Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Semi
Ja w niedzielę się wypowiem, jadę jutro sprawdzić.& Ale braciak był w tygodniu dwa razy i lipa.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Marek Bukowski
Rano o trzeciej kilka razy i słabo ,wieczorem pusto , w południe byłem raz chyba płotkę złapałem . Szczupak i sum czasami się pokazuje .
 
julian
Byłem nad Górą przebrnąłem przez trawę strach było jechać - pchałem dało mi radę.
Zaczęło padać na dobre podjechałem od strony sklepu w Górze. Przez lornetkę widziałem namioty. Łapałem też na pierwszej najmniejszej główce albo między starorzeczem a główkami ( nieżle ciągnie) . Przy dużej wodzie to przy wejściu do starorzecza.Kiedyś Okunin to była pewna miejscówka - teraz pojawiły się koncesje i sieci a skończyła ryba. Jak już pisłem nie lubię tłoku może zjawię się tam we wrześniu lub w pażdzierniku jak będzie ciepło. Było parę płotek z jeziora Zero lina i karasia ale czy to ważne .Siąpiło ale posiedziałem w ciszy i spokoju.W przyszłym tygodniu pojadę na Lipieniec tak jak pisaliście przez Łochów. Dzisiaj byłem pod mostem Gdańskim na łasze i główce ale to tak jak bym łeb do ula wsadził.
Pozdrawiam Was
Julek
 
km73
julian napisał(aM

Kiedyś Okunin to była pewna miejscówka - teraz pojawiły się koncesje i sieci a skończyła ryba.


No i w piz...du wylądował... Tak jak na Holendrach i wielu innych miejscach. E
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Slawomir Tabor
Byłem wczoraj nad Bugiem bez wędki pozwiedzać stare strony obejrzeć miejscówki do wodowania łódki .
Przy Rytelach na Bugu mało wędkarzy pewnie rybów nie ma . Na Morzyczynie i Kiełczewie zero wędkarzy jedna rodzinka z namiotem . W Broku kilku miejscowych ukleje łowili . Zaczyna się raj ludziska przestali jeździć nad Bug za rybami , będzie dużo wolnych miejscówek .Q
Tylko bez rybów Z
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
km73
Sławku, nie strasz / kracz proszę. W drugiej połowie sierpnia mam urlop. Tydzień nad Bugiem, w Brańszczyku u znajomych planuję. Rybów bym coś połowił U
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Slawomir Tabor
Bug przy Brańszczyku to fajny kawałek wody , szczególnie w górę rzeki .
Powstało nowe starorzecze przy Szuminie dojazd tylko od strony Brańszczyka .
Czekam na zaproszenie Maniek jak już zaczniesz łowić . Razem na pewno coś wydłubiemy . Może Semi dojedzie z Karasiami to już rekordy padną .I
Zauważyłem że coraz więcej ludków łowi na groch i pszenicę .
Przystawka na spławik , żadnych koszyczków i federów .
Może być na noc pijawka ( pijawka końska , ciemno-szara)lub rosówka .
Edytowane przez Slawomir Tabor dnia 30.07.2017 07:47
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
tomek sztanka
Ja mam Sławek ugotowany groch i zamrożony do zanęty oraz atraktor Nanobaits zielony groszek i zawsze dodaję do karpiowatych. Masz rację ludzie o grochu zapomnieli a to świetna przynęta!
 
