Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 7

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,439

· Najnowszy użytkownik: AnthonyFot


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
roberto7
Może popróbujcie z napływu betonowych tzw wojskowych główek na których rozpinają mosty pontonowe . O ile jest z napływu 2 m wody i nie rwie z siłą wodospadu ,powinno coś wziąć . Chyba że faktycznie coś się stało z miętusami na wiśle .
 
waldek42
roberto7 napisał(aM

Na miętusie to w tym roku nawet nie byłem ani razu jednak nie zmienia to niczego .

Błagam, nie rób chały. To jest forum zawodowców nie popierdół...
 
jachu67
roberto7 napisał(aM

Może popróbujcie z napływu betonowych tzw wojskowych główek na których rozpinają mosty pontonowe . O ile jest z napływu 2 m wody i nie rwie z siłą wodospadu ,powinno coś wziąć . Chyba że faktycznie coś się stało z miętusami na wiśle .


Miło,że martwi Cię to,że nie łowimy i Próbujesz coś zasugerować.
Ale książkowych rad nam nie potrzeba. Gdyby wędkowanie było takie proste , jak Piszesz, to po kilku sezonach zabrakłoby ryb w wodzie. A tu kicha !Z. Ryby nadal pływają i mają się dobrze P.
Edytowane przez jachu67 dnia 24.11.2016 10:40
 
roberto7
Aha .No to już opuszczam zawodowców ,bo gdzie mi tam do takiego poziomu . Waldek 42 ,to co tu robisz ?
 
Marek Bukowski
YouTube Video
 
Mariusz Kulinski
DD Rewelka I
 
jachu67
Marek : to było dziś na rybach ? A ten tupiący , to Ty?D
 
Jan Brzozowski
Hehe, gdyby takie tupanie chciało zadziałać D
Chociaż lepiej nie, bo w wodach byłaby "sahara" Ł
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Zweitakter
Dzisiaj nad Bugiem
sumowapasja.pl/images/imagehost/deb0920191ff6081b60340e75aaa3573.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/7558cf7a77e77dcf0d01cc7ba4770357.jpg

Lipa garbata a nie sandacze, złpalem babke w swetrze :(
sumowapasja.pl/images/imagehost/4c6ea57c94c0353ddcc952f44479e967.jpg
Babka była nadwyraz rosła tu pływa sobie do foto w jakimś pozostawionym przez brudasa pudełku po białych robakach
sumowapasja.pl/images/imagehost/0d7c0e79f2586f007b65d4ac14f055c3.jpg

Ślad po kubku na dachy samochodu U
sumowapasja.pl/images/imagehost/ac697d6bf3744652bce50bc6e3980df9.jpg
 
Marek Bukowski
Wody już ładnie na Bugu przybyło .
 
waldek42
[quote]Wartburg napisał(aM

Dzisiaj nad Bugiem
sumowapasja.pl/images/imagehost/deb0920191ff6081b60340e75aaa3573.jpg


O żesz Ty, jesteś od dzisiaj moim kumplem. Zawsze marzyłem o spotkaniu z takim gościem nad wodą. Musi mieć wiedzę.. i ten kij i kołowrotek i w ogóle. Szacun.
 
Szumi89
Ja wczoraj wybrałem się na rybki ze znajomymi. Zamiar był na Sandacza i miętusa. I o ile sandacza się nie u dało złapać to jednak Miętowy zaszczycił obecnością&

sumowapasja.pl/images/imagehost/4440a9cce3cf0dd03c729502cea46c41.jpg
Jakiś kolos to nie jest ale 45cm też cieszyP
"Nie możemy rozwiązywać problemów używając takiego samego schematu myślowego, jakim posługiwaliśmy się w trakcie ich pojawienia się. "
 
Semi
Co chcesz ładny miętusek.I Ja wczoraj polatałem ze spinem za okoniami w Bugu i powiem szczerze że oprócz świerzego powietrza to nic nie złapałem. Przynajmniej sobie motorkiem poszalałem po błockach trochę. Samochodem nie ma szans dojechać gdziekolwiek, nawet Straż Graniczna walczy z błotem swoimi Landkami. U

sumowapasja.pl/images/imagehost/2a176586a8a2cb2d5d10495231b985ec.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/68e8ee56a47f7275ff35d76ca021ad43.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/0feab4cf41590b99ce3ad7c96cfda5d1.jpg
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Slawomir Tabor
Miałem nad wodę pojechać zobaczyć Bug ale żonka do noszenia zakupów mnie zatrudniła i dzień spędziłem w super marketach .E
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Zweitakter
waldek42 napisał(aM

O żesz Ty, jesteś od dzisiaj moim kumplem. Zawsze marzyłem o spotkaniu z takim gościem nad wodą. Musi mieć wiedzę.. i ten kij i kołowrotek i w ogóle. Szacun.


Styliazacja pamiątkowa ze starych czasów, dawno temu umiałem znaleźć brzany /te największe/, sumy i sazany w Wiśle teraz to gupi i nieskuteczny jezdem a już szczególnie na Bugu dolnym, co nie zmienia faktu ze na jakąś nockę albo dwie z większym żywcem bliżej powierzchni wody można się latem ustawić U
 
Robert Pytka
A ja byłem w sobotę na Bugu i ku mojemu zdziwieniu złowiłem wymiarowego sandacza i szczupaka i zaliczyłem jeszcze kilka brań . Tak więc może częściej będę zaglądał nad rzekę .
 
Semi
Robert Pytka napisał(aM

A ja byłem w sobotę na Bugu i ku mojemu zdziwieniu złowiłem wymiarowego sandacza i szczupaka i zaliczyłem jeszcze kilka brań . Tak więc może częściej będę zaglądał nad rzekę .

O widzisz, mogliśmy się zgadać na jakąś bajerę, grasowałem w sobotę kilka godzin.U
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Robert Pytka
Mogliśmy i miałem cichą nadzieje, że się spotkamy bo byłem na tych samych miejscach co Ty . Może się jeszcze doczekam . A błotko fajne ledwo przejechałem za Moskalem na Pieczyska .
 
Semi
A bo stadnina zaorała jedną drogę przy polu i tam niezłe błocko przy krzakach, że też się porwałeś na tą trasę.D Ja zacząłem od kamieni na Tamach i do zatoki w Woroblinie dojechałem, dalej już mi się nie chciało.U
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
Robert Pytka
A ja odwrotnie zacząłem od wyspy w Woroblinie tej na wprost jadąc drogą , dalej zatokę , Moskal i skończyłem na Tamach rozganiając kormorany i przez Janów Podlaski do domu . Takie kółeczko . Ale samochodem to się już nie porwę na takie jazdy , bo za słaby w teren . Wszędzie poorane strasznie . T
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.23
18,769,847 unikalne wizyty