Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 6

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,438

· Najnowszy użytkownik: Charlessah


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
szymong
Jeszcze jakieś sklepy? Potarguje się w trzech sklepach i coś kupieU
C&R!!!
 
Marek Bukowski
Tak na szybko znalazłem za 650 i są na miejscu ,można pewnie też z hurtowni przez sklep miejscowy zamówić .
Edytowane przez Marek Bukowski dnia 23.01.2017 16:51
 
szymong
Ale gdzie to znalazłeś?
C&R!!!
 
Marek Bukowski
http://marketwedkarski.pl/31655,fin-nor-kolowrotek-offshore-spinning-ofs9500.html
 
szymong
Dzięki. I
C&R!!!
 
lukasz w
Szymekgl spokojnie. Można zrobić jakieś 1 duże zamówienie na pewno będą wedki duże multi itd.może ktoś z forum coś by jeszcze brał wtedy można szukać sklepu i cenę negocjować.nie koniecznie w pl
 
szymong
Wiem ale pytam orientacyjnie. .. fajnie by było wszytko kupić w jednym sklepie.
C&R!!!
 
Piotrek7272
Teraz na amazonie.de są po 162.93 wysyłka w Niemczech gratis.
 
Piotrek7272
Na ebay.de 159.95
 
Piotrek7272
Można też kupić na ebay.de za 101.79 euro +24.74 wysyłka ( z Australii )
 
Lucas
Powiem tak, jeśli chodzi o fin nora to problem jest tego typu, że ta firma nie chce nikomu dawać rabatów na sprzęt (chodzi o sklepy), dlatego ciężko jest znaleźć taniej. Biorąc pod uwagę to, że kurs euro i dolara idzie w górę to może być, że sprzęt w Polsce będzie jeszcze droższy. 160 euro daje nam 704 zł. W Australii cena dobra ale ktoś na forum już dołożył cło ostatnio i wyszło praktycznie tyle co w PL. Ciężki temat z fin norem. Jeżeli ktoś ma taniej to tylko z jakiejś starej dostawy jak kursy były inne.
 
SYMBIOZA
No właśnie...ja wyhaczyłem w dobrej cenie na ebay z Australii i po dwóch tygodniach był już w Polsce....
Ale niestety australijczycy są chyba za uczciwi i wpisują na paczce prawdziwą wartość...więc moją paczkę zatrzymał urząd celny i musiałem płacić vat- coś około 140zł...

Chińczycy robią to lepiej bo najczęściej podają wartość kilka lub kilkanaście dolarów i wtedy to przechodzi i nie płacimy podatku 23%....bo do 22dolarów podatku nie płaci się, a cła do 150$ nie płaci się..

Zatem można z australii zamówić ale wczesniej poprosić ich aby wpisali wartość poniżej 22$,,,

Pierwszy raz mnie dorwali...i to właśnie z australii...

Też szukam bo jeszcze jedną sztukę bym kupił
 
SYMBIOZA
Aha,
przypomniało mi się,że dzwoniłem w sprawie finnora do tego sklepu co Marek Bukowski podaje...chyba w listopadzie,,,,,,i radzę nie wierzyć w dostępność od ręki tak jak piszą bo u nich często to jest nieprawdaZ
 
Marek Bukowski
To prawda nie dość że nie wiedzą co to Fin Nor to jeszcze nigdy go nie mieli na stanie ,ale do feedera coś tam można wybrać .U
 
Robert
szymong napisał(aM

Jeszcze jakieś sklepy? Potarguje się w trzech sklepach i coś kupieU


Kupiles moze ?

szukam i ja teraz dobrej oferty kupna
 
Jacek Gebala
Robert napisał(aM

szymong napisał(aM

Jeszcze jakieś sklepy? Potarguje się w trzech sklepach i coś kupieU


Kupiles moze ?

szukam i ja teraz dobrej oferty kupna


Co ty na to ? - używany, ale w bardzo dobrym stanie plus szpula zapasowa, plus nieużywana tegoroczna plecionka GigaFish 0.60-330 metrów na jednej szpuli i 280 metrów WFT 0.55(tez nowa) na zapasowej.Wszystko za 800 PLN plus wysyłka w Polsce. Plecionki nawijane na nawijarce.
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
SYMBIOZA
Noooo O......Jacku cena bardzo kusząca...i te super pletkiI

Już jest nowy większy rozmiar na 2018r - ofs10500A będzie mój do dalekich wywózekU
 
Lucas
Jacek też na niego pewnie spogląda H ja zobaczę, może jak będą na stanie to też się skuszę I
 
Jacek Gebala
Kupiłem HR20 a zostały mi dwa FinNor´y 9500 z zapasowymi szpulami. O tych nowych słyszałem rożne rzeczy raz że mają być niby większe, a dwa że wcale nie. Zanim wejdą na rynek i zanim się dowiemy jak się będą sprawowały minie trochę czasu.
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Lucas
Patrząc po danych technicznych to większy nie będzie ale będzie miał sporo większą szpule.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11
18,729,655 unikalne wizyty