Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Marek Bukowski
U mnie było rano około zera stopni ,Szymon uważaj żeby Tobie wąsy sumowe nie wyrosły po tylu nocach spędzonych nad wodą .M
 
Lucas
Nie wiem czy rozpatrywać to jako "porażkę" czy udaną nockę... Co prawda złowiłem rybę ale małą bo około 120 cm. Zdjęć nie robiłem bo jak ją holowałem to tak się telepałem z zimna na łodzi że druga wędka mi dzwoniła. Namiocik by się teraz przydał bo wiało pół nocy i zimno nad ranem, a ja śpię bez dachu na głową. Strzał dopiero o 5.30... Tak myśląc nad tym wyjazdem to chyba jednak sukces bo przez noc temperatura wody spadła o 3 stopnie! Chłopaki kto chce jeszcze połowić to niech się streszcza bo to chyba końcóweczka... A dla mnie to raczej była ostatnia nocka w tym sezonie mino, że mam jeszcze piękne żywce...

Chłodne poranki wynagradzają takie widoki U

sumowapasja.pl/images/imagehost/08011b5fd59e8573646c9b9cdf66f2b6.jpg
 
szymong
No Łukasz racja teraz już jest mega zimno, ja łowie na łodzi kabinowej wiec nie ma tragedii śmiało do listopada mogę łowić. Szacun dla tych co teraz bez "dachu nad głową" spędzają noce na wodzieI co do wąsów to heh taki styl życia D jak dwa dni mnie nie ma na wodzie to mnie skręca hehe rano pobudka i do pracy a po pracy znów nocka na łodzi i tak w kółko. .. to chyba chore? ???Fishing
C&R!!!
 
Robert Pytka
Nie ma co odpuszczać tylko zmienić technikę , teraz najlepsze łowienie będzie popołudniu jak się woda nagrzeje . Wczoraj nie wytrzymałem i kilka godzin nad wodą zakończyło się dwoma maleństwami .

sumowapasja.pl/images/imagehost/45beca9e48c2c5931d3f3d0d364aa135_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/54596b8ce7e8710ceeb319392446b5fc_resized.jpg
 
szymong
Wąs to WąsI gratulacje! O tej porze to każdy sumek cieszy!
C&R!!!
 
Semi
Przynajmniej coś tam złowiłeś i mi nadzieję dałeś na weekendowe spinningowanie wieczorne, może cieplej się zrobi i mi się uda coś drapieżnikowego wydłubać na tych plażach za Twoimi plecami. &
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Lucas
Robert gratulacje, ja na suma chyba polecę w piątek rano.

Cholera myślałem, mam mega sandacza, branie z opadu piękny hol a tu sumik Z

sumowapasja.pl/images/imagehost/8766685d489bcca40ba278b1d5125995.jpg

Złowiłem dziś jeszcze małego sandacza i leszcza, a sandaczowy podwymiarek mi spadł przy samej łodzi.
 
Piotrek7272
Ładnie łowicie-gratulacje dla wszystkich.
Ja hak już zamontowałem łódka prawie gotowa mam nadzieje że jeszcze w tym miesiącu ją zwoduje.Teraz woda będzie się podnosić na Renie to w piątek pojadę ,posiedzę do soboty do południa.
 
Lucas
Dziś rano trochę pływałem i pierwszy raz w tym roku nie miałem kontaktu z sumem... Chyba jesień przyjdzie wcześniej niż wszyscy myśleli.

Za to psiaki się ruszają powoli U dziś były dwa i trzeci poszedł z gumą...

sumowapasja.pl/images/imagehost/8b2300a0c8308033632907fae8894432.jpg
 
Semi
Wczoraj pomimo złych prognoz pogody wstałem o 5.30, w piątek wieczorem spakowałem plecak i pokrowiec i około 6.00 byłem nad Bugiem. Wziąłem spina i dwie spławikówki z myślą o połowieniu w nadbużańskich dołkach, na które nikt nie zagląda. Woda teraz niska to można wszędzie dojść i połowić w miejscach w których jeszcze z miesiąc temu nawet spławikówką ciężko połowić, nie mówiąc już o spinningowaniu. Wokolicy miałem chyba ze cztery takie dołki, ale już na pierwszym mi się spodobało, co chwila coś tam pogoniło, spławiło się, a jak zobaczyłem złotego karasia który wyskoczył z wody, to odłożyłem spinning i zabrałem się za spławik. Miałem tylko kompościaki, ale jak się okazało to nic więcej mieć nie musiałem, co chwila łowiłem ładne japońce

sumowapasja.pl/images/imagehost/f10bb6e305d52492b4e50b438572029b.jpg

Pomiędzy japońcami trafiały się też śliczne złociaki

sumowapasja.pl/images/imagehost/3c081871fc3633dd91a91c9ea61f7436.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/933ce1346492a8704924bed2e43a0b4e.jpg

