Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,437

· Najnowszy użytkownik: Zacharyoffet


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
km73
Mateusz Wisniewski napisał(aM

Glanis PATROL napisał(aM

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-frontera-off-road-jedyny-taki-w-ue-zobacz-4x4-ID6zDr5i.html

U


widziałem na żywo P jest jeszcze gorzej P


Chłopaki,
zawsze można uprzednio zadzwonić i... jak na załączonym filmie D


Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
Tiur
Lepiej jak tutaj. Nie oglądać przy dzieciach &
https://www.youtube.com/watch?v=BXCJmN-Koeo
 
Jan Brzozowski
Nadszedł czas, żeby i u mnie zmienić wędkowóz. Oczywiście taki, który da radę targać przyczepę z romaną X Ze względów ekonomicznych powinna to być zagazowana benzyna.
Niestety, Toyoty rawki podrożały znacznie, za zajeżdżony 20 letni egzemplarz z gazem i przebiegiem ponad 250 tysięcy wołają nawet 13 do 15 tysięcy. Tak samo Hondy crv.
Pozostaje Suzuki Grand Vitara, Kia Sportage, Pajero pinin lub Hyundai tuscon. Przy odrobinie szczęścia można trafić egzemplarze z przebiegiem poniżej 200 tysięcy.
Alternatywą może być też GWM Hover, dobry rocznik z niewielkim przebiegiem. Wprawdzie to chinol, ale na japońskich podzespołach. Co o tym myślicie?
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Janusz81
Mam kilku znajomych więc mogę popytać. Konieczne 4x4? Ile chcesz przeznaczyć?
CATCH & RELEASE
 
jachu67
Janek : jeszcze niedawno mówiłeś,że przepłaciłem , a ja jestem bardzo zadowolony. Jeżdżę tym autem na "co dzień". Przejechałem 11 tys. km i super !!I Właśnie go wczoraj umyłem... Takiego Ci proponuję...
sumowapasja.pl/images/imagehost/e0c4f3a546895d72da2362abae5197a9.jpg

Niestety maksymalna prędkość z jaką jechałem to 145 km/h . Spora wadaZ ale co zrobić G
 
Jan Brzozowski
Janusz81 napisał(aM

Mam kilku znajomych więc mogę popytać. Konieczne 4x4? Ile chcesz przeznaczyć?

Koniecznie 4x4 mam budżet do 14 tys.

jachu67 napisał(aM

Janek : jeszcze niedawno mówiłeś,że przepłaciłem , a ja jestem bardzo zadowolony. Jeżdżę tym autem na "co dzień". Przejechałem 11 tys. km i super !!I Właśnie go wczoraj umyłem... Takiego Ci proponuję...
sumowapasja.pl/images/imagehost/e0c4f3a546895d72da2362abae5197a9.jpg

Niestety maksymalna prędkość z jaką jechałem to 145 km/h . Spora wadaZ ale co zrobić G

Jachu, autko super. A prędkość 145 to dla mnie i tak za szybko D
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
jachu67
Janek : ..i części tanie ....
 
Mariusz Kulinski
Vitara XL7 ,jest dłuższa od standardowej i wejdzie sporo sumowych klamotówU
Nie zabijaj swojej pasji.Pstryk i do wody.
Pozdrawiam Qla.
 
Lukasz Ciesielski
Janek rozgladnij się za Subaru Forester, 2 i 2,5 litra bez turbiny są w miarę ekonomiczne i na gazie będą fajnie pracować. Stały napęd na 4 i spory prześwit to dobre argumenty a niezawodność duża. Większość myśliwych w Polsce to kupuje i sprawdzają się zarówno w terenie jak i na asfaltach.
 
Lukasz Ciesielski
Dodam że w Kowarach jest chłopak który sprzedaje tylko ten model i w stałej sprzedaży zawsze ma kilkanaście sztuk. Dodatkowo zajmuje się serwisem więc wszystko ogarnia. Ja kupiłem od niego Tribece która jeździł prywatnie.
 