Slawomir Tabor
Tomek ludzie maja dość drobnicy na federek , do tego zanęta i robale kosztują .
Kiedyś ugotowałeś 2 kg grochu 1 kg pszenicy i peczaku i gotowe koszt 10 pln . Trochę czerwonych robali i rosówek zebranych w ogrodzie i jazda na ryby .
Wczoraj kupiłem białych robali ( jutro wyrzucę bo zdechną ,mamuśka nie da do lodówki włożyć ) , pinki i zanętę zapłaciłem 30 pln .
Do tego do grochu nie podejdzie drobnica brania są ale rzadko i to zniechęca ludków ale jak już coś weźmie to jest radocha
Jeszcze dodam że obecni wędkarz ( powiedzmy połowa ) nie umie łowić na przegruntowany spławik na przystawkę jak kto woli w nurcie i tu jest problem H
Ale sie rozpisałem . Musimy się Tomek spotkać nad wodą bez K o rybkach sie pogada i starych metodach na ser i przykrywkę od garnka .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Zweitakter
Przegruntowany spławik ech kiedyś jedynie słuszna metoda na wiślanego leszcza, skarpeta grochu ze czosnkem lub mniodem zależnie od lokalnej tradycji bambus bębenek z czapelką i gwoździory jak do śniegu łopaty.... gdzie ci ludzie gdzie te wody....
Do prawdziwej rzeki zagląda się wędką
 
Marek Bukowski
Zamiast sklepowych białych było kłódki w leśnym rowie czy rzece ,teraz bardzo nikt nie wlezie po pokrzywy-kleszcze H.Na suma znowu gula jętki i tylko żyłki strzelały M.
 
Longin Bojanowski
A ja leszcze łowiłem na ciasto z parzonej kaszy manny.D
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
tomek sztanka
Teraz Sławku Wisełkę robię
mam czas to w tygodniu też wypadzik. W sobotę stukam na suma z Wisły. Na starorzecze to trzeba tydzień a ja samotności nie lubię.

Na pewno się spotkamy bez K , będzie smutnoO ale może coś się złowi.XU
 
Slawomir Tabor
Jutro może tak na szybko ze spiningiem na starorzecze ruszę .
Jak wstanę G leniwy się na urlopie zrobiłem .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Marek Bukowski
Sławek tylko z Cw pow 50g .U
 
tomek sztanka
Na starorzeczu to po sierpniu tylko żaby zostaną zjedzą pseudo wszystko...
Chciałbym zaliczyć Popowo Tam gdzie był zlot ale czy wody nie zabraknie?G
 
Slawomir Tabor
Zajechałem na Lipieniec 5** i do 9** sam spining z odrobiną casta H .Później tylko słoneczko piekło i muchy gryzły .
Jeden niewymiarowy szczupaczek na obrotówkę się trafił .
Ogólnie super w środę powtórka .
Teraz w Popowie na tym blacie z 1 metr wody jest ( może ) .
Nie lepiej dalej pojechać na pogłębiany Bug zajechać przy Cuplu .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
tomek sztanka
Na Kani pogłębiali, kiedyś łowiłem zawsze ryba była...
 
Semi
Ja w sobotę też ze spinem pograsowałem. Przeważnie po Bugu łaziłem, ale i na kilka starorzeczy zajrzałem wybadać co się dzieje. Może na złote karasie i liny się na urlopie wybiorę kilka razy.U

sumowapasja.pl/images/imagehost/82e9a213546a3d6aa9a2fb968c296448.jpg

Oprócz jednego okonka nic nie złowiłem. Gorąc był straszny a mi się rano wstawać nie chciało. Miałem też jechać w niedzielę, ale w sobotę nad Bugiem szlak mi dętkę w przednim kole strzelił w Romanku i nici z niedzielnego wypadu były, dętki w sobotę wieczorem już nie udało się kupić, a starą szlak trafił tak, że nie ma co kleić.G
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
km73
Longin Bojanowski napisał(aM

A ja leszcze łowiłem na ciasto z parzonej kaszy manny.D

He... Moja pierwsza przynęta. Ojciec mnie nauczył: 2-wie szklanki, ile wody - ile kaszy. Kiedy i jak wsypać na wrzątek, jak mieszać i zagniatać, żeby rąk nie po parzyć. A mama tylko się zastanawiała, gdzie jej zapachy do ciast U
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.12
18,671,367 unikalne wizyty