Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 4

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,435

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
robix
Przeboje z ostatnich kilku lub nawet kilkunastu lat .Milego sluchania.
Edytowane przez robix dnia 25.12.2015 00:52
 
robix
Energetyczne kawałki .Miłego sluchania.
 
robix
Witam killa utworków sprzed lat orginały i covery .Miłego słuchania.Pozdrawiam.
 
Kiersnowski Artur





Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Kiersnowski Artur
Nie wiem czy oglądaliście, ale Bagińskiego zawsze warto obejrzeć (to ten od oscarowej "Katedry", najnowszego "Wiedźmina w Hollywoodzie też będzie robił.)


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Kiersnowski Artur
I filmik Trollsky-ego, polskiego nożorba, zresztą świetnego z zajebistym podkładem, muzyka z filmu "Ostatni Mohikanin"


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
robix
Ma chłopak talent i zamiłowanie co widać po wyrobach które wytwarza .Prawdziwe rękodzieło i z tego co doczytałem na światowym poziomie a nie noże CHRL.
Edytowane przez robix dnia 12.01.2016 22:48
 
Kiersnowski Artur
Robix, mamy wielu znanych w świecie knifemakerów, nie tylko Trolsky-ego. Najbardziej znany chyba jest MarcinS czyli Marcin Słysz, jego projekty wykonuje również Spyderco, i nie są to tanie rzeczy panie oj nie są. Bo za Słysz Bowie od Spyderco (składany folder) po taniości to trzeba tysiaka liczyć a po normalnej cenie to tak z półtora :-) :-) :-). Mozna oczywiście bezpośrednio od Marcina sobie kupić jakiś nożyk jego produkcji, będzie taniej zależnie od materiału, wykończenia wielkości noża ale w kilkuset złotych można się zmieścić za kawałek porządnej klingi ze świetnym wykończeniem.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
robix
Artur nie znam sie kompletnie na nożach ,fajnie by było miec jakiś porządny nóż na ryby i pewnie te za tysiąc sa warte każdej złotówki ale zgubić taki nóz było by przykro.U Nie mniej temat ktory poruszyłeś bardzo ciekawy dla wedkarzy i mysliwych.
 
Kiersnowski Artur
Robix, nie trzeba wydawać tysiąca na porządny czy co najmniej przyzwoity nóż. Jak ktoś ma trochę smykałki do roboty w łapkach, to na przykład może kupić od kihliartiego (bardzo solidny knifemaker, robi z dobrej stali, obróbka cieplna też na wysokim poziomie, http://customblades.eu/) sam blank, czyli klingę koszt od 100 do 200 zł i sobie oprawić w dowolny materiał :-) :-) :-). Albo kupić gotowy nóż. Jest całkiem dużo nożorobów, może mniej znanych ale naprawdę solidnych, od którego kupisz nóż za 300-500zł i będziesz zadowolony.

Można też poszukać wśród tzw chińszczyzny, wbrew pozorom nie jest to sam chłam ale są również bardzo przyzwoite noże, nie podróbki w bardzo przystępnych cenach.
Edytowane przez Kiersnowski Artur dnia 13.01.2016 11:25
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
robix
Dzięki Artur za info , może kiedyś sie skuszę albo spróbuję zrobić samemu np ze starej tarczy .Pozdrawiam i miłego dnia.
 
Krzysztof Poniewierski
Fajna dyskusja warta wydzielenia z tego muzycznego tematu "Spamerzy" P
Pielęgnując pasję U
K-Pon
 
Kiersnowski Artur
A tak jeszcze offtopem, standardowa rada dla każdego początkującego nożownika, chcesz coś dobrego i nie wywalić nie wiadomo jakiej kasy, kup morę, podstawowe modele można kupić za 30-50zł i też zrobią robotę często lepiej niż nie jeden dużo droższy nóż.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
robix
Fajny kawałek z debiutanckiej płyty Pawbeats ft. Zeus - Widnokrąg . Znalazłem przypadkiem , nie znam grupy ale spodobało mi się .
 
robix
Witam .Kolejny nr od Popka z Londynu tym razem z Denisem .Popek i discopolo U

Popek & Denis - Przygody Abdula Baska Gdzie Jestes

 
Lucas
Ale wpadło mi w ucho... T

YouTube Video
 
robix
W podobnym klimacie .









 
Kiersnowski Artur
Kołaczkowska jak zawsze rewelacyjna :-).
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
robix
Tez Ją bardzo lubię , świetnie gra zawsze sie można uśmiać.
 
Bartek
YouTube Video


Coś mojego U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.09
18,720,483 unikalne wizyty