Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 10

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,468

· Najnowszy użytkownik: tomek222


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Patryk123
Cześć potrzebuje porady co do zakupu i nie jestem pewien czy na pewno się zdecydować na ten zestaw.

https://sklepsumowy.pl/white-deluxe-g2-320cm-150-350gr-mad-cat-p-3615.html


https://skleprybka.pl/pl/p/KOLOWROTEK-Savage-Gear-SGS6-14000-FD/19247
 
lumpex
Wędka dobra, kołowrotki SG sobie odpuść
 
Patryk123
Masz jakąś propozycję w podobnej cenie?
 
lumpex
Tica cybernetic lub dam quick combat
Edytowane przez lumpex dnia 10.08.2023 20:53
 
Arek01
lumpex napisał(aM

Wędka dobra, kołowrotki SG sobie odpuść


Ja mam dwa SGS6 18000, znajomi też mają i nie słyszałem żeby ktoś narzekał.
Aluminiowa obudowa, spora pojemność szpuli i w miarę płynny hamulec. Do nawoju linki też się przyczepić nie można. Fajnie układa.
Przełożenie mogłoby być sporo mniejsze ale za to bardzo szybko się zwija zestaw z daleka i nie haczy po dnie czy zaczepach.
Jak na razie nie mam się do czego przyczepić, choć jak wiadomo, więcej będzie wiadomo po sezonie czy dwóch.
Standardowej ceny czyli ok 800 zeta nie jest wart, ale czasem mozna trafić za połowę tej kwoty i myślę, że za tyle jest ok, bo za niewiele ponad 500 to już Tice można kupić.
 
lumpex
Arek01 i ile sumów 2+ wyciągnęły? Jakby były dobre to doświadczeni sumiarze by je polecali...... na początek.... ale jest cisza
 
Arek01
lumpex napisał(aM

Arek01 i ile sumów 2+ wyciągnęły? Jakby były dobre to doświadczeni sumiarze by je polecali...... na początek.... ale jest cisza


Moje narazie żadnego 2+ nie wyciągnęły i wątpie by miały ku temu okazję w tym sezonie.
W przyszłym Bug zamienię na Wisłę to szanse wzrosną zapewne..
Większość tanich kołowrotków ma jakieś wady. Mamuty najpierw polecali a teraz coraz częściej słychać płacz, że stopki połamane i gwarancja tego nie obejmuje.
Ja chciałem koniecznie z metalową obudową, żaden plastik, z płynnym i w miarę szybkim hamulcem żeby nie kręcić 10 razy do zluzowania szpuli tylko 2-3. W miarę ładny nawój linki też był ważny bo często łowię z rzutu, no i oczywiście głośna terkotka bo w dzień nie używam dzwonków ani sygnałków.
I się okazało, że za wielkiego wyboru (do 400zł) nie ma.
Dopiero pow. 500 jest Tica Cybernetic ale to już pisałem.
 
Jan Brzozowski
Czasem można znaleźć używkę Penn slammer za nieduże pieniądze. Ten kołowrotek z pewnością wytrzyma każdą rybę. Ważna jest też wielkość kołowrotka w zależności od metody połowu. Jak nie będziesz daleko wywoził, wystarczy model 760. Na dalekie wywózki minimum 9500.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
mariucha
Podepnę się trochę pod temat bo widzę że piszecie koledzy o kołowrotkach tica. Interesuje mnie kołowrotek ale są w sprzedaży 2 modele coś ggt100 i i jakiś 1000. Może ktoś z Was napisać czy warto i ewentualnie który model wybrać?
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.06
19,690,967 unikalne wizyty