Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: Lavilltrile


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Andrzej Cecula
W piątek po pracy wyskoczyłem z moją Olą na rybki trochę potrolować i coś się tam trafiło U w końcu jakaś rybka do pokazania bo tak to same glutki po 80cm się ostatnio trafiają, jako przyłów trafił się również fajny sandaczyk 65cm i to za czym pływałem czyli wąsaty 155cm moja Olka miała jeszcze jedno mocne branie, ale niestety niewcięteG
sumowapasja.pl/images/imagehost/73eb2dbdd68f2d607c4ea688f3d99568.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/18bb36872afb21b581ca34329956ccde.jpg
sumowapasja.pl/images/imagehost/cdee20cb1d6dcf0c1f147fdbfb89b61d.jpg
 
Slawomir Tabor
Andrzej no to połowiłeś .

J
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Jan Brzozowski
Gratki Andrzej J
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Mariusz Kulinski
Brawo Wy J
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
jachu67
super rybki !!
 
km73
Brawo Wy!!! J x 2!
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Lukasz Ciesielski
O super J
 
tomek sztanka
Fajne rybki, gratki.
Czterokrotnie na przełomie czerwiec/lipiec byłem na Wiśle.
Nie złowiłem kompletnie nic!!!
Łowiłem na feedera jak zwykle, nawet krąpia, sapy, uklei...po prostu nic.
Od mostu Siekierkowskiego po kanał portu czerniakowskiego zero.
Dodam, że zanęta bardzo dobra w trzech smakach po 2.5 kg z fluo i dodatkami.
Zero spławów, ani rapy strzałów, cisza, nawet wędkarzy nie ma, dwóch spinningistów
machnęło mi tylko ręką, że nic!!! Jeden powiedział mi, że od miesiąca chodzi za kleniem i pobicia nie miał a widziałem sprzęt...i jego prowadzenie przynęty.
Wisła na tym odcinku martwa. Kaczki jedzą kuku z ręki. Wydry co było ich 25 poszły, kormorana co stado było na Praskiej stronie teraz nie uwidzisz. łowiłem 2 lata temu sumki takie 40 w zeszłym roku jeszcze rwały przypony-też zniknęły. Dwóch wiślaków mówi, że padaka totalna. Rybitwa 1 lub dwie nawet nie zniża lotu. Gówna płyną z kolektorów po dwóch stronach Wisły.

Mam zamiar bez wędki zobaczyć na Spójni i pogadać z wędkarzami bo możliwe, że ryby w fekaliach siedzą...Tragedia!!! Pogoniłem PSR tak jak ja to potrafię, no może łagodniej niż po pijaku ale kurew dostali, darmozjady. Przy pomniku Sapera jak bulwary nad Wisłą
przejść się nie da a w ogóle to papier płynie aż z Brześc to wysoko między Konstancinem a Górą Kalwarią!!! Łódek wędkarskich zero. Jeszcze pojadę na nockę ale szkoda mi towaru... Jadę na NarewB. Z Żalem Tomek.ZO
P.s. Łowię po obu stronach Wisły i po kilka leszczy minimum...ŁOWIŁEM
 
km73
Tomek,
Ja chwilowo też zawiesiłem ale z innego powodu. Maj, czerwiec na ujściowej Rządzy trochę okoni na spinning trafiłem. Ale rozmawiałem z lokalesami, którzy na grunt i spławik siedzą. Też bida z białorybem. Pół dnia i jeden krąpik, a miejsca super. Rapy i zębate w grążelach uderzą więc drapieżne życie tam jeszcze widać.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
tomek sztanka
Mariusz,
byłem na Jeziorce a właściwie przy ujściu. Woda dotleniona na 100% i zabrałem spinn.
Trzy godzinki rzutów 100 na suma różne przynęty i nic. Wisła płytka wystające drzewa,
miejscówka super...jedno walnięcie suma przy drzewie jakieś 130m. za daleko na 180 g. kij dla mnie... Zrobiłem z 50 zdjęć by na spokojnie je ocenić. Pewnie pojadę z feederem.
T.
 
Slawomir Tabor
Za to na Bugu białoryb żeruje .
Kilku znajomych dobrze połowili pinka i groch .
Okolice Brańszczyka .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
tomek sztanka
Chcę zabrać namiot i usiąść na 2 tygodnie może tam gdzie mieliśmy mały zlot na Narwi.
Nie wiem czy sam dam radę ale spróbować muszę bo w W-wie się duszę!
T.
 
