Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: Gabriel


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Szafa
Gratuluję wszystkim łowcom, U mnie też połowione U. W ostani czwartek wybrałem się sam na 3 noce, w pierwszą noc silne 193 cm
sumowapasja.pl/images/imagehost/2819f742276a2d0ec6cb9d166547d54c.jpg
Druga noc, po całym dniu deszczu dała mi takiego grubaska, 210cm i 63kg.
sumowapasja.pl/images/imagehost/9704b53fa55256654e811d7f3df661dc_resized.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/9bd9c05b80d53bafabb2efe92333cca0_resized.jpg
Trzecia nocka bez strzałów
 
Mariusz Kulinski
Piękne rybska # To z rzeki czy woda stojąca?
 
Lucas
Kurde piękne ryby! Gratulacje! Mnie zgonił deszcz z zalewu Wislanego. Narazie 3 sztuki.
 
Robert Pytka
Piękności Gratulacje #
 
Jan Brzozowski
Pięknie połowione, chłopaki, gratuluję J
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
johny5g
Grubo wielkie graty , samotne wypady mają swój klimat !!
Johny5g
 
Szafa
Dzięki bardzo Panowie.
Powiem Ci Wojtek, że samotna zasiadka daje mi 100% więcej adreanaliny. Satysfakcja z samotnie wyholowanych ryb także podwójnaI
 
johny5g
Szczególnie w Polsce bardzo dużo wędkowałem samotnie , ma to swój niepowtarzalny klimat jest też dużo trudniej np w kwesti dokomentowania fotograficznego ale wszystko da rade jeśli się bardzo chce!! Teraz głównie pływam z ludzmi i to też ma swój klimat , bardzo ważna jest taktyka umożliwiająca zamiane grupy ludzi w jeden motor maksymalnie pracujacy w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu .. To czasem wcale nie jest łatwe , ba czasem cholernie trudne..
Johny5g
 
waldek42
Szafa napisał(aM

Dzięki bardzo Panowie.
Powiem Ci Wojtek, że samotna zasiadka daje mi 100% więcej adreanaliny. Satysfakcja z samotnie wyholowanych ryb także podwójnaI


He, he samotnie to można wytargać króciaki, ja sam też tak myślałem a na dwójce+ popuściłem w gacie i mogłem tylko wyjąć kotwicę z pyska w wodzie bez upragnionej sesji zdjęciowej a jestem kawał chłopa - targnąć mogę ze dwa wory cementu i lewą ręką jeszcze browara pić. Masz rację z samotnych zasiadek na suma to tylko adrenalina strzela w łeb. Pozdrowienia dla moich parterów w takiej potrzebie..
 
Szafa
waldek42 napisał(aM

Szafa napisał(aM

Dzięki bardzo Panowie.
Powiem Ci Wojtek, że samotna zasiadka daje mi 100% więcej adreanaliny. Satysfakcja z samotnie wyholowanych ryb także podwójnaI


He, he samotnie to można wytargać króciaki, ja sam też tak myślałem a na dwójce+ popuściłem w gacie i mogłem tylko wyjąć kotwicę z pyska w wodzie bez upragnionej sesji zdjęciowej a jestem kawał chłopa - targnąć mogę ze dwa wory cementu i lewą ręką jeszcze browara pić. Masz rację z samotnych zasiadek na suma to tylko adrenalina strzela w łeb. Pozdrowienia dla moich parterów w takiej potrzebie..


Jak widać samemu można targać nie tylko króciakiH
 
Jozek Pojedyniec
My tradycyjnie już w ten weekend ze 20 sumów ustrzeliliśmy , z czego Jacek życiówkę 170
sumowapasja.pl/images/imagehost/c586f8167623200acffcb2c86b34e5df.jpg
Maja życiówke 180
sumowapasja.pl/images/imagehost/afb16009c37c8db88beb7c181573349e.jpg
No i ja też takie maleństwo ustrzeliłem
sumowapasja.pl/images/imagehost/b343db5d62f311d1314623fa618bb6d2.jpg
pojedyniec.com.pl
 
pojedyniec.com.pl
Semi
Piękne smoki panowie i panie.J
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
johny5g
Ładne rybki na ładne woblery..
Johny5g
 
Szafa
Graty PanowieJ
 
szymong
Józek szaleje... mandarynki nadal im smakująI ładne rybki gratulacje!
C&R!!!
 
Lucas
Gratulacje Józek, pięknie połowiliście, u mnie też ostatnio sprawdzają się woblery Józka. Dwa popołudnia i wieczory łowienia plus jeden poranek, łącznie 5 sumków z zalewu Wiślanego, nie wszystkie ryby były fotografowane. Pogoda bardzo kapryśna. Dwa razy zmokliśmy, pierwszym razem tak, że nawet majtki miałem mokre...

sumowapasja.pl/images/imagehost/d3f54fcb3009ee66671601d05d6d4f15.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/3cdce4f03349868e29befc7dc2436944.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/ac55958a24bd677dc2e06d9c4fc51eb7.jpg


Wielkościowo słabo bo jedne ryba około 150 cm a reszta całkiem maluszki 120-100 cm.

Ciekawym zjawiskiem był wylot jętki, bardzo utrudniało to łowienie bo chyba wszędzie nam właziły....

sumowapasja.pl/images/imagehost/d5c0c8e882a341b1a8f484573994c5a0.jpg
 
Szafa
Świetny wynik Lucas J
 
Robert
Lucas napisał(aM



Ciekawym zjawiskiem był wylot jętki, bardzo utrudniało to łowienie bo chyba wszędzie nam właziły....

sumowapasja.pl/images/imagehost/d5c0c8e882a341b1a8f484573994c5a0.jpg

Gratuje rybek
A ponoć jak idzie jętka to nic nie bierze -)) a moze to właśnie ona dawala Wam wyniki
 
Mojzesz81
Gratulacje Lucas. Widziałem was wczoraj...miałem podejść i pogadać ale nie chciałem przerywać drzemki. Co do jętki...witajcie w naszym świecie. Pozdro.
 
Lucas
Przy jętce ciekawie ryby się zachowują, też słyszałem, że nie biorą jak jest wylot ale trochę brań było. To właściwie ryby z jednego wieczora i poranka bo kolejny wieczór nic nie dał, a cały dzień spędziliśmy w porcie bo wiało bardzo mocno i ciuchy trzeba było suszyć.

Mojzesz81 trzeba było wpadać na pogaduchy, ja to spałem jak "ptak na gałęzi", co chwilę się budziłem. Ogólnie coś spać nie mogłem więc można było zamienić kilka słów jak nas widziałeś i poznałeś. Pierwszy raz w tym roku tam byłem i raz rok temu. Jeszcze tam nawet dobrze wody nie znam. Tyle co między mostami.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,782,370 unikalne wizyty