny.
 
Mariusz Kulinski
I tutaj dochodzimy do sedna sprawy: jedni wolą kupić sprzęt a inni lubią płacić za znaczek i legendę.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Michal Wilk
Lemiux napisał(aM

[quote]Mariusz Kulinski napisał(aM

Trzy komplety z Ticami to 1050 zł, trzy komplety z Pennami to 3450 zł. Jak ktoś pyta co lepiej.... no oczywiście że lepiej Tica, a jak ktoś pyta co mogę zrobić z trzema tysiącami...wtedy możesz kupić Penny.


Tica do slamera i ssv nie ma podjazdu żadnego... a to że nowe s3 to zabawki było widać odrazu P
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 10.12.2017 19:30
 
Przemo_G
dlatego ja porównałem cybernetic do slammera III, o starszych konstrukcjach penna nie wspominam.
 
Wisniewski Michal
Przemo_G, a miales już na blacie Slammera 3 ?
 
Wisniewski Michal
A czy jeszcze ktoś oprócz Józka, ma praktyczne doświadczenia z Slammerem3?
 
Lemiux
Michal Wilk napisał(aM

Lemiux napisał(aM

[quote]Mariusz Kulinski napisał(aM

Trzy komplety z Ticami to 1050 zł, trzy komplety z Pennami to 3450 zł. Jak ktoś pyta co lepiej.... no oczywiście że lepiej Tica, a jak ktoś pyta co mogę zrobić z trzema tysiącami...wtedy możesz kupić Penny.


Nie pisz pennami bo to nie poprawnie.. I należało by pisać Slamer III a nie samo slamer... bo tica do slamera i ssv nie ma podjazdu żadnego... a to że nowe s3 to zabawki było widać odrazu P


Uwielbiam takich gości jak Ty. Powąchaj, czujesz jak śmierdzi?? To chyba hipokryzja! UU Sam poliglotą nie jestem, ale wytykać komuś błędy w pisowni i walić wielbłądy typu: nie poprawnie i odrazu. Proszę Pana(piszę Pana ponieważ kolegami nie jesteśmy), proszę sięgnąć dalej niż czubek własnego nosa, np. na półkę ze słownikiem...skoro nie wystarczy że system sam podkreśla popełniane przez nas błędy.
 
stan2010
No dobra T. Jeden ma pieniądze na trzy maluch, inny na forda i nie przekonujcie mnie, że lepiej kupić trzy maluch, bo jeszcze zostanie kasa na wachę D
A sprawa w sumie sporowadza się do tego, że jeden lubi blondynki, a inny woli brunetki, że o rudych nie wspomnę H
Pozdrawiam I
 
Michal Wilk
Lemiux napisał(aM

Uwielbiam takich gości jak Ty. Powąchaj, czujesz jak śmierdzi?? To chyba hipokryzja! UU Sam poliglotą nie jestem, ale wytykać komuś błędy w pisowni i walić wielbłądy typu: nie poprawnie i odrazu. Proszę Pana(piszę Pana ponieważ kolegami nie jesteśmy), proszę sięgnąć dalej niż czubek własnego nosa, np. na półkę ze słownikiem...skoro nie wystarczy że system sam podkreśla popełniane przez nas błędy.


Chyba żeśmy się nie zrozumieli... Chodziło mi wyłącznie o to że mocno generalizujesz swoją wypowiedź... porównanie tici z penami... jak już to cybernetica ze slamerami III...No chyba że twierdzisz że tica robi lepsze kołowrotki od pena... nigdzie nie pisałem o pisowni... bo nie mi to oceniać (jak widać)... Po za tym co to za porównanie ??

Jeden cybernetic to 440 zł... jeden slamer III w podobnym rozmiarze to 810 więc nie wiem skąd te 3 tyś... Po za tym jak ktoś chcę kupować tylko dlatego bo jest tańsze to niech kupi sobie Daiwe Df100... bo za jednego cybernetica możesz mieć 3 daiwy...

a tak na przyszłość proszę czytać bardziej ze zrozumieniem...
 
Lemiux
W wątku o Penn-ie Slammerze III i rzeczonym poście o Tice Cybernetic GG100R, porównuję
Daiwa DF100 A kosztuje 225 zł co daje dwie Daiwy za jedną Tice.
Mam Tice, miałem Daiwę. Daiwa pracuje jak stary Diesel (głośna terkotka itp), Tica perfekcyjnie układa plecionkę, Daiwa nawija jak ....trudno mi w ogóle znaleźć porównanie, na Tice weszło mi sporo więcej plecionki.
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 10.12.2017 19:34
 
Michal Wilk
Bronisz tak cybernetica.. bo jest tańszy i według Ciebie lepszy od slamera III... A czy przypadkiem slamerIII nie ma konstrukcji full metal... a cybernetic ma rotor z grafitu ??
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 10.12.2017 19:35
 
Mariusz Kulinski
sumowapasja.pl/images/imagehost/2b01e91593365f3752fd600695c0296c.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/a827987a11a95621460db032c07a170c.png

Schematy GG100 i największego Slammera III
gwoli uściślenia:
Tica ma rotor grafitowy i nie ma napędu ślimakowego szpuli tak jak podają niektórzy sprzedawcy.Ma standardowy napęd szpuli typu S, podobnie jak Slammer III.Aluminiowe jest body typu frame i ramię kabłąka z rolką , na to przychodzą pokrywy z tworzywa.
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Mariusz Kulinski
https://www.waveinn.com/zeglarstwo-wedkarstwo/daiwa-df-b/125036/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=500576&country=pln&gclid=EAIaIQobChMIicrBgP3_1wIVyJkbCh0EmAOnEAYYASABEgLA6fD_BwE&gclsrc=aw.ds

Są jeszcze gdzieniegdzie stare zapasy -kołowrotek już nie produkowany.Ł
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Jan Brzozowski
Panowie, zrobiłem trochę porządku w temacie, proszę ograniczyć swoje posty do do rzeczowej dyskusji, bez żadnych osobistych wycieczek.

Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Michal Wilk
Glanis PATROL napisał(aM

Michał możesz mi wrzucić jakiegoś linka, bo chętnie bym kupił trochę Daiwów DF100 po takiej cenie... Pliiiiizzzz!!!U


Igor jak tylko pojawią się znów w decatlonie to dam znać D
 
Przemo_G
Wisniewski Michal napisał(aM

Przemo_G, a miales już na blacie Slammera 3 ?
tak ale nie mam fot bo miałem je zrobione w lg a tego utopiłem na rybach. Nadal uważam że cybernetic jest bebechami mocniejszy niż slammer III mimo to że penn body aluminium.
 
roberto7
Zależy co kto lubi . Dla mnie peen zawsze będzie kojarzył się z pracą betoniarki , tica a miałem to jeden z najtrwalszych jakie miałem . Do spina wiślanego to wytrzymała 3 razy tyle co obecne ryobi w full metalu . Kultura pracy też lepsza .
 
stan2010
Ryobi był kiedyś nie gorszy od Daiwy, a teraz zawędrował pod strzechy, więc cuś za cuś & i prosiłbym o konkrety, a nie ogólniki... jakie modele ??
I sam spuentowałeś "Zależy co kto lubi", a o gustach podobno się nie dyskutuje H
Pozdrawiam I
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09
18,684,878 unikalne wizyty