Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: BOSdug


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Damian Poweska
Popatrzcie jak szybko można zniszczyć piękny zbiornik, winnych oczywiście nie ma :(

http://www.tvp.pl/rzeszow/aktualnosci/spoleczne/rybna-afera-w-wilczej-woli/12731954
 
pepe79
Po prostu szkoda słów Ł
A podejście PZW i PSR do sprawy... Jak po kasę to łapy wyciągają, a jak trzeba chronić ryby to nie ich sprawa. Masakra. Powinni ponieść stosowną karę.
 
Beno Grudner
Dopóki w Polsce wciąż egzystować będą twory peerelu p.t. "PZ..etc..etc..", dopóty będziemy zmagać się z takim gównem na każdym kroku.. "To nie pytanie do mnie", odparł okręgowy PREZES PZW. To, ku..., do kogo, pytam??? Do mnie????
 
Robert
Masz w 100% racje , za takie podejście do swoich obowiązków prezesina powinien spaść ze swojego stołka,ponieść konsekwencje finansowe i zawodowe .
 
Damian Poweska
Miejscowi ponoć do dziś chodzą jeszcze po korycie i ciągną siatami, ponoć trafiają się jeszcze leszcze i sandacze. Nikt już tego nie pilnuje, kupiłem łódkę trochę pod tą wodę a teraz trzeba będzie czekać kilka lat za nim wszystko się odrodzi :(
 
Daroslawp
Masakra....może jak te wszystkie dinozaury związkowe padną, coś zacznie zmieniać się na lepsze....
Pasja jest czymś, co pozwala przeżyć nie tylko długość życia, ale także jego Wielkość B)
 
sumowapasja.pl
Jacek Bartnik
Daroslawp napisał(aM

Masakra....może jak te wszystkie dinozaury związkowe padną, coś zacznie zmieniać się na lepsze....


Obawiam się że te dinozaury poznosiły już jajka(czytaj synowie,wnuki,siostrzeńcy) i raczej nic się nie zmieniG
 
Damian Poweska
A tu kolejny artykuł i zdjęcia, osobiście widziałem zdjęcia z telefonu wędkarza który zrobił fotki zdechłym boleniom które mierzyły 103cm i 101cm !

http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=31051
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.07
18,677,165 unikalne wizyty