Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 10

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: BOSdug


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Slawomir Tabor
Opłaciłem składkę w Okręgu Siedleckim i ku mojemu zdziwieniu kosztowała mniej niż w tamtym roku . Zrobiłem opłatę na Okręg Mazowiecki i wyszło mi razem 257 pln.
Okrę Siedlecki daje upust i dopłaca do mojej karty i do każdego kto u nich kupi podstawową składkę członkowską .

Na 2015 rok zostały zawarte następujące porozumienia o wzajemnym honorowaniu składek:

Biała Podlaska
Białystok
Chełm
Lublin
Rzeszów
Tarnobrzeg
Zamość
Wałbrzych
Legnica
Sieradz
Częstochowa
Kielce
Kalisz

Ponadto z Okręgiem w Radomiu:
obwód rybacki rzeki Wisła nr 2 - 15,00 zł
wszystkie wody nizinne ze zbiornikiem Domaniów - 60,00 zł

Okręg w Łodzi - 50% składki okręgowej
Okręg w Piotrkowie Trybunalskim - 50% składki okręgowej
Okręg w Gdańsku - 50% składki okręgowej

Więcej informacji .http://www.pzw.org.pl/siedlce/mapa_porozumien
 
Lukasz Karasiewicz
Mi wychodzi inaczej, może nie zrozumiałem. Jeszcze nie opłaciłem składek.

W Siedlcach : skład członkowska 75zł + składka okręgowa (pełna 50%) 54zł
W Mazowieckim : składka okręgowa 118zł

Suma wychodzi 247zł
Czy dobrze rozumuję?
Uwolnij pasję
 
Semi
No widzisz, znów przepłaciłem, a miałem w Łosicach opłacić, ale miejsca na parkingu nie mogłem znaleźć i pojechałem do Janowa zapłacić, a to już okręg Biała Podlaska i drożej, no i mniej wód, no cóz i tak chyba wystarczy to co będę miał. G
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Lucas
Nie jest jeszcze źle, fajnie że w końcu coś taniej, też opłacam Siedlce plus Wisła nr 2. I opłacę dodatkowo Piotrków Try. lub Mazowieckie bo jak mi Wisła idzie w górę to nie mam gdzie łowić.
 
Kiersnowski Artur
Siedlce dają 50% zniżki. Ja w tym roku też opłacę członkowską w Siedlcach + okręgówkę 100% mazowieckie + 50 % okręgówki siedleckiej. Zmiana w stosunku do ubiegłego roku na +, jest taka że teraz o razu w Siedlcach dostaje się znaczki na cały rok. Prawdopodobnie do Siedleckich porozumień dojdzie jeszcze Ciechanów.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Semi
Ciekawe czy na 2016 też dadzą upust, bo jestem silnie zainteresowany.&
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Kiersnowski Artur
Na dniach będę wiedział to poinformuję.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Kiersnowski Artur
Już wiem :-) :-). Zasady na 2016 r. Pozostają bez zmian czyli tak jak w 2015. Będzie dopłata 2zł ponieważ będą wydawane nowe druki RAPR i te 2zł jest za druk. Po 15 grudnia znaki mają już być u skarbników w kołach. Pod koniec tygodnia uchwała zarządu ma być na stronie PZW Siedlce.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Semi
I zajebiście. Artur to najpierw trzeba okręgową mazowiecką opłacić żeby mieć u nich zniżkę z tego co rozumiem?? Nie wiem czy mazowiecki skarbnik nie będzie sapał że tylko okręgową opłacam nie mając wcześniejszej opłaty członkowskiej z innego okręgu, jeszcze takiego patentu nie przerabiałem.G
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Kiersnowski Artur
Semi ja przerabiam tak, płacę członkowską w Siedlcach, okręgówkę mazowiecką a następnie okręgówkę w Siedlcach, ale i robiłem tak że płaciłem samą okręgówkę maz a następnie załatwiałem Siedlce. Dużo zależy od skarbnika, najlepiej płacić u zaprzyjaźnionego. Ja tak robię. Wariant w postępowaniu zależy od ilości czasu jakim dysponuję.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Semi
Oki dzięki, zapytam czy mi bez członkowskiej znaczek na mazowiecki okręg sprzedadzą i trza będzie gdzieś koła siedleckiego szukać. Może w Łosicach opłacę jak będę jechał na wieś do rodziców.I Jeszcze kartę muszę wymienić bo jak ostatnio byłem z Robertem nad Narwią to mi Policjant uwagę zwrócił podczas kontroli że mam kartę przedpotopową i niepodobny jestem, jeszcze masę włosów na łbie było.H Z 1990 roku mam jeszcze.&
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Kiersnowski Artur
wymień zdjęcie na karcie i spokój.
Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody.

Karabin czasem sam strzela, ale trafiać to trzeba umić.
 
Semi
Kiersnowski Artur napisał(aM

wymień zdjęcie na karcie i spokój.


Nooo nie wiem nie wiem. Na zdjęciu pieczątka jest. Pierdziele jeszcze mnie o fałszowanie dokumentu posądzą i będziecie mi paczki ze słoniną i cebulą słać.C
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
Semi z otwartymi rękami Ciebie do naszego koła w Łochowie przyjmę I . Zbyszek skarbnik jest codziennie w swoim sklepie , załatw zdjęcia i po krzyku .
Przyjedziesz lódkę obejrzeć , załatwimy papiery i na okonki .
 
Semi
Slawomir Tabor napisał(aM

Semi z otwartymi rękami Ciebie do naszego koła w Łochowie przyjmę I . Zbyszek skarbnik jest codziennie w swoim sklepie , załatw zdjęcia i po krzyku .
Przyjedziesz lódkę obejrzeć , załatwimy papiery i na okonki .

Załatwi wymianę karty?? To zajebiście, nie będę musiał krążyć po Warszawie.I
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
W Łochowie zrobić książeczkę i wpłacić członkowską opłatę . W Wyszkowie opłacić mazowiecką znam skarbnika i zawsze u niego w domu płace później do Łochowa okręgową Siedlecką 50 % .
Chyba trzeba jakieś papiery załatwić ze swojego obecnego koła i przedstawić w Łochowie przy przejściu z koła do koła .
Jutro wszystkiego się dowiem nie będę teraz do Zbyszka dzwonił a może zadzwonie .H
 
Semi
A skąd ja Ci kurde papiery wezmę, jak ja co roku gdzie indziej płacę. Sławek oprócz książeczki opłat to przede wszystkim kartę wędkarską muszę wymienić.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
Dobra jest jutro sprawę ogarnę , co najwyżej zdasz egzamin. H
Dowiem się wszystkiego i do Ciebie zadzwonię .
 
Slawomir Tabor
Dziś zrobiłem opłatę 139 pln za ścianę wschodnią okręg PZW Siedlece na rok 2016 , do tego jutro w Wyszkowie dalsze 125 pln na okręg PZW Mazowieckie .
Razem 261 pln Z
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Semi
Sławek i mnie dziś zapisał do Łochowskiego koła, aż przyjemnie było zapłacić 139 zeta i móc łowić na całej ścianie wschodniej i nie tylko.D W marcu jeszcze opłacę mazowiecką okręgówkę i można się brać za X
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.17
18,678,550 unikalne wizyty