Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: Brianruich


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
szymong
Witam ma ktoś takie echo jak w temacie? Opinie wady zalety? Gdzie najlepiej kupić tzn chodzi o cenę,konkretnie Hds gen 3 wielkość 9 do góry? Lub alternatywa jakiś model humminbird?
C&R!!!
 
Marek Bukowski
Ja kupiłem Hds7 w Italii ale i u Niemca są dobre ceny na model Hds7-9 ,brak naszego języka .Humminbird niedawno wprowadził nowy model Helix G2+G2n .Podobno boczny bardziej wydajny ,jak jest w rzeczywistości który model bardziej podpasuje i jak jest różnica pozostałych funkcji to chyba trzeba postawić obok siebie na łodzi. Na wiosnę chcę wymienić na coś 9-10 calowe i sam mam podobny dylemat .G
Edytowane przez Marek Bukowski dnia 12.12.2016 17:42
 
szymong
Ale kupowałes hds trzeciej generacji? Mam rozumieć 7" ile placiles?
C&R!!!
 
Marek Bukowski
W tamtym roku na wiosnę hds7 gen3 coś koło 6tys wyszło ,cena chyba teraz podobna ale z zaletą że jest Totalscan zamiast dwóch przetworników ,dziewiątki niedawno w De widziałem też dobre oferty .

https://www.elettronicshop.com/it/nautica/combinati-eco-cartografici
 
szymong
Ja szukam 9" min. Z Włoch myślałem bo też fajna cena. Niestety USA odpada z wiadomego powodu. ..
C&R!!!
 
Marek Bukowski
Z 9calowych o podobnych parametrach chyba najtańszy jest Garmin 4-4,5,Humminbird 6-7 a za Lowrance 9-10 tys trzeba zapłacić . G
 
szymong
Zobaczę co mi powie znajomy... może jakaś lepsza cenę zrobi. W niektórych sklepach nieźle ponad 10 tys chcą. Raczej echo juz wybrane na pewno hds 3 tylko o cene się trochę rozchodzi bo nie jest to tania zabawka.7" odpada 8niema wiec 9 raczej bo 10" to już kosmos cenowy ale kto wie. G jak znajomy zrobi cenę to kupi się w Polsce jak nie to Włochy.
C&R!!!
 
Marek Bukowski
A jak nie Włochy to Germany ,kupowałem tam kabel do podłączenia silnika.U

http://www.angel-schlageter.de/Echolot-GPS-Zubehoer/Fischfinder-Combi-Echolote/Lowrance/Lowrance-HDS-3Gen-CHIRP/Lowrance-HDS-9-3Gen-CHIRP-Echolot-GPS--12297.html
 
szymong
Znasz jeszcze jakieś ciekawe stronki? Z takimi zabawkami?
C&R!!!
 
Marek Bukowski
No pewnie że znam nawet korzystałem .

http://bluev.co.uk/lowrance-124-c.asp
 
szymong
Dzięki I trzeba będzie szukać gdzie jest taniej bo niestety w Polsce ceny są kosmiczne. .
C&R!!!
 
pejot CF
Tylko pamiętajcie Panowie ze mapy zzagranicy mają zablokowane mapy u nas
 
szymong
Z tego co wiem to tylko z usa
C&R!!!
 
Marek Bukowski
U Hds3 z rynku USA czy Eu nie ma żadnych blokad map itp,robiłem kilka razy aktualizację z strony Us .Na stronie producenta również jest to potwierdzone w instrukcjach obsługi czy użytkowania . ^
 
szymong
No to mnie mile zaskoczyłes
C&R!!!
 
lukasz w
&
Marek Bukowski napisał(aM

U Hds3 z rynku USA czy Eu nie ma żadnych blokad map itp,robiłem kilka razy aktualizację z strony Us .Na stronie producenta również jest to potwierdzone w instrukcjach obsługi czy użytkowania . ^

Jesteś pewny?
A co z językiem. Jak jest tak jak piszesz to genialne.
 
lukasz w
Jeżeli to prawda i jest język polski
Macie jakieś zaufane sklepy z dobrymi cenami w USA
 
Marek Bukowski
W Eu nawet przy kursie $ ok 3.8-39 zakup echosondy wychodzi nawet trochę taniej .Te trzy sklepy co podałem są sprawdzone i raczej korzystniej już się nie kupi .Języka Polskiego brak w oferowanej paczce językowej ,nie wiem ale chyba można zapytać się sprzedawcy czy nie ogarnął by na zamówienie . Dla mnie osobiście to w niczym nie przeszkadza ,nawet chyba lepiej .M
Dokładne info co i jak z językami czy blokadami jest opisane przy każdym modelu echosondy na stronie producenta .
Foto mapy wersji Eu ,po aktualizacji z strony Us było tak samo.

sumowapasja.pl/images/imagehost/5c52f01d45ca23c2f1614c408aa30ea5.jpg
 
lukasz w
Kolego Marku. Mam do ciebie prośbę. Czy mógłbyś podesłać mi nr tel. Planuję właśnie zakup tego modelu. Lub humminbird a 1199 Widzę że jesteś zorientowany w temacie. Dzięki.
 
Marek Bukowski
Co teraz wybrać ta ja sam nie wiem , numer wyślę ale po 17-stej mogę dłużej gadać .U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,692,783 unikalne wizyty