Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,438

· Najnowszy użytkownik: DonnaKappy


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jan Brzozowski
Marzenia są po to, aby je spełniać, Szymon. Jedno z moich to takie, aby choć jeszcze jeden raz wyjechać nad Pad.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
szymong
Marek Bukowski napisał(aM

Ja to chyba pierwszy tydzień na brzegu tam przestoję nawet łowić nie będę ,jeżeli jest tam tak niebezpiecznie . U


Ja pewnie pierwsze powacham wodę później na moment włożę rękę... po jakim czasie może zdecyduje się na tak extramalna rzecz i łódź wrzucę na wodę&
C&R!!!
 
Szafa
Szymon,
Będę kibicował i życzę powodzenia. Jakbym dysponował większą ilością czasu w roku a nie tylko urlopem też zaangażowałbym się na rozkminienie takiej pięknej i tajemniczej wody. Satysfakcja gwarantowana.I Jak wszystko dobrze pójdzie to w tym roku także zagoszczę nad fiume Po.
 
szymong
Właśnie szafa ja mam trochę tego czasu mogę w miesiącu dwa tygodnie poświęcić wasowi;) jak temat siadzie to możesz wpadaćU będę na targach to możemy o tym porozmawiać.
C&R!!!
 
Szafa
Spoko,
Jestem jak najbardziej na tak&. Widzimy się w takim razie na targach i można obgadać temat. Zgadamy się dokładnie jakoś bliżej tragów.

Pzdr
 
Marek Bukowski
szymong napisał(aM

Właśnie szafa ja mam trochę tego czasu mogę w miesiącu dwa tygodnie poświęcić wasowi;) jak temat siadzie to możesz wpadaćU będę na targach to możemy o tym porozmawiać.



T To już wiem dlaczego chłopaki mi wymyślają że podkład minimum dwa tygodnie schnie .
 
szymong
Heh podkład akrylowy 24 ha w 20°C to tylko dzień i noc na promienniku szybciej o połowę&
C&R!!!
 
szymong
Właśnie otrzymałem info. I jest calkiem dobrze, właściciele udostępnia mi parę metrów na gratyI a co do licencji i ubezpieczenia to jak pojadę w lutym będę ogarnial resztę.
C&R!!!
 
Szafa
Ekstra I
 
Marek Bukowski
Przepisy w formie nieskróconej dla pewności może warto przetłumaczyć aby chociaż raz przeczytać . Przydałoby by też się info w tym poście o warunkach w portach -slip,parking ,paliwo ,sklep .G
 
szymong
Co do przepisów poproszę znajomego to przetłumaczy nie chce mi się tego tłumaczyć przez "Google"& slip parking itd w lutym jak pojadę to będę wiedział, jak o mnie chodzi to będę miał kawałek 30x30 m I auto przyczepę i łódź spokojnie zaparkuje. Co prawda miejsce nie jest nad samą wodą ale niema tragedii. Jak narazie wszystko ok, teraz pozostaje dograc resztę i jedynym problemem z którym będę musiał się uporać to pierwsze samotne wyjazdy pięć dni na wodzie w pojedynkę... myślę że będzie gruboI
C&R!!!
 
Marek Bukowski
Chiński chyba łatwiej zrozumieć jak przetłumaczony Włoski tekst z Google H. Moja prywatna tłumaczka nie poradziła sobie z tekstem w tamtym roku . Myślę aby garnąć się tam z łódką na któryś weekend w kwietniu na rozpoznanie wodno-brzegowe no i spróbować połowić na białego.U
 
Mariusz Awarski
Jak będą jakieś większe problemy z tłumaczeniem mam kolegę pół Włocha pół Polaka, mieszka raz u Nas raz tam zapewne ogarnie.
 
szymong
Tez chciałbym się w kwietniu zainstalować i juz coś próbować
C&R!!!
 
szymong
Mój znajomy tam mieszkał 15lat a jego rodzina jest na stałe... z tłumaczeniem nie będzie problemuI ale dzięki może się przydać kiedyś
C&R!!!
 
Szafa
No widzę, że plan posuwa się do przodu. Cygaro
 
Marek Bukowski
To samo ja widzę że nie ma bicia piany I własna baza wypadowa ,tłumacz ,transport ,łódka pewnie i jakaś butelka w lodówce się znajdzie .U
 
lukasz w
Marek Bukowski napisał(aM

Chiński chyba łatwiej zrozumieć jak przetłumaczony Włoski tekst z Google H. Moja prywatna tłumaczka nie poradziła sobie z tekstem w tamtym roku . Myślę aby garnąć się tam z łódką na któryś weekend w kwietniu na rozpoznanie wodno-brzegowe no i spróbować połowić na białego.U

Nie zapomnij o sprzęcie ratunkowym.
 
szymong
Marek Bukowski napisał(aM

To samo ja widzę że nie ma bicia piany I własna baza wypadowa ,tłumacz ,transport ,łódka pewnie i jakaś butelka w lodówce się znajdzie .U


Zapowiada się ciekawieQ
C&R!!!
 
Marek Bukowski
lukasz w napisał(aM

Marek Bukowski napisał(aM

Chiński chyba łatwiej zrozumieć jak przetłumaczony Włoski tekst z Google H. Moja prywatna tłumaczka nie poradziła sobie z tekstem w tamtym roku . Myślę aby garnąć się tam z łódką na któryś weekend w kwietniu na rozpoznanie wodno-brzegowe no i spróbować połowić na białego.U

Nie zapomnij o sprzęcie ratunkowym.


No właśnie już stoi na wylocie żebym nie zapomniał . U

sumowapasja.pl/images/imagehost/e7d707a26e7f7b6ff52c489c60e429b1.jpg

Poważniej to mam na wyposażeniu i korzystam z żeglarskiej pełnomorskiej ,ratunkowej .

sumowapasja.pl/images/imagehost/6f0de17a5fdb29ed8c635c7ded2fd905_resized.jpg
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,648,433 unikalne wizyty