Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: StevenPrina


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Piotrek7272
Witam
Mam chinczyka Z ray lll 500
3.60 m
4 komory + dmuchany kil + dmuchana podłoga
Waga 44 kg
5 lat gwarancji przy rozklejeniu
W maju bedzie 5 lat jak go užytkuje
Całość mam w dwuch torbach
Pompuje go nad samą wodą pompką elektryczną _czas około 15 minut potem tylko trzeba przynieść silnik i go zamocować .
 
Kiersnowski Artur
Cecula Damian napisał(aM

Marek Bukowski napisał(aM

Po kilku pierwszych testach złożenie pontonu i postawienie na wodę zajmuję 40 minut i sobie kawkę w między czasie popijam [Pompowanie manualne ]. Jakoś strasznie mnie to składanie na razie nie drażni , przyczepka to większa wygoda też wkrótce spróbuję .Wielkość 420 przy 2.05 szerokości jak najbardziej odpowiednia jak dla mnie ale i mniejszy też mam w planach . ^


Wspomnisz to Marku Latem jak komary będą w.... a inni się zawiną chwila moment z przyczepkami U


No cóż ja swojego składałem i rozkładałem również jak były komary. Dobry środek przeciwkomarowy załatwia sprawę. Ja używam ultrathona i nigdy mnie nie zawiódł :-)
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
maweric
Jak są komory , to nie ruszm się z domu U.
A tak poważnie , co mają komary wspólnego z wędkowaniem ???
Rozłożenie pontonu 330 z podłogą aluminiową 15 min , 370 maksymalnie 20 min. I to bez spiny, kwestia wprawy i treningu.
 
pontony.maweric.pl
Mariusz Kulinski
Dokładnie tyle mi to zajmuje. Od momentu przyjazdu do wpłynięcia w pełnym rynsztunku max pół godziny.
 
Marek Bukowski
Koliber Km300d czy Maveric300 a może Skate 315 .G
 
Mariusz Kulinski
Jeśli będziesz łowił sam ,to celuj raczej w 280-300.Duży ponton już masz i w dwójkę dacie rady.I raczej z aluminiowa podłogą ,o wiele łatwiej się składa/rozkłada.
 
Marek Bukowski
Jak z aluminiową to pewnie Maweric 270 albo 300 .Małego 260 bez pawęzy mam jeszcze Kolibra i dawny Rosyjski taki z pompowanymi poduszkami .Mawerica 270 -300 to i pewnie na relingi jak zajdzie potrzeba i nie ma chęci na składanie można wrzucić .X
 
Mariusz Kulinski
Zależy jak daleko masz do wody.Ja składam ,bo mam od 25 do 35km najczęściej.I biorę tego 275 jak jadę sam na większą wodę.Teraz na jeziorka do 15ha będę brał tego malca co kupiłem do wywózki i jazda na wiosełkach.U
 
Kiersnowski Artur
Ja mam z podłogą aluminiową, super wygoda, przy składaniu/rozkładaniu też, tylko trochę wprawy potrzeba i jak przedmówcy pisali 30 min do wypłynięcia, to zapakowaniem na gumiak całego majdanu i wypiciem małej jasnej zupki w tzw; międzyczasie ;-) ;-). Jak się ma dużego lenia i nie ma potrzeby pośpiechu to na totalnym luuuuuuuuuuuuuuuuuzie 40 minut.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Marek Bukowski
Na razie to chciałbym favorita trochę doposażyć ,kółka namiot itp .W maju zamówię Mawerica 300 zielony lub zielono czarny .Q
 
Cecula Damian
Kiersnowski Artur napisał(aM

Cecula Damian napisał(aM

Marek Bukowski napisał(aM

Po kilku pierwszych testach złożenie pontonu i postawienie na wodę zajmuję 40 minut i sobie kawkę w między czasie popijam [Pompowanie manualne ]. Jakoś strasznie mnie to składanie na razie nie drażni , przyczepka to większa wygoda też wkrótce spróbuję .Wielkość 420 przy 2.05 szerokości jak najbardziej odpowiednia jak dla mnie ale i mniejszy też mam w planach . ^


Wspomnisz to Marku Latem jak komary będą w.... a inni się zawiną chwila moment z przyczepkami U

Jakieś 2 lata temu nawet ultrathon nie pomagał a teraz chyba ciężko go będzie dostać bo chyba jest zakaz stosowania deet-u.
No cóż ja swojego składałem i rozkładałem również jak były komary. Dobry środek przeciwkomarowy załatwia sprawę. Ja używam ultrathona i nigdy mnie nie zawiódł :-)
 
Marek Bukowski
To samo i ja pamiętam że gryzły trochę nawet po kremie Ultrathon ,pewnie się przyzwyczaiły czy jak .Ultrathon to trzeba teraz zamawiać bo w sezonie nawet trzy razy droższy może być jak komary będą .
 
Cecula Damian
W każdym bądź razie po tamtej przygodzie podjąłem decyzje zakupu przyczepkiU
 
ziolek111
Panowie warte to jest swojej kasy co wy o tym myslicie Ponton bark bt270 http://olx.pl/oferta/ponton-bark-bt270-darmowa-dostawa-gwarancja-CID767-IDeAMFt.html#ca0b8894f3
 
maweric
Do wywózki się nadaje, za te pieniądze nic ciekawszego nie kupisz. O gwarancji zapomnij ( prywatny import ). Parę ładnych lat posłuży.
 
pontony.maweric.pl
Marek Bukowski
Bamobard Comando c5 z konsolą ładny jak nie wiem co .U

sumowapasja.pl/images/imagehost/10f8e0a63d3fbd98766b74da0104a662.jpg
 
maweric
Bardzo ładny, tylko ta skromna cena ponad 4000 Euro trochę powala U
 
pontony.maweric.pl
Marek Bukowski
Długość taka sama jak f470 i Bush jest szerszy nawet ,balony takie same .Pawęż i podłoga chyba aluminiowa ,materiał pvc jakieś no i markowy bardziej .Jak mnie najdzie to zrobię kiedyś podobnie na f470 . U
 
Piston2608
Witam.
Mam zamiar kupić ponton Bush favorit f420 i chciałbym się od was dowiedzieć do tego pontony mogę użyć silnika mercury 9,9. Jak taki zestaw będzie się sprawował na Wiśle podczas spiningu czy trollingu?
 
Marek Bukowski
Jeżeli chodzi o spining to można po nim nie tylko chodzić ale i skakać w kilka osób i nie robi to na nim żadnego wrażenia .Na tym silniku powinien ładnie pływać bo motor lekki i ślizg powinien być w miarę szybki .Ja myślę jeszcze o 470 na długie wodne zasiadki i namiot zainstalować ,420stkę mam dwa miesiące jak by co to mogę go opchnąć .
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09
18,746,804 unikalne wizyty