Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: JohannaRot


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
tomek sztanka
Pamiętam namioty polskie ot fajne duże i zimne. Potem nastała era karpiowych cudaków 2000 mm.słupa wody do 5000 a potem 10000 a teraz już dupa. Mam namiot Fox 5 i dzięki Bogu angielski a nie Chiński lat ma sporo lecz nie zamienię się. Niektórzy widzieli na zlotach. To bajka...!!!
T.
 
Mateusz Harezlak
Panowie możecie polecić jakiś sprawdzony, solidny namiot 3 osobowy powiedzmy do 500 zł?
 
Mariusz Kulinski
http://www.decathlon.pl/namiot-trzyosobowy-2-seconds-easy-iii-3-osobowy-id_8171268.html

Nauczysz się składać i bajka&
 
Robert Dubis
Używam drugi sezon, rozkłada się max 2 minuty, składa 3 minuty, polecam.

sumowapasja.pl/images/imagehost/ec7e24b4dcad7faaaf78828bbdf54c86.jpg
Witam pasjonatów wędkarstwa.X
 
Kiersnowski Artur
Taki jak wyżej mam już z 5 lat. Sprawdza się. Wody nie puszcza. Składanie też nie takie trudne, ale pierwszy raz radzę poprosić obsługę o prezentację procesu.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Jacek Bartnik
To ten Tomka słabo się coś prezentujeHAle Tomek daje radę bo w nim śpiM
sumowapasja.pl/images/imagehost/e7db56dbec713f0510010c6d997d9ddd.jpg
 
Lucas
Jacek Bartnik napisał(aM

To ten Tomka słabo się coś prezentujeHAle Tomek daje radę bo w nim śpiM
sumowapasja.pl/images/imagehost/e7db56dbec713f0510010c6d997d9ddd.jpg


Jacek dałeś czadu hehe D Ja też dziś sobie przypomniałem Tomka namiot na zlocie D
 
Longin Bojanowski
Można się pośmiać, a pamiętacie ilu trzymało altankę Radzia żeby nie pofrunęła. Najlepsze są takie wspominki.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
tomek sztanka
Ja po dwóch dniach pijaństwa powiem tak wali w łeb co nie widzieli Loniek u mnie spał...i wie niech powie.
T.
 
Radzio Kielbasa
Longin Bojanowski napisał(aM

Można się pośmiać, a pamiętacie ilu trzymało altankę Radzia żeby nie pofrunęła. Najlepsze są takie wspominki.


Loniu, chyba wszyscy trzymaliT, oczywiście wszyscy co jeszcze mogli, to trzymaliD
Radzio
 
Longin Bojanowski
I tak chyba wymagała remontu, ale gdyby nie trzymali to nawet remont by raczej nie pomógł.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
tomek sztanka
Mój namiot na pierwszym Zlocie prezentował się znacznie lepiej, tutaj ledwie go poznałem. Ha.
T.
 
mariusz kowalski
Na długie zasiadki używam z kolegą starego Polskiego namiotu z dwoma sypialniami i dużym przedsionkiem,na krótsze wypady używam Adder Carp który rozkłada się i składa w minutę,Kolega ma namiot quechua 2 seconds 3 osobowy,fajny ale brak okien foliowych i to jest jego największy minus ja dla mnie i jego właściciela.
sumowapasja.pl/images/imagehost/6a1e1c124e5c599d70195fd6d28043ae_resized.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/640c59656005a3cf23d73fbf96a9388f_resized.jpg
 
Slawomir Tabor
Ten namiocik na drugim zdjęciu to mały dom , na dłuższe zasiadki pewnie dobry . Można leżeć i obserwować wędki w tym przypadku okna są nieodzowne.
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Daroslawp
Zajebisty tem drugi namiocik, spokojnie można cały tydzień na wodą spędzić, czy jakieś szczegóły mogę poprosić co ile i jak?
Pasja jest czymś, co pozwala przeżyć nie tylko długość życia, ale także jego Wielkość B)
 
sumowapasja.pl
mariusz kowalski
Namiocik który Wam się spodobał jest kolegi z którym zawsze jeżdżę na rybki,Zbyszek bo tak ma na imię kolega ma 70 lat a namiot ma od zawsze & stara Polska produkcja,w przedsionku 4 osoby siedzą + duży stolik i inne pierdołki .Nad Wartą jest naszym zbawieniem od słońca,tygodniowego deszczu,i wieczorem od komarów,zamykamy się w środku odpalamy spiralkę na komary i można czekać za braniem.Rozkładanie trwa niestety około 15 minut w dwie zgrane osoby.
 
Daroslawp
mariusz kowalski napisał(aM

Namiocik który Wam się spodobał jest kolegi z którym zawsze jeżdżę na rybki,Zbyszek bo tak ma na imię kolega ma 70 lat a namiot ma od zawsze & stara Polska produkcja,w przedsionku 4 osoby siedzą + duży stolik i inne pierdołki .Nad Wartą jest naszym zbawieniem od słońca,tygodniowego deszczu,i wieczorem od komarów,zamykamy się w środku odpalamy spiralkę na komary i można czekać za braniem.Rozkładanie trwa niestety około 15 minut w dwie zgrane osoby.


No to szkoda, naprawdę pierwsza klasa namiocik, raczej podobnej rzeczy kupić się nie da...
Pasja jest czymś, co pozwala przeżyć nie tylko długość życia, ale także jego Wielkość B)
 
sumowapasja.pl
mariusz kowalski
Darek da się ,na Allegro można taki namiocik wyrwać za około 500zł -2000 tyś zł
 
Jacek Gebala
Ja używam na dłuższe zasiadki coś takiego: "Anaconda Fortress Giant". Z dodatkowym "Winterskin" ma wymiary ok 500* 350*210cm. Odpinana (na rzepy) podłoga umożliwia ustawienie tego "domku" tam, gdzie namiot jako taki jest zabroniony.

sumowapasja.pl/images/imagehost/853f30a23ce8b8cbd6946c91d67f5c78.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/4ec61a608477231266e81ba651fcef84.jpg sumowapasja.pl/images/imagehost/fa53bbb6ec5bb3c4ab02e871021c2683.jpg

Sporo waży, ale naprawdę może zastąpić nad wodą mały domek. Ze względu na swoją budowę jest też łatwy do roz- i złożenia nawet dla jednej osoby. A po złożeniu nie jest taki duży - w moim wypadku to dwa pakunki: namiot i winterskin.

sumowapasja.pl/images/imagehost/7e0f8e5da7004d4c7264a22b8552cccf.jpg

Na krótkie wyprawy zabieram tzw. "Ruck-Zuck" namiot. Konstrukcja oparta o zasadę budowy parasola pozwala rozłożyć go niespełna w dwie minuty. Stoi nawet na betonie bez jakiegoś wbijania czegokolwiek.

sumowapasja.pl/images/imagehost/9409e87554e9e198d914ac0dc871b31c.jpg

Ostatni to typowy "karpiowy" daszek, wiata którego ja raczej używam jako składzika czy też do gotowania

sumowapasja.pl/images/imagehost/7d61e7201593662cfed04132e56186ef.jpg
Edytowane przez Jacek Gebala dnia 11.03.2014 00:50
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
tomek sztanka
Slawomir Tabor napisał(aM

Ten namiocik na drugim zdjęciu to mały dom , na dłuższe zasiadki pewnie dobry . Można leżeć i obserwować wędki w tym przypadku okna są nieodzowne.


Miałem podobny z Legionowa produkcja, odkupiłem od starszego małżeństwa, składał się z dwóch worów, jeden stelażowy, drugi tropik i sypialka podwieszana, dwukrotnie użyty w Międzyzdrojach na 5 panienek plus facetów dwóch, strasznie ciężki, dwóch było potrzebnych do targania, no i to składanie, za pierwszym razem bez chusteczki się nie obyło i guza... lecz duża chałupa.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.12
18,712,170 unikalne wizyty