Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,438

· Najnowszy użytkownik: Charlespep


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Marek Bukowski
Niedawno nabyłem takie auto głownie z przeznaczeniem na ryby ,mam cztery koła pędzane jest wyższy jak zwykłe osobówki na asfalcie mam full relax dzięki dsg , poza asfaltem na nieutwardzonych drogach i podjazdach radzi sobie znakomicie fotele tylne demontuję w 3 sekundy i mam miejsca tyle co w vanie jak na razie jestem bardzo zadowolony bo chyba w końcu trafiłem to co jest mi potrzebne. sumowapasja.pl/images/imagehost/9287be15a0d19e927b80e45410df4290_resized.jpg sumowapasja.pl/images/imagehost/83853adf6baa8f91644c28b2db7dd69b_resized.jpg
 
Marcin Skawinski
Jaki to model dokładnie??
 
Popeye
Marcin Skawinski napisał(aM

Jaki to model dokładnie??


Skoda Yeti
 
Marek Bukowski
Popeye napisał(aM

Marcin Skawinski napisał(aM

Jaki to model dokładnie??


Skoda Yeti

ZTo jest YetiSUM dodatkowa zaletą jest uciąg na haku aż 2160 kg można legalnie ciągnąć wielkie łodzie i przyczepy
 
Popeye
Marku jakiś nowy face liftingowy model masz ;)

Coraz bardziej poważnie zaczynam myśleć nad rav IV lub CRV II generacji 2005-2006. Benzyna 2.0. Tylko niech ktoś mi napisze, czy to faktycznie takie smoki ? spalanie w mieście 9-10l nie robi na mnie wrażenia bo tyle moja vectra c 1.8 pali. Auta nie zamierzał bym gazować. Nie zwróci mi się ta inwestycja U
 
Slawomir Tabor
Popeye napisz do ziolek111 on ma Hondę CRV w starej budzie w benzynie . Spalanie 10 l benzyny lub 14 l gazu tyle wiem .
 
Wisniewski Michal
Ja od kilku miesięcy posiadam CRV II 2.0, 150KM - 2003r.
Auto zagzowane. Co do spalania? - w Warszawie, gdzie przejazd 6,5km zajmuje mi nieraz godzinę auto pali rzeczywiście pomiędzy 14 a 15 litrami gazu (w porównianiu do mojej poprzedniej Astry G, 1.4, która paliła około 13l gazu nie ma różnicy).
Benzyny paliła by pewnie około 12l.

Generalnie autko jest bardzo praktyczne, na prawdę bardzo pakowne (lepiej niż kombii). Brak środkowego tunelu z tyłu jest genialnym rozwiązaniem.

Pozdrawiam.
 
Marek Bukowski
Taki trochę dziwak Dacia Duster mógłby być chyba niegłupim rozwiązaniem .Wysokie to jest napęd ma ,wczoraj miałem okazję spróbować jak to jeżdzi po drogach terenowych i powiem że jest nawet dobrze .Drogie to to nie jest ciekawe jak z awaryjnością .W linku test

https://www.youtube.com/watch?v=O_HCnrIDXbM
 
Cecula Damian
Marek Bukowski napisał(aM

Taki trochę dziwak Dacia Duster mógłby być chyba niegłupim rozwiązaniem .Wysokie to jest napęd ma ,wczoraj miałem okazję spróbować jak to jeżdzi po drogach terenowych i powiem że jest nawet dobrze .Drogie to to nie jest ciekawe jak z awaryjnością .W linku test

https://www.youtube.com/watch?v=O_HCnrIDXbM


Nie kupuj tego auta ten samochód to nie porozumienie w pracy użytkujemy dustera 2 letnie auto a wszystko chyba się już tam psuło- ciekawe jak się gwarancja skończy. Wieczne problemy z elektryką przepalającymi się notorycznie żarówkami, brakiem ładowania.
 
Marek Bukowski
Spoko na razie nic nie kupuję ,z dalszej rodzinki ktoś tam kupił to się garnąłem kawałek ,jeżdzi nawet fajnie jak na tego typu auto .U
 
Cecula Damian
A jak długo ma to autko- pewnie krótko.
 
Mateusz Wisniewski
jak ktoś by szukał czegoś uniwersalnego to znajomy ma jeepa xj U http://olx.pl/i2/oferta/jeep-xj-4-0-lift-6-5-kola-35-CID5-IDew1x7.html#E40f8416a1
Wciągna się w off-road i szuka czegoś mniejszego jeep pod młotek, cena wysoka ale warty
 
Marek Bukowski
Cecula Damian napisał(aM

A jak długo ma to autko- pewnie krótko.


A no krótko dopiero co kupili i chyba się pochwalić przyjechali Wujki moje .U
Damian napisz co tam się psuję bo i sam ciekawy jestem .
 
j-23
U mnie po długich poszukiwaniach padło na suzuki GV I z 2,0 l benzyna 128km,jestem z rybo-wozu zadowolony ,napęd 4x4 rozłączalny ,reduktor, auto bez przyczepy w trasie 8,5l z łodzią na przyczepie 10l z napędem 4x4 weźmie 12l,spalanie też uzależnione jest od ciężaru nogi . Napęd 4x4 potrzeby mi jest tylko do wodowania łodzi i nie ma stresu wyjadę ,czy nie wyjadę .
 
jachu67
... to nie był samochód marzeń. Odbyłem dziś wycieczkę ( z Waldkiem42) po Pajero Sport do Starogardu Gdańskiego. Sprzedający zapewniał,że autko jest w suuper stanie. Szkoda,że tylko on tak uważa !Z.
To co oferuje jest : skorodowane, bez przeglądu, zdekompletowane.
Tylko silnik pali jako tako. Katastrofa. !!
 
Jacek Bartnik
Trzeba było Jachu przez telefon zagadać jak chłopaki z filmikuD

YouTube Video
 
Mateusz Wisniewski
Jachu ile masz do wydania? To czegoś poszukamy
 
robix
A może subaru forester ? Land rover Discovery , volvo xc70 , T5 4x4 .Do wyboru do koloru jak to mówia ale wiadomo wszystko rozbija sie o pieniadze .Ogólnie wybór jest duży pomijając okazje typu Niemiec płakał jak oddawał itp .Sam szukam i chyba stanie na t5 1,9tdi - przyzwoite spalanie ,łatwy dostep do części ,duzy prześwit czyli duzy plus w terenie .
 
jachu67
Mateusz Wisniewski napisał(aM

Jachu ile masz do wydania? To czegoś poszukamy


Chciałbym zamknąć się w kwocie 20 tys. zł. już po przeglądzie zakupowym.
 
robix
W tej cenie kupisz t5 ,volvo xc70 ,Subaru forester I i starsza werssje Discovery z tych które dalem oczywiście na przykład .Jest jeszcze suzuki grand vitara też ciekawe auto .Ogólnie kwota wystarczające na fajne auto tylko trafić pewny egzemplarz nie zajechany lub z zatajona usterką czy wadą to trzeba mieć szczęście a najlepiej poprostu dobrze wszystko sprawdzić w trakcie zakupu bo niektóre części lub naprawy mogą być kosztowne . No i oczywiście ograniczone zaufanie do sprzedającego chyba że kupuje sie od znajomegoU
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,700,449 unikalne wizyty