Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: Gabriel


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
KarolOlowek
Semi mam identyczną - też zdała egzamin. A co myślicie o przenośnych prysznicach? używałem i powiem, że warto...Taki czarny worek napełniany wodą z orientacyjnym termometrem....na allegro za grosze U

http://allegro.pl/turystyczny-prysznic-polowy-przenosny-solarny-20l-i6027495089.html

może ta słuchawka trochę słabo wodę daje, ale zawsze coś i człowiek dzika nie przypomina ;)
 
Lemiux
Ja też mam tą niebieską kuchenkę CampinGazu. Kartusze kupuję za 3,70 zł sztuka. Polecam do kompletu dokupić osłonkę paleniska. Uważam że obowiązkowy gadżet, skraca o połowę czas gotowania wody! http://www.aliexpress.com/item/NEW-Cord-100FT-9-Strand-550-Luminous-Glow-rope-Paracord-Parachute-deg-Free-shipping/1823323299.html
Edytowane przez Longin Bojanowski dnia 13.03.2016 18:13
 
Robert
Nic nie zastąpi malej butli gazowej plus palnik -poza ogniskiem i raszka Dobre one sa jak sie chce tylko podgrzać coś ze słoika ,ew zagotować litr wody .
A jak już jest chłodniej to wtedy słabo się pali aczkolwiek kiedyś miałem ,może nawet jeszcze gdzieś mam ,taka malutka kuchenkę na paliwo która sie pompowało a wytworzone ciśnienie w zbiorniczku z paliwem powodowało ze sie ładnie paliło i to była moja najmniejsza przenoska- kuchnia wielkości pudelka od kołowrotka 4000,ale szklankę wody czy słoik flaków dawała rade zagotować .Byl to produkt CCCP czyli ze Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich
Ale wtedy na rybki się jeździło się motorkiem i w plecak wszystko musiało się zmieści ,a teraz bus i jeszcze mało
Edytowane przez Robert dnia 13.03.2016 18:27
 
Longin Bojanowski
A wiesz Robercie ile teraz taka maszyneria kosztuje. Bez problemu można kupić Optimusa.
http://www.sport-shop.pl/palnik-na-paliwa-plynne-hiker-plus-optimus-p-11323.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2016-03&utm_content=11323#nclid=b1254cb9f99291aee84755a2c734ee98

lub dużo taniej troche inna, ale działajaca na tej sameej zaszdzie Petormaxa
http://www.conrad.pl/Kuchenka-naftowa%2f-Kocher-Petromax-Pelam-pel-no1-s,-170-mm-x-210-mm,-2,5-kW.htm?websale8=conrad&pi=860759&ci=SHOP_AREA_1015677_0611038
A może piec na szyszki za troche ponad 600 zł.
sumowapasja.pl/images/imagehost/35744283cba0e89177393b7e938ec816_resized.jpg
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Jacek Bartnik
Ja nie mam problemu z kuchenką,wrzucam na noc kartusz do śpiwora i pali jak ta lala A
 
Robert
Jacek kartusz do śpiworaS ,rozumiem każdy ma swoje zboczenia ale nie rób jaj , bo je stracisz jeszcze i wtedy będzie jajecznicaN
 
Jacek Bartnik
Robert napisał(aM

Jacek kartusz do śpiworaS ,rozumiem każdy ma swoje zboczenia ale nie rób jaj , bo je stracisz jeszcze i wtedy będzie jajecznicaN


Przestań Robert.Jak na zewnątrz jest -5 to w samochodzie mam z 0,a w śpiworze z 12 stopni.To co może się stać!Tylko podaj jakieś konkrety,bo robię tak od lat i nigdy się nic i wydarzyło.
 
