Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: Brianruich


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Semi
No widzisz Stefan, odpowiedź dostałeś.H
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Lukasz Karasiewicz
Sławku, tuż przed nowym rokiem byliśmy z Tomkiem u rodziny w Drohiczynie. Tomek podjechał obejrzeć miejsce przy promie i pod górą zamkową, można wodować łódkę.
Uwolnij pasję
 
Slawomir Tabor
Łukasz takich miejsc jest więcej . Po prostu urzędnicy Wód Polskich nie wiedzą co mają a maja pierdolnik .
Miejsc z utwardzonym slipem do wodowania łódek od Cupla do Drohiczyna jest więcej , Wyszków , Małkinia , Brańszczyk , Brok , Kania , w Popowie jest ale go nie widziałem . Jest kilka slipów nie utwardzonych .
Za kilka dni napisze do nich pismo dlaczego tak jest że w naszych stronach tak mało dba się o turystykę wodną i wędkarzy .
Czyżby opinia Polski C to prawda a Natura 2000 to lipa korzystają z niej tylko urzędnicy aby blokować rozwój naszego regionu .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Lukasz Karasiewicz
W Grannem, latem widzieliśmy jak facet wodował motorówkę. Są pomosty dla kajakarzy.
Uwolnij pasję
 
km73
Slawomir Tabor napisał(aM

Łukasz takich miejsc jest więcej . Po prostu urzędnicy Wód Polskich nie wiedzą co mają a maja pierdolnik .
Miejsc z utwardzonym slipem do wodowania łódek od Cupla do Drohiczyna jest więcej , Wyszków , Małkinia , Brańszczyk , Brok , Kania , w Popowie jest ale go nie widziałem . Jest kilka slipów nie utwardzonych .
Za kilka dni napisze do nich pismo dlaczego tak jest że w naszych stronach tak mało dba się o turystykę wodną i wędkarzy .
Czyżby opinia Polski C to prawda a Natura 2000 to lipa korzystają z niej tylko urzędnicy aby blokować rozwój naszego regionu .


Sławku,
Oni tam mają "WIĘKSZE PROBLEMY" niż slipy, wędkarze i turystyka... Topór

http://www.forum-...-mielizny/

https://www.gowor...j,21452084

A że ryby codziennie ginęły pod Włocławkiem!!! Co to "ich" ...urwa obchodziło / obchodzi? "Przecież urodzą się nowe"... Topór
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.04
18,692,560 unikalne wizyty