Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: Lavilltrile


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Popeye
Dzieki Panowie za info. Wasz sukces to również mój sukces. Dostaje informacje i pochlebne opinie odnośnie CT i jego pracy. CT i MT to dwa zupełnie inne wboki.

Janku bez multika to juz nie to samo. Jest motywacja żeby kupic cos innego D
 
Slawomir Tabor
Mam dużo krówek MT i tu moje pytanie
Co by się stało z pracą woblera jakbym ster trochę zmniejszył 5 do 8 mm na długości ?
Chodzi o krówki MT .Taki tam eksperyment . Nie dopisałem wcześniej że przy bardzo powolnym prowadzeniu CT ładnie imituje chorą rybkę , bujając się powoli na boki.
 
Popeye
Slawku nic się nie stanie. Chyba,ze szerokość zwężysz to wpłynie wtedy na amplitudę pracy wobka.
 
Slawomir Tabor
Pepey możesz bardziej to rozwinąć . Nie chcę ich zepsuć .
 
Popeye
Lepsze jest wrogiem dobrego ;) zostaw tak jak jest

Teraźniejszy ster został wytypowany z kilku innych. Mniejszych,większych, szerszych...

Co do samego steru i wobkow...czysto teoretycznie. Szerokość steru wpływa na amplitudę pracy woblera. Im szerzej tym szybciej wobler pracuje. Głębiej nurkuje. Poprzez węższy ster wobler robi sie bardziej leniwy, może byc mniej stabilny. Wolniej sie wkręca.
 
Slawomir Tabor
No to czekam na następne . Nic nie ruszam , na razie .I
 
Popeye
Dawno już nic nie wrzucałem... nowe malowanie. Hot tiger z zielonym grzbietem. Z czasem będą i z czerwonym

i67.tinypic.com/eth7px.jpg
 
Popeye
https://www.facebook.com/WobleryPopeye/?ref=aymt_homepage_panel

Zapraszam do polubienia fp. Wkrotce wiecej wpisów. Pozdrawiam
 
Longin Bojanowski
Mam nadzieję, że stronka sie buduje... A co tam nowego w twórczości?
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Popeye
buduje sie, z czasem bedzie wiecej wpisow.

Ostatnio troszkę bawiłem sie metalami

Te ponizej to miedź 0.8mm najdłuższy model 15cm. Ładne nie są ale maja być skuteczne U

i64.tinypic.com/2l9nt5j.jpg
 
Longin Bojanowski
Te bardziej okrągłe mi sie też podobają.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Popeye
Maybe Tomorrow i Crazy Tail z czerwonym pyszczkiem U teraz wszystkie tak będą malowane B)
i67.tinypic.com/zj6mxk.jpg
i65.tinypic.com/2zisao9.jpg
i65.tinypic.com/rupojs.jpg
i63.tinypic.com/2d9nr02.jpg
i66.tinypic.com/4ptrbo.jpg
 
Robert
Możesz tu podawać opisy i ceny swoich wobkow ,nie mam fejsa i mieć nie będę
 
Popeye
Robert, Ciebie i wszystkich innych zainteresowaych zawsze zapraszam do rozmowy na PW U Pozdrawiam
 
Popeye
Ten wobler powstał z myślą o aukcji charytatywnej ktora odbędzie sie za pośrednictwem poratlu jerkbait.pl

Maybe Tomorrow Zoooooombie U

i66.tinypic.com/2q3b3v4.jpg
i66.tinypic.com/2vc9u6w.jpg
i68.tinypic.com/otf1ae.jpg
i63.tinypic.com/1okaw1.jpg
 
Popeye
Witam Panowie U przepraszam, że tyle czasu nie umieszczałem zdjęć moich prac i nie udzialałem się na forum :( moje życie prywatne gdzieś zawirowało. Przeprowadzka do zimnego Białegostoku 700km od rodzinnego miasta...ale już się ogarnąłem U

Powstają nowe prace w ograniczonej ilości. Warsztat nie ten sam, ale powoli adoptuje sie w nowej dłubalni.

Mianowicie... Maybe Tomorrow i Crazy Tail znowu na blacie. Nowe malowanie. Efekt UV. Nowe osadzenie sterów. Trzymają jeszcze mocniej. Lokomotywa ich nie wyrwie ;) Drut skręcany. Póki co Hot Tigery UV

i63.tinypic.com/15ds86a.jpg
i63.tinypic.com/xdpjk.jpg
i68.tinypic.com/152l2k3.jpg
 
Longin Bojanowski
700 km, kawał drogi. Może i zimno w tym mieście (nie mieszkałem) ale samo miasto mi się podoba (bywałem).
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Popeye
Przeprowadzając sie z cieplego zachodu na zimny wschód odczuwam, że jest zimniej ;
) Fakt, samo miasto w sobie jest ładne, ciekawe. Przed przyjazdem obarczony byłem stereotypami "niedżwiedzie na chodnikach" , ale to szybko się rozmyło. Jeszcze tylko wód nie znam... wszystko w swoim czasie U
 
Slawomir Tabor
Ja w Białymstoku bywam na ul.Lipowej na kartaczach jak ktoś nie wie to ziemniaczane pyzy z mięsem polane tłuszczykiem z skwareczkami . I
Jakie sa szanse żeby kupić te wobki z efektem UV .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Popeye
Kartaczy jeszcze nie jadłem ale polecam pierogi z Jelenia i piwko do tego. Jakie było moje zdziwienie kiedy dostałem 8 pierogów...tyle dla chłopa?!?! hehehe ledwno je zjadłem D

Sławku PW
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.11
18,657,500 unikalne wizyty