Slawomir Tabor
Tomek zdejmij maskę bo covid już przeszedł.
Będzie Ci w Wa-wie lepiej oddychać .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
tomek sztanka
Ja nie Zorro w maskach nie chodzę i tak na Mokotowie rozpoznają mnie po rozmiarze buta.^
 
Semi
W końcu wyrwałem się na jakieś dłuższe łowienie. Padło na Narew za Pułtuskiem, moje ulubione łowisko, mało oblegane z ciężkim dojazdem. W sumie nie bardzo jest o czym pisać, białoryb wyłączył się całkowicie, jedynie na białe robaczki co jakiś czas coś dziubało. Dziś przed 04.00 zaczęło padać i w deszczu zobaczyłem w końcu branie na kukurydzę, sprawca okazała się przyzwoita płotka, po chwili trafiła się druga i na tym koniec. Na białe robaki rano oszukał się sandaczyk 53 cm i to już wszystkie ryby jakie udało mi się na tym wypadzie złowić. Posiedziałem do 10.00, wypiłem kawkę nad wodą i do domu.

sumowapasja.pl/images/imagehost/acce0f24841a89c71e37cefac96f3e01_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/5f748ebb15a1b08c380ae3bc1880f1ea_resized.jpg
Wędkuję ponieważ jestem uzależniony od kontaktów z naturą. G
 
tomek sztanka
C.D.
Byłem na Spójni, woda płytka metrowa wystające kamienie od Praskiej połówki Wisły.
Od Żoliborza metr wody dotlenionej i rynny. Spotkałem wędkarza, który przy mnie łowił krąpie i małe leszczyki, czasem przyłowi te sumki z górnej części warszawskiej Wisły. Spinningista mówił, że boleni trochę siedzi i małych sumków. Dużych brak. Pewnie z wodą poszły na Bydgoszcz do Jacha. Ryby podchodzą po burzach, bo kolektory wypełniają się deszczówką i gówna zbierają...mają podłączać rury bo już są ale te... mają teraz to w głębokim poważaniu. Szlamu jest tyle, że w dołku stopa wchodzi, to wszystko wina piaskarek, bo wywalają miliony ton piachu z wiślanej warszawy, bo blisko do budów. Czytałem o nowym przedszkolu na Kępie Zawadowskiej to Wisła a te... piszą, że to Wilanów. Teraz wszystko co na Konstancin to Wilanów!!! Pchają się do Warszawy jak do Ściany Płaczu i każą nam becelować milionowe dotacje dla prywatnych osiedli i tu słowa na K. zamiast Warszawę z gówna czyścić. Po ulewach smród nad Wisłą niesamowity i wtedy białoryb przybywa a na pletce papier...
Ukrainy coraz więcej pewnie Unię zrobią bo przecież gówno nie wyjedzie nawet żebyś im miasta odbudował jak Sydney. W week nie da się łowić bo ukraińska zabawa trwa nad Wisłą i jeszcze pierniczą a to bydlaki zdrowe w sile wieku, że pacyfiści jebani są to i Polski nie będą szmaty bronić!!! Trzeba o tym pisać na wszystkich forach, bo nas zaleją postkomunistyczne... Jadę w piątek na wyspy i sprawdzę wieczorne łowienie, jak będzie dobrze to zostanę do 23.00 a jak bez brań to wyjeżdżam z Warszawy.

Semi pisze, że Pułtusk słaby to w końcu tylko górna Narew i bugonarew. Myślami jestem na Warcie może tam...albo wrócę do karpiowania zabawa przednia i nie tyraczka jak za sumem...w Polsce.
Dawno nie jadłem ulubionego smakowo leszcza więc coraz bardziej jestem sytuacją rybną sfrustrowany. Brakuje nam jeszcze Muzułmanów nierobów będą tańsze narkotyki, dziwki i budzenie .Z
Połamania
P.s. Zabieram feeder, spinn sum i sumówkę stację na fluoro, 7,5 kg zanęty w 3 smakach i jak zwykle pellet do tego 2 litry...mineralnejE
T.U
Edytowane przez tomek sztanka dnia 19.07.2023 06:06
 
jachu67
Ja ostatnio siedziałem jak zwykle nad Wisłą. Obecnie jeździmy w okolicę Solca Kujawskiego. Lepsze miejscówki mięliśmy pod Toruniem ,ale rolnik ( ch...)Z zaorał drogę . Opisał,że teren prywatny , itp. Kolega wjechał , bo inni wyjeździli szlak po polu P. Przyjechał rolnik : ledwie się wywinął od konfrontacji z Policją..język
Rybek ( białych) troszkę się pojawiło. Chyba mniej jest kormoranów.Topór
 
Slawomir Tabor
Dziś z łódki kilka godzin od rana trenowałem castem .
Zero po mojej stronie Gżybek też H .
Do domu o suchym kiju .
Woda niska , zaczyna zakwitać .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Radek Uscinski
tomek sztanka napisał(aM

Fajne rybki, gratki.
Czterokrotnie na przełomie czerwiec/lipiec byłem na Wiśle.
Nie złowiłem kompletnie nic!!!
ŁOWIŁEM

Ciekawe co piszesz i jedynie mogę zaprzeczyć G

Semi dzięki za zasiadkę wczorajszo dzisiejszą K Może nie było tak jak zakładaliśmy, ale kilka pięknych ryb złowiliśmy i musimy zdecydowanie w większy podbierak zainwestować Q
 
tomek sztanka
Jutro jadę nad Wisłę 1 feeder i 1 spin sumowy. Chciałem zabrać sumówkę ale za dużo bagażu, popróbuję ze środka rzeki, może mnie nie zmiecie...G
T.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.21
18,657,804 unikalne wizyty