Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
jaro7707
Czy miał ktoś okazję spotkać się z takimi główkami? W sklepie wędkarskim polecono mi je, kiedy chciałem kupić dragonowskie big game.
 
Beno Grudner
Czy chodzi o te?

sumowapasja.pl/images/imagehost/e66198dc047bddf54f81a9555a5e88e4_tbig.jpg

Proponuję, gdzie można, podpierać się zdjęciami, wygląda ładniej i czytelniej U
 
jaro7707
Tak Beno. O te właśnie chodzi. Nie miałem fotki, postaram się być na drugi raz lepiej przygotowanyU Co o nich myślicie? Można im zawierzyć?
 
Szymon Kabacinski
Witam.
90% moich przynęt jest uzbrojona w te główki. Cóż mogę powiedzieć ? Za tą kasę rewelacja. Hak bardzo ostry, mocny i nie tępi się szybko.
Jedyny minus jest taki, że po około miesiącu robi się na nich nalot taki brązowawy, który przenosi się na gumy.
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 14.12.2013 17:45
 
jaro7707
Szymon, a jak to się ma do połowu sumów? Czy są na tyle mocne, że spokojnie można ich używać jak np. Big Game Dragona?
 
Szymon Kabacinski
Tych na główkach 25 i 30 g. z powodzeniem. Hak jest nie do rozgięcia ;) Nigdy nie miałem suma na tych główkach, ale myślę, że prędzej plecionka, czy kij strzeli. Kup paczkę i sam oceń, bo nie ma to jak samemu coś sprawdzić U Nie musisz od razu kupować nie wiadomo jakich ilości U
 
Jacek Grzeszczyk
Na spotkanie Wigilijne zabiorę najnowszą
propozycję przynęt dla wędkarzy ....

STARTBAJT JIG PROVOCATOR

Główki jig-owe malowane w TECHNOLOGI STARTBAJT.
Będzie można obejrzeć i nabyć nie tylko te przynęty.
Wędkarstwo Moja Pasja
 
zwiraz
Temat trochę leciwy więc nieco go odświeżę. Czy tytułowe główki mogą stanowić realną alternatywę dla mustadowskich Big Gameów?
 
Mariusz Kulinski
Zamówiłem, jak dojdą ,to porównam bezpośrednio.M
 
zwiraz
Mariusz Kulinski napisał(aM

Zamówiłem, jak dojdą ,to porównam bezpośrednio.M


Więc z niecierpliwością czekam na opinię U
 
Lucas
Powiem tak, używam tych główek wiele lat ale na sandacze... Czy do big game można je porównać to nie wiem ale te big game też jakieś mocne nie są. Zwykłe mustady potrafiły się rozginać przy zacięciach dużych sandaczy, miałem tak kilka razy w poprzednim sezonie. Provocatory mi się nie rozgięły ale łowiłem na plecionce max 20 lb. Na sumowych zestawach nie testowałem.
 
Mariusz Kulinski
Na sumy to i tak trzeba konkretnie dozbroić w dobrą kotwiczkę. A Mustady big game faktycznie za mocne nie są.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.07
18,653,840 unikalne wizyty