Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,438

· Najnowszy użytkownik: DonnaKappy


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Lucas
Chłopaki po co Wam te kilometry plecionki? Wywoził ktoś tak daleko? Miał ryby z tego? Kiedyś dawałem na 300 m ale jak mi kilka ryb spadło to dałem sobie spokój. 200 m to już jest bardzo daleko. Z 300 m to już ciężko cokolwiek zaciąć. Plecionką też ma swoją rozciągliwosc.
 
Marek Bukowski
Miał ryby nie miał co to za różnica ,po drugiej stronie zawsze lepiej biorą .U
Na karpiowych kołowrotkach mam po 500-600 żyłki ,z 400 sandacze brały .Czasami myślę że jeden taki długodystansowy by się przydał .
Edytowane przez Marek Bukowski dnia 02.07.2016 04:53
 
Swistak
sumowapasja.pl/images/imagehost/1dd0a3c57154a64d7a24417eafd40c4e.jpg

Taki znalazłem młynek, w dobrej cenie, czy brak wodzika jest istotnym mankamentem?
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 24.08.2016 22:10
 
Jan Brzozowski
To jeden z większych rozmiarów "szekspira",model 2151, o ile się nie mylę. Świetny multik, cały z kwasówki.
Brak wodzika oczywiście nie jest mankamentem, o ile będziesz w miarę umiejętnie układał plecionkę podczas holu.
Ile dałeś, jeśli można wiedzieć?
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Swistak
Noris 2150, jeszcze go nie mam, ale jest do wzięcia za 180złociszy, kawał betoniary, a Ubrakuje mi drugiego solidnego kręcioła U
Czyli nadaje się? A da radę tym rzucać, czy tylko do wywózki?
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 24.08.2016 22:37
 
Lucas
Ja łowię bez wodzików i wcale mi to nie przeszkadza I
 
Jan Brzozowski
Swistak napisał(aM

Noris 2150, jeszcze go nie mam, ale jest do wzięcia za 180złociszy, kawał betoniary, a Ubrakuje mi drugiego solidnego kręcioła U
Czyli nadaje się? A da radę tym rzucać, czy tylko do wywózki?

Za takie pieniądze bierz w ciemno, trzeba tylko będzie (prawdopodobnie) wymienić tarcze hamulca. Poza tym to młynek praktycznie niezniszczalny.
Rzucać raczej tym się nie da, do wywózki będzie w sam raz.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Swistak
Dzięki za cenne uwagi, trafiony,zakupiony, czekam na paczkęU
 
Jan Brzozowski
Muszę sprostować mój wcześniejszy wpis co do identyfikacji tego multika ze zdjęcia, to jest model 2153, a nie 2151.
Model 2153 ma "uszy" do szelek, a 2150 nie ma , bo to niezbyt duży model, mieści 300 metrów żyłki 0,40 mm.
Natomiast model 2153 mieści tej żyłki też 300 metrów, ale o,70 mm.
Tak się składa, że mam wśród moich "szekspirów" zarówno 2150, jak i 2151 oraz 2153, więc upewniłem się i dlatego to sprostowanie.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Swistak
Wszystko się zgadza, paczka doszła, faktycznie uszu brak, i nie jest taka betoniara, jakiej się spodziewałem, za to stan igłaQ ,a 300m 0,4 to wystarczający zapas w przypadku dobrej plecionki, tylko muszę się nauczyć prawą ręką kręcićH gość chyba nie do końca wiedział co sprzedaje, więc opis niekompletny, a ja zapomniałem zapytaćH
 
Jan Brzozowski
Mimo wszystko do stacjonarki polecałbym większe modele. Tego 2151 ja bym użył do łowienia z łodzi. Wtedy można nawinąć nieco mniej plecionki, ale za to grubszej.
Życzę wszystkim sumów 2+ pozdrawiam, Tetryk I U
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.07
18,648,115 unikalne wizyty