Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: JohannaRot


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
km73
Janusz,
W salonie też trzeba być czujnym przy wyborze egzemplarza marzeń. D


Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
 
jachu67
DD to tak jak wczoraj.....
 
salto
W tej kwocie to celował bym w Suzuki Grand Vitara I lub Hyundai Santa Fe I.Ciekawą opcją jest też Hyundai Terracan produkowany na licencji Mitsubishi Pajero.
Robert
 
SYMBIOZA
Jachu...skoro oglądałeś coś takiego jak Pajero sport tzn. źe szukasz czegoś większego z bagażnikiem.

Popatrz na Grand Vitara XL czyli wydłużona wersja i na Hundai galloper wersja 5d.
W budżecie się zmieścisz i w terenie Oki...
Są napędy 4x4 i reduktory.
Jazda szosą teź spoko.
Mała awaryjność.
 
j-23
Witam ,ja też długo się zastanawiałem nad autem na ryby i padło na suzuki Grand Vitara I 2.0 benzyna , dla mnie ważne jest 4x4,reduktor,bardzo mi ułatwia wodowanie łodzi na plażach jeziorowych bo wostatnich latach to praktycznie jedyne miejsca gdzie można zwodować łódż.


sumowapasja.pl/images/imagehost/0d57a9236b57b3bd8f244af6be6efdd2.jpg
Edytowane przez j-23 dnia 06.04.2018 22:28
 
jachu67
Symbioza: wytypowałem Pajero Sport, bo wydaje mi się,że ma duży prześwit ( zanim dojadę do wody , osłony urwane).
Czy jest na Forum ktoś, kto użytkuje takie auto lub ktoś co może coś o nim powiedzieć ?
 
Slawomir Tabor
j-23 zapomnij o wodowaniu z plaży lub nie utwardzonego brzegu .
Nowe Prawo wodne wyraźnie to interpretuje .
Zakaz poruszania się pojazdami po gruntach pokrytych wodami .
Pozostały tylko legalne utwardzone pochylnie .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Marek Bukowski
Bez przesady z tym nowym prawem do wodowania , zakazy są po to żeby je łamać . H
Miałem sporta 3.0 v6 i pajero II 5d 2,8 tdi oba szły jak czołgi w błocie . Osobiście wybrałbym chyba II tylko będzie ciężko coś kupić G , przeważnie z ogłoszeń to już wyeksploatowane ,zardzewiałe trupy . Japończyki lubią rdzewieć trzeba konserwować ,vitarę II już po roku od spodu zaczęło pobierać .
 
Mariusz Kroczak
A co powiecie na temat xtrail? Mam na zakup ok 15tys. Tylko benzyna.
MotylU
 
julian
Całe moje doswiadczenie życiowe mówi mi że z doradzaniem kupna samochodu jest tak jak ze swataniem . Na początku jest bardzo dobrze ale po tem możesz zostać z najlepszego przyjaciela największym wrogiem. A smochód dobry dla wędkarza i dla żony ( czytaj również dla teściowej ). NIE ISTNIEJE !!!!
Ostrzegam i pozdrawiam
Julek
 
Mateusz Wisniewski
Zależy co tak naprawdę jest Tobie potrzebne jeżeli potrzebujesz 4x4 bo jest trudny dojazd to szukaj Opla Frontera tanie i fajne a jak nie trzeba 4x4 to bus na tył napęd bo większy przeswit
 
Mateusz Wisniewski
Jak chcesz to zadzwoń 504976177 z terenowkami jestem na sportowo związany a busem latam na ryby
 
j-23
Gdybym miał do wodowania utwardzone pochylnie to wystarczył by mi sów ze stałym napędem 4x4 np Toyota Rav4, bo i dojazd pewnie jest do takich miejsc dobry.
 
j-23
Witam ,kiedy jeziora nie były tak pogrodzone jak są i był normalny dostęp do utwardzonych slipów to do ciągani i wodowania łodzi wystarczał mi eskort kombi .

sumowapasja.pl/images/imagehost/135a5ad0e425bb34a4f86f80f52a1363.jpg
 
jachu67
Mateusz Wisniewski napisał(aM

Zależy co tak naprawdę jest Tobie potrzebne jeżeli potrzebujesz 4x4 bo jest trudny dojazd to szukaj Opla Frontera tanie i fajne a jak nie trzeba 4x4 to bus na tył napęd bo większy przeswit


Dzięki za podpowiedź oraz telefoniczne doradztwo. Nabyłem Frontierę. Tania ? -to się okaże po remoncie i przeglądzie po zakupowym. A czy fajna ? Mi się spodobała. Czas pokaże, czy Miałeś rację.G
Trochę mi się chciało śmiać jak płaciłem. Była tańsza od silnika zaburtowego Hondy 6 hp.DDD
 
Mateusz Wisniewski
Glanis PATROL napisał(aM

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-frontera-off-road-jedyny-taki-w-ue-zobacz-4x4-ID6zDr5i.html

U


widziałem na żywo P jest jeszcze gorzej P
 
krzysiek
Cytując klasyka " mają rozmach skur......" U
 
Marek Bukowski
A mi się taka adaptacja podoba , graty na pace ,spanie na ramie nad paką . Tylko jeszcze przedsionka brakuje ,włazić też wygodniej jak na dach .

sumowapasja.pl/images/imagehost/d0fa06cd93335c8cae357ffe5cd1c4e9_resized.jpeg
 
Mateusz Wisniewski
Marku 2x zlecisz za dzwonkiem z dachu odechcie się Tobie takiego spania
 
Marek Bukowski
Wszytko ma swoje wady i zalety , zjeżdżać można do brania a wchodzić po drabinie.

sumowapasja.pl/images/imagehost/32d9bb7579c33047ab22e8a3ab388317.jpg
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.10
18,712,126 unikalne wizyty