Slawomir Tabor
Jacek może Robertowi się coś w śpiworze przytrafiło .H Oczywiście mam na myśli kartusz A
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Robert
Jacek ale jak mam ci podać konkrety .Jak to gdzieś tam mówią ja dzołkowałem hehee ,ale już przestaje i jestem poważny Ł.
 
roberto7
Naród jakiś delikatny obecnie . Pamiętam jak w latach 90 brały zimą karpie na wiśle a że same duże to i ludzi nie brakowało ,wojna na topory o najlepsze miejsca niemal była poprzez takie warunki niektórzy zaczeli biwakować i to w styczniu .Zajeżdzamy na miejsce , świta akurat ,mróz ok 10 a tu z zaspy śnieżnej wychodzi ktoś .Myślimy że może ktoś się ukrywa ale idziemy bliżej patrzymy a tu ojciec rozpoznaje człowieka a w zasadzie dwóch . Do czego to ryby mogą ludzi doprowadzić . Zaspa okazała się przysypanym namiotem .
 
Mateusz Wisniewski
można, można realizacja planów z dzieciństwa na posiadanie iglo U
 
roberto7
Tam akurat nie marzli .Co jakiś czas szła transakcja ,karpie do knajpy a w zamian rozgrzewająca ciecz .
 
Zweitakter
Namiot przysypany śniegiem to pamiętam jako sprawę zupełnie normalna jak brały sumy i karpie.... nad Wisłą w miejscu gdzie dzisiaj można krąpiki na telewizorek łowić i płotki na spławik :/
Moja garkuchnia bez zmian od wieków U
preferowane ognisko jednak z braku chrustu tu i tam zabieram czasami grila /czesto robi za kopcia na komary /
sumowapasja.pl/images/imagehost/bb8792b405811d1bbcde726b743bb671.jpg

Szybki swit nie zwalnia od kawy od czego poczciwy denaturat U
sumowapasja.pl/images/imagehost/a6f21f9053913e47adb4a04631d73110.jpg

Mniam gulasik w nocy warto zakąsic zeby dodnia sie nei rozpraszać i nie robic rumoru U
sumowapasja.pl/images/imagehost/fc063406e98bdc5cca58cc97fa58c912.jpg
 
Slawomir Tabor
Żarcie jak się patrzy ale popitki nie widać . Tak na sucho .G
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Zweitakter
Kawa jest, a oktany mogą spowodować powikłania w przypadku konkretnieszego brania, utratę sprzętu z powodu spiączki wywołanej odrą monopolową albo trudnosci z wcelowaniem kluczykiem do stacyjki na okolyczność powrotu....
 
Jan Brzozowski
Oj tam, Sławek. Herbatę i chyba kawę widzę w kubkach P
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Robert
Wartburg napisał(aM

Kawa jest, a oktany mogą spowodować powikłania w przypadku konkretnieszego brania, utratę sprzętu z powodu spiączki wywołanej odrą monopolową albo trudnosci z wcelowaniem kluczykiem do stacyjki na okolyczność powrotu....


Bo z każda cieczą łatwopalną trzeba się UMIEJĘTNIE obchodzić
YouTube Video

Edytowane przez Longin Bojanowski dnia 25.10.2016 21:11
 
Robert
Panowie dla czego wklejony prze zemnie film nie dziala,prosiłbym o instrukcje wstawiania filmów z YouTube
 
Marek Bukowski
Ja kopiuję wszystko co jest dalej poza znakiem = i działa .
 
Longin Bojanowski
P9U4yN-yu-0 a nie cały link zaczynający się od htpp.

instrukcja tutaj http://sumowapasj...ead_id=356

a tam J.B napisał

"Instrukcja wstawiania filmu do posta z youtube:

Mamy np: dany link;

https://www.youtube.com/watch?v=T6Zae2nZX6k

Kopiujemy pogrubioną część linku, czyli: T6Zae2nZX6k, następnie klikamy na ikonę www.sumowapasja.pl//includes/bbcodes/images/youtube.png YouTube, która znajduje się pod niebieskim polem w kwadraciku i wklejamy ten link pomiędzy nawiasy.
No i proszę, działa? Ano działa."
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.13
18,787,171 unikalne wizyty