Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 5

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: RonaldKak


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Mariusz Kulinski
Garbusy 1 liga #J
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Janusz81
Super garbusy #
CATCH & RELEASE
 
j-23
Wczoraj wybrałem się popływać za okoniem ,ale silny bul gardła nie pozwolił jednak na skupienie się na łowieniu ,złowiłem jednego okonia i dałem spokoju z dalszym łowieniem.

URL=http://sumowapasja.pl/imagehost.php?p=image&id=12272]sumowapasja.pl/images/imagehost/4474050fc4f959397cdbd76f10996832.jpg[/URL]
Edytowane przez j-23 dnia 12.09.2021 12:43
 
Slawomir Tabor
j-23 I takie dziś na starorzeczu buszowały zero zainteresowania przynetami .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
j-23
Witam z okoniami tak często bywa że jak ganiają to gryzą wszystko ,albo nie reagują na nic.
 
km73
Ale i tak pasiak prawilny! J-23 J
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
km73
To już moja ostatnia wędkarska prosta na Kępie Potockiej. Za kilka tygodni przeprowadzka w okolicę Kanału Żerańskiego.
Od chwili przebudowy kolektora wodnego Marymont nad Wisłą, wody w kanałku już prawie nie ma. O Ps. Zawsze jak Wisła była wysoka to i Kępa Potocka miała więcej wody.
Nie miałem jak w niedzielę podebrać tego malucha 48 cm. Przy betonowych brzegach jest już tylko błoto. Nie ma wody aby zanurzyć podbierak i po Bożemu wyjąć rybę. Ponieważ kupiłem ostatnio większy podbierak Rapali, to jeszcze udało mi się na styk to ogarnąć, ale co za tydzień? Na windę? Brzuchem czy bokiem po błocie? No raczej nie... Ł Ł Ł Eh...

sumowapasja.pl/images/imagehost/8285d2f9cde6ef4d25b6bdf93d006d58.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Slawomir Tabor
Moje 53 cm szczęścia .
Tak dawno nie miałem kontaktu z rybką .

sumowapasja.pl/images/imagehost/a358bfe238d9a43020ea9de4c5e5ad04_resized.jpg
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Semi
km73 napisał(aM

Za kilka tygodni przeprowadzka w okolicę Kanału Żerańskiego.


Maniek, to będę jeździł do Ciebie pod blok na rybki, będziesz mi pęczakiem miejscówkę nęcił w nocy żeby inni nie widzieli.D Gratulacje chłopaki za okonie i szczupaki. U mnie w piątek rysuje się wypad weekendowy nad jezioro Wigry, pogoda do dupy ma być, ale zapakuję polary, goreteksy i inne gadżety i chyba pojadę. Żonka się trochę waha, marudzi że nie będzie miała co robić, ale może uda mi się ją namówić.X
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
km73
Semi,
Na początek pójdzie rekonesans ze spinningiem w okolicach ul. Białołęcka. Muszę znaleźć miejsce pod bata 7m. i pickerka. Mam opóźnienie 1 msc. w tym projekcie więc w tym roku już raczej nie poszaleję. Jeszcze malowanie chaty i przeprowadzka mnie czeka.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
jachu67
Gratulacje dla łowców !!.
Ja się przygotowuję na długo oczekiwany wypad nad Wisłę.Q Od jutra zacznamFishing
 
Janusz81
Dziś chwilę po 6 zameldowałem się nad kanałem Odry z chęcią złowienia sandacza. Sandaczy nie było ale chwilę po 9 zameldował się klenik 55cm złowiony na trupka
sumowapasja.pl/images/imagehost/e3014862e6eb64164c4756e30249ed91.jpg
CATCH & RELEASE
 
km73
Janusz, gratki za rybcie, ale wg mnie to boleń. Ładny srebrzak. I
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Slawomir Tabor
Maniek nie wybrzydzaj , każda rybka cieszy .
Janusz I
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Janusz81
No właśnie zmyliły mnie trochę te płetwy. Nie często łowię takie rybki D
CATCH & RELEASE
 
Semi
Ten zimy, deszczowy i wietrzny weekend spędziłem na Suwalszczyźnie nad jeziorem Wigry. Połowiłem tylko w piątek ze dwie godziny po przyjeździe nad jezioro, dopóki nie zaczęło lać, no i tak lało i wiało do dziś do 11.00, a jak już zaczęliśmy się pakować to przestało na chwilę, żeby po około godzinie znów zacząć padać. Nie wiem co nam strzeliło do głowy żeby w taką aurę jechać, tylko wątrobę mocno nadwyrężyłem bo ekipa była okrutna. Miejscówka zarąbista, latem tam pojadę to się połowi za wszystkie czasy, rybkę widać, kumpel poszedł ze spinem na godzinę to przyniósł szczupaka 66 cm i trzy okonie 30-taczki. ja złowiłem na spławik kilka małych płotek i krąpików, ale ani czasu na nęcenie nie było ani pogody żeby na łódce albo pomoście posiedzieć.

sumowapasja.pl/images/imagehost/feb2dde3865c086b22d52aecd32e9f05_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/94a1b70d8cfb701f9fb47788a83c98c5_resized.jpg
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
jachu67
Długo oczekiwany wyjazd, a tu pogoda -pod psem. Całą noc padało. Coś mnie tknęło,bo nie schowałem się do auta, jak Waldek, ale noc spędziłem na fotelu pod parasolem. O to nagroda :
sumowapasja.pl/images/imagehost/48b44a6d1e1cfc02062557f70de0dd2f_resized.jpg

Przepraszam za to ,że nie było maty, pięknych zdjęć, bo talk na prawdę , to nie wierzyłem,że coś złowię. Był to dopiero drugi wyjazd na suma w tym roku.U
 
salto
Gratulacje za rybki# Ja powoli zaczynam zasiadki za sandaczem, na razie na zero choć brania były.
Robert
 
km73
Panowie J za ryby i wytrwałość nad wodą. Faktycznie, weekend pod względem pogody był do bani!
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Mariusz Kulinski
Brawo WyJ
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.22
18,650,407 unikalne wizyty