Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Rednac73
Witam, czy to echo nadaje sie do vertical, bo sumiarz który mi to sprzedawał nie odbiera telefonów (a tak zachwalał) - płakał jak oddawał, mówił że super i w ogóle a wąsa jak nie bylo tak nie ma . Splynolem w sumie ok 150 km Odrą i nie namierzylem żadnej sztuki, jedynie łuki w toni sporadycznie. Na stacjonarce wyjął em jednego a aktywnie do bani jak by ich nie było. Może coś w ustawieniach - pomóżcie bo sezon dobiega końca. Moze te echo sie nie nadaje a ja zwyczajnie dałem się nabić w butelkę.
 
Mateusz Wisniewski
Echo za Ciebie ryb nie zlowi, dsi średnio się nadaje lepszym wyborem była by wersja pro
 
Rednac73
Nie zrozumieliśmy sie, chodzi mi że nie pokazuje a nie o to, że nie złowilem. A czy DSi nie jest nowszą wersją niż pro ?
 
Mateusz Wisniewski
Pierwsza sprawa zapraszam do Działu Powitalnia P
 
ukrytysum
Lovrance mark 5 dsi nie nadaje się do łowienia w verticalu zupełnie ,wiem bo taką posiadam .Zmieniłem na wersję elite5 i wszystko gra.
UkrytysumX
 
Rednac73
To ładnie mnie zrobił, ciekawe czy jest na tym forum
 
Semi
A jaki miał nick na tamtym forum??
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Rednac73
Wiesz co zabij a nie pamiętam rzekomo sumiarz tak jestem zły jaki Stary taki głupi siedzę teraz na nocce i się wkurzam wydałem ostatnią kasę i bagno
 
Rednac73
A do czego ona się nadaje bo muszę ją komuś polecić nie chce tak jak ten co mi naklamal
 
Rednac73
Dałem za nią 700 PLN
 
Mateusz Wisniewski
można powiedzieć że wyruchali Cie bez mydła :( nadaje się do sprawdzania głębokości P dołożył byś 300 złociszy i masz nowego Hooka w kolorze
 
wysokiniak
Ja bym próbował gościa przycisnąć jeśli twierdził że możesz łowić verticalem i będzie wskazywał sumy czy prowadzenie przynęty znaczy że wprowadził Ciebie celowo w błąd. Zdecydowanie żądał bym od niego zwrotu kasy
 
Szafa
Tak jak Koledzy Ci piszą, Dsi czyli down scan imaging służy do pokazania struktury dna, głębokości jest to przydatne np. Do rozwiania wątpliwości czy masz pod sobą drzewo czy coś innego. Do Verticala moim zdaniem się nie nadaje. Żądaj zwrotu gotówki.
Catfishing - Way of life
Zachęcam do subskrypcji kanału YouTube „SILURO TV”
https://m.youtube.com/channel/UCKwhUcP9q8umDUdfaiq1fNQ
Facebook:
https://www.facebook.com/Siluro-W%C4%99dkarstwo-Sumowe-258822917894365/
 
Rednac73
Dzięki
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.08
18,653,108 unikalne wizyty