Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na SUMOWA PASJA - Forum sumowe - Forum wędkarskie o sumach
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Goście: 3

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 2,436

· Najnowszy użytkownik: Maciek6614


NASZ FANPAGE

Zobacz temat

 Drukuj temat
Lemiux
Popatrzcie jakie mają ceny na silniki Yamaha w UK. Może ma ktoś jakiś niedrogi sposób na transport?

https://outboardmarinetrader.co.uk/31-yamaha#/hp-99
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 10.12.2017 19:42
 
Jacek Bartnik
Lemiux napisał(aM

Popatrzcie jakie mają ceny na silniki Yamaha w UK. Może ma ktoś jakiś niedrogi sposób na transport?

https://outboardmarinetrader.co.uk/31-yamaha#/hp-99


Poszukaj firm które zajmują się transportem z Anglii.Kiedyś korzystałem z takiej usługi i płaciłem funta za kilogram.
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 10.12.2017 19:41
 
krzysiek
Kurczę niezła cena do 6tys nawet brakuje. Skąd u nas takie ceny..... Brat we wrzesniu z Norwegi kupil taki i z transportem wyszło niecałe 7.5. A tu jeszcze taniej.
 
Lemiux
krzysiek napisał(aM

Kurczę niezła cena do 6tys nawet brakuje. Skąd u nas takie ceny..... Brat we wrzesniu z Norwegi kupil taki i z transportem wyszło niecałe 7.5. A tu jeszcze taniej.

5 400 wychodzi 9.8 stopa S.
Transport wychodzi 200 zł

http://mobi-travel.com/oferta-transportu-z-polski-do-anglii-i-z-anglii-do-polski/
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 10.12.2017 19:40
 
Slawomir Tabor
W Norwegi jak dobrze poszukasz masz silnik z 1/2 ceny co w Polsce . Oczywiście nie jest to takie proste że wchodzisz i kupujesz + transport 1000 pln z Norwegi .
U nich są przeceny a u nas wywindują max cenę a później obniżają 10 % i są przekonani że tracą ,że tak nam dobrze robią .H
U nas rządzą inne prawa musimy na prezesów zarobić i unijnych dygnitarzy .
Rynek się powoli nasyca . Co więcej bardzo dużo ludzi już nie chce ciężkich 4T szukają silników 2T .Duże silniki 2T już są czekamy na małe takie 30 KM w normalnych cenach .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
carol
Good evening, ladies and gentlemen , Lemiux to oszustwo .
 
Robert
Pod adresem tego sklepu sprzedaje sie co innego
 
Slawomir Tabor
Mój Mercury 9,9 KM stopa XL - 22,5 " nie dokupienia w Polsce 5,5 tys pln + 1000 pln transport z Norwegi .
Na alledrogo najtańszy 10 400 pln G
Lumix możesz poprawić ten link do sklepu .
Bez zacinania nie ma łapania.
Życie ucieka szybciej niż duży sum na haku.
Najbogatsi ludzie to Ci którzy handlują nadzieją a PZW w szczególności .
Urodziłem sie w komunie .Trochę pożyłem i umrę w kolorowej komunie .
 
Lemiux
Slawomir Tabor napisał(aM

Mój Mercury 9,9 KM stopa XL - 22,5 " nie dokupienia w Polsce 5,5 tys pln + 1000 pln transport z Norwegi .
Na alledrogo najtańszy 10 400 pln G
Lumix możesz poprawić ten link do sklepu .

Nie czaję, który link nie działa? Jeden jest do sklepu z silnikami, drugi do pierwszej lepszej firmy która oferuje dość tani transport z UK.

Sławkowi chodziło o to, abyś nie dawał klikalnych linków.

Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 10.12.2017 21:12
 
Lemiux
Ta strona z silnikami z UK to jest normalny FEJK. Mam nadzieję że nikt się nie skusił na ich ofertę.
A z innej beczki. Doradźcie mi chłopaki, czy pchać się w Tośkę 2T (dwu takt!) z 2015 roku bez przebiegu za 5 000 zł?
----------------------------------------------
Raju nie ma tam gdzie chodzą wszyscy.
----------------------------------------------
 
Longin Bojanowski
Pływam już kilka lat na Tosce 4T, bez żadnych problemów.
Byłem kiedyś użytkownikiem FS. Ale wolę być tutaj.
LONIEK, "TETRYK II"
 
Lucas
Tohatsu świetne silniki, sam mam 5 km 2T. Tylko maja jeden problem, jak coś padnie i nie będzie dostępne od ręki to trzeba bardzo długo czekać nawet 2-3 miesiące. Ostatnio rozmawiałem o tym z moim serwisantem. Honda czy yamaha ma lepszy dostęp do części.
 
krzysiek
Tohatsu ma pewnie kupę części tych samych co mercury , oba robione przez ten sam koncern. Ja miałem 5km 4t a teraz mam leciutki 3.5 km 4t , i nic się nie dzieje, kiedyś nie wypalałem paliwa na zimę bo nie wiedziałem że trzeba i po 2 zimach musiałem gaźnik czyścić.
 
Lemiux
Prawdą jest że 2T można przewozić w poziomie, 4T już absolutnie? Przemawia do mnie cena, nowy 2T jest o ponad 3k tańszy, już o wadze nie wspomnę.
----------------------------------------------
Raju nie ma tam gdzie chodzą wszyscy.
----------------------------------------------
 
Lucas
Silniki 2T możesz przewozić nawet śrubą do góry I

W 4T przeważnie na jednym boku, chociaż też już powoli się to zmienia.
Edytowane przez Lucas dnia 14.01.2018 00:58
 
Mateusz Wisniewski
Rok pływalem na 2t i moim następnym silnikiem będzie 2t bo jest poprostu silniejszy
 
Lucas
Ja dwa lata pływałem na 2T 4 km, później 3 lata na 6 km 4T, następnie 3 lata na 15 km 4T i rok na 20 km 4T. Mam jeszcze 5 km 2T do pontonu. A jutro jadę po 30 km 4t.
Jeśli mam porównywać obie konstrukcje to jeśli do pontonu i noszenia i max 15 km to można się pokusić o 2T. Fajny zrywny, lekki i można go układać w transporcie jak się chce. Jeżeli ma wisieć na pawęży to wybrałbym 4T. Fajna kultura pracy, niższe spalanie i nie trzeba robić tej cholernej mieszanki.

Silniki od 20 - 25 km w 2T już mają spore spalanie.

Tylko to chyba nie temat na to którą konstrukcje wybrać U
 
Seweryn Urawski
Z kąd wiadomo że ta strona z silnikami to lipa?
 
Lemiux
Seweryn Urawski napisał(aM

Z kąd wiadomo że ta strona z silnikami to lipa?

http://www.ybw.com/forums/showthread.php?486786-Outboard-Marine-uk
puść sobie to forum przez translator, więcej chyba nie trzeba dodawać :(
A już się witałem z nowym silnikiem :(
Zastanawia mnie ten jeden wpis użytkownika Carol w tym poście na Sumowejpasji. Ciekawe co wie na ten temat.. :(
----------------------------------------------
Raju nie ma tam gdzie chodzą wszyscy.
----------------------------------------------
 
slawomir frach
Lemiux napisał(aM

Prawdą jest że 2T można przewozić w poziomie, 4T już absolutnie? Przemawia do mnie cena, nowy 2T jest o ponad 3k tańszy, już o wadze nie wspomnę.

Mam Suzuki DF6 4t i można go przewozić na dowolnym boku. Śrubą do góry nie próbowałem U)
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.12
18,671,172 unikalne wizyty