Które darze szczególnym sentymentem i po fotce zwracam naturalnej wodzie. Pogoda paskudna, co chwila leje, a ja bez parasola tylko w kurtce przeciwdeszczowej. Postanowiłem kilka razy machnąć spinem na odjazd i na Algę 1 wyjmuję szczupaczka 52 cm.

sumowapasja.pl/images/imagehost/1ce26b425bc9852406f5b8886b31292f.jpg

Około 10.00 jestem w domu, w sam raz zaczęło tak lać że świata nie widać, do tego burza jeszcze. Ale około 13.00 wychodzi słońce i znów lecę nad jeziorko z dwoma spławikówkami, do 17.00 posiedziałem i nic a nic się nie nudziłem, przetrzebiłem japończyska trochę żeby złociaki miały lżej i mogły się wycierać między sobą, a nie krzyżować ze srebrnymi, bo kilka krzyżówek złowiłem.

sumowapasja.pl/images/imagehost/da5d0c16dc4279e6d1d052f4b821ebfa.jpg

Rano złowiłem 10 japońców, każdy w granicach 31-34 cm i trzy złociaki, po południu 21 japońców i dwa złociaki. Miałem też chyba na kiju pięknego lina, ale nie dałem rady go nawet od dna oderwać i władował się w drzewo.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
konopaa
No fajnie połowione. Pogratulować!
 
Slawomir Tabor
Semi na zdjęciu widać że starorzecze wysycha . Ładne rybki .I
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Radek Uscinski
Semi fajne japonce, ale przede wszystkim złociaki!Kurde kupę lat już ich nie łowiłem :(

U mnie w końcu ruszyły się szczupaki. Liczyłem bardziej na okonie, ale udało się złowić tylko jednego i zaliczyłem koło dziesięciu sztuk szczupaczków. Niestety tylko jeden nadający się do zdjęcia i jeden ładny zerwany(nie widziałem go nawet tylko spokojnie chodził dookoła mnie a ja w tym czasie zaplątałem się podbierakiem i po rybie Smile ) Dla mnie ciekawostką było, że wszystkie brały na dwa razy i praktycznie tylko na jeden rodzaj przynęty czyli kopytko koło 5 cm.
sumowapasja.pl/images/imagehost/488c3b258b67ed2269e7bf816f7ab345.jpeg
 
Semi
Slawomir Tabor napisał(aM

Semi na zdjęciu widać że starorzecze wysycha . Ładne rybki .I


Sławek, jest jeszcze miejscami dwa metry wody, także nie ma szans że wyschnie. Braciak dziś odpalił pięknego lina 45 cm i japońca 1,5 kg też w granicach 40 cm.Z Po co mu namiary dawałem na to jeziorko, teraz będzie mnie denerwował co drugi dzień.U
Piękny szczupak Radek.I
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Marek Bukowski
No ładne ryby I karasie złote w moich stronach też już rzadkość ,nawet trudno je kupić .A dawniej występowały w każdym dołku czy Bugu .
 
Lucas
Gratulacje chłopaki, u mnie dziś mały sandacz i trochę brań jeszcze było. Rano 3 godziny stracone bo mega mgła była i nie bardzo dawało się płynąć...
 
Piotrek7272
U mnie dwa sandacze i jeden sumek z wertikala,woda ma jeszcze 20 stopni to jeszcze sezonu sumowego nie kończe.
sumowapasja.pl/images/imagehost/8b6487fffb9d31a7673235f79e068086_resized.jpg
 
Robert Pytka
Gratuluję wszystkim co połowili . Ja niestety nie miałem kontaktu z sumem .

Semi piękne karasie . Niestety w niedzielę w tamtej okolicy już były samochody więc zaraz miejscówa się rypnie . A na Bugu to ja jeszcze tyle ludu nie widziałem w tym roku . Na odcinku 2 km na wysokości Twojej wioski naliczyłem 25 wędkarzy . Masakra jakaś . E
 
Semi
Robert Pytka napisał(aM



Semi piękne karasie . Niestety w niedzielę w tamtej okolicy już były samochody więc zaraz miejscówa się rypnie . A na Bugu to ja jeszcze tyle ludu nie widziałem w tym roku . Na odcinku 2 km na wysokości Twojej wioski naliczyłem 25 wędkarzy . Masakra jakaś . E


Robert jak srebrny Sharan to braciak pewnie z ojcem siedzieli.
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
lukasz reczek
Gratki za ryby PanowieI
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.23
18,652,149 unikalne wizyty