SYMBIOZA
A ile Janek możesz przeznaczyć na takie auto...Razem(zakup, uszykowanie i ewentualnie zagazowanie).

Podaj kwotę ....to wtedy bedzie łatwiej ogarnąć temat
 
Mateusz Wisniewski
8 lat śmiałem w rajdowce po wszelkiego rodzaju imprezach offroadowych i kilka samochodów przerobilem, jak masz jakieś pytania zapraszam U
 
Jan Brzozowski
SYMBIOZA napisał(aM

A ile Janek możesz przeznaczyć na takie auto...Razem(zakup, uszykowanie i ewentualnie zagazowanie).

Podaj kwotę ....to wtedy bedzie łatwiej ogarnąć temat


Myślę, że max 14 tysi. Mam na oku Pajero pinin. Sądzę, że to całkiem przyzwoite auto.
Nie wiem, czy Daihatsu Terios nadał by się.
Jak wspomniałem wcześniej, Toyota ravka za droga, tak samo Honda crv. Do 14 tys. nic dobrego z tych dwóch się nie kupi.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Cecula Damian
Janek szukaj grand vitarki z reduktorem i blokadą mostu .
 
Jan Brzozowski
Cecula Damian napisał(aM

Janek szukaj grand vitarki z reduktorem i blokadą mostu .

Też biorę pod uwagę, Damian.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
jachu67
Bodzio jeździ Hundai-em Santa Fe ze stałym napędem x4. Z tego co wiem ,to jest zadowolony. Może coś takiego ?
 
Zbigniew Kapustynski
Janek odnośnie Suzuki Grand Vitara zadzwoń do Gofra. Kupił piękną, wycacaną, ale chyba już poszła do następnego właściciela. Być może miał pecha. U nas w firmie jeździ dużo kijanek i użytkownicy sobie chwalą. Zresztą z samochodami trzeba mieć trochę farta jak z każdym urządzeniem mechanicznym. Ja czasami w pracy jeżdżę nowymi samochodami z wyższej półki (Alpina, Jaguar, Saab, Volvo)) bez przerwy trafiają do serwisów. Naszpikowane elektroniką i im więcej tym częściej wymagają wizyty u doktora.(a doktor kosztuje). Na forum widzę, że są osoby, które się znają to skorzystaj z ich porad a będziesz bardziej zadowolony z przyszłego zakupu. Ja nie jestem w tej dziedzinie fachowcem, więc wybrałem Ravkę 2 litry benzynę, zagazowałem i jeżdżę. Przed zakupem tylko sprawdziłem u fachowców w serwisach jaki ma mieć silnik, bo były mniej i bardziej zawodne. No i na wstępie odrzuciłem diesla.
Trochę Ci współczuję, bo znaleźć coś i zmieścić się w budżecie nie jest łatwo.
Jedyna moja rada, to najpierw po konsultacjach z fachowcem wybierz konkretny samochód (marka, rocznik) i wtedy go szukaj.
 
salto
Z tych wymienionych wyżej szukał bym Hyundaia Santa Fe I lub Tucsona. Hyundaiem jeżdziłem 4 lata z tym że był to model Trajet ale silnik jak i wiele podzespołów praktycznie te same co w innych modelach z tych lat. Przez cztery lata jedynie materiały eksploatacyjne. Jedyną poważną naprawą jeśli można to tak nazwać to była wymiana drążków kierowniczych. Ja akurat tego hyundaia miałem w dieslu 2.0 CRDI ale benzynki też ludzie chwalą a zwłaszcza pod gaz.
Robert
 
Jan Brzozowski
Czyli co, vitary i pinina nie brać?
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Lucas
Janek a to auto tylko na ryby czy też na codzień? Bo jeśli nie planujesz dalekich podróży to może warto rozważyć anglika? Sam rozważam zakup Land Cruisera z kierownicą po prawej stronie. Jeśli chodzi o wyprzedzanie to z takiego auta i tak widać zza osobówek.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.13
18,673,396 unikalne